• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

20. januára 2017 
@tinkatinulka Presne tak ako sme ocakavali :angry: Tie fantasticke vysledky si pri 1. kontrole asi vycucali z prsta. Pozitivne je, ze uz nie je 100% zla morfologia a konecne je aj nejaky progresivny pohyb. Klasika boli pritomne bakterie, takze kultivacia a ziadne mrazenie. Uvidime, co pisne Koudak, ked sa vrati.
24. jan 2014 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 uha..tak to je pruser..ale aspon vies ze teraz je to zbytocne..myslis ze mu nasadia zase ATB?
24. jan 2014 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 a aka je morfo?
24. jan 2014 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 tiež som čakala na nové správy. Teda do prcic co im šibe v tom druhom care? Takto miest ľudí.
Ale hlavne, ze sa aspon trolinku nieco zlepšilo :slight_smile:
24. jan 2014 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoji79
ano liecim sa na stitnu zlazu uz dlho, ale je to vsetko ok a pod kontrolou.
teba operoval slezak?
@patrissia
no to este neviem, ak budem mat od RF papiere (su u nich) tak potom idem k svojmu gyn. jeho sa este popytam a potom zavolam do ruzinova - mna tam 10 rokov dozadu operoval jeden gynekolog, ktory tam este robi, tak snad nieco vybavim :wink:
24. jan 2014 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1
a kde je nas fesacik? ja som minuly vikend s nim e-mailom komunikovala :wink:
24. jan 2014 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 no to som zvedava...a kedy to budes mat z RF? pocuj a ja tam teraz necham tie papiere a oni mi ich poslu ? alebo mi to hned potvrdia a daju aby som si to mohla podat?.. boze ja mam tolko otazok, len neviem koho a čo sa mám pýtať.... na nervy už.. nech je to za nami... nakoniec pojdem asi ako samoplatca..
24. jan 2014 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patrissia
no ved ked tam pojdes, tak im to spomen, ale podla mna to nebude na pockanie a maju mi to poslat domov postou :wink: keby ides na sk na IVF cez poistovnu aj tak by si cca 1000 az nie viacej eur doplacala.
24. jan 2014 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 to vazne? ty kks... akoze sila.. ja uz som z toho na nervy.. kiezby sa to na prvy krat podarilo... comu ale neveriim.. moj muz ale povedal, ze co ked motyka vystrelii.. myslim ale ze pri nasom stasti to nebude :frowning2:
24. jan 2014 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata neviete mi nahodou poradit posledny tyzden mi zacal vytok je to normalne?a este volajako sa mi nedari ist na velku potrebu co je na to dobre? a volajako ma dnes pobolieva brusko som z toho troska mimo
24. jan 2014 o 19:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm Ahoj, mne na to po ET pomahali glycerinove cipky a myslim, ze vytok pokial nie je zapachajuci a nemas svrbenie, tak je to ok. Opatruj sa
24. jan 2014 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm jja mam problem zo zapchou od zaciatku, skus bud vlakninu mne nepomahala ale zabera mi rano na lacno si daj prevarenu teplu vodu s citronom. Vytom mam aj ja par dni ako som vysadila utros ale ze je to normalne pokym nepachne a nesvrbi ta.
24. jan 2014 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bradik
@gaga83 dakujem Vam no skusim tu vodu rano mm mi spravil vrele kakao tak uvidim v noci a ten vytok chvalabohu nezapacha a ani nesvrbi takze este raz diiik
24. jan 2014 o 22:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1, @zibi, @jalanura, @kako23 @lusipe tak rf test je pozitivny ale do tych 5 minut bola ciarka velmi slabucka, po vyschnuti je ju uz ale pekne vidno, neviem ci ju uvidite aj vy, pridavam foto
25. jan 2014 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
este jedna foto z dialky
25. jan 2014 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@ludinka no nieco tam je ale nieje dobre vidiet :slight_smile: :wink:
25. jan 2014 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka jej jasne ze tam je:slight_smile:super,tesim sa s tebou moooooc :wink: a kolky den to je?
25. jan 2014 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe
@jahoda333 dnes uz som 11 den od vkladu, viem ze by mala byt silnejsia :unamused:
ale po tych bielych testoch potesi aj toto no nie :slight_smile:
25. jan 2014 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ludinka uvidime aka bude krv ale zatial to vyzera velmi nadejne :slight_smile:
25. jan 2014 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 uvidime v pondelok, ja viem ze toto nic neznamena, ale asppon nejaka nadej zije!! :zipper_mouth:
25. jan 2014 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vcera najhorsi den mojho tehulkovania :frowning2: Cestou z obchodu som sa potkla o nejaku tyc trciacu zo zabradlia,verdikt-rozbite kolena,laket a neskutocny strach,ci je nas chlapcek v poriadku :frowning2: :frowning2: :frowning2: Neskor zacal kopkat,tak je dufam v poriadku. Stalo sa to niekomu? :cry:
25. jan 2014 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky ahoj, neviete, Koudelka nie je v RF? Dokedy? Saša
25. jan 2014 o 10:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka super moja blahozelam :slight_smile:
25. jan 2014 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi dakujem, ale ciarka je velmi slaba, mam strach aka bude krv v pondelok...
25. jan 2014 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka mne sa nezda az taka slaba ...podla mna ju pekne vidno ziadny duch a na 11 den po et je pekna..... zalezi aj od toho kedy sa babo uhniezdilo takze vyzera to velmi nadejne :dizzy_face:
25. jan 2014 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok jeminku moja hlavne ze je vsetko ok
25. jan 2014 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz tento vikend by mi hadam mala girovska odpsiat baby a dufam ze uz konecne nasadi nejaku liecbu som strasne zvedava ako to vsetko dopadne a co mi povie ...drzte mi palce :slight_smile:
25. jan 2014 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi daj vediet co vsetko ti naordinovala, velmi ti prajem aby ti to pomohlo...
akoze ciarku vidno, ale takto zosilnela az po limite, po tych 5 minutach tam bol naozaj len duch
25. jan 2014 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miscok to je smola....hlavne za sa babatku nic nestalo
25. jan 2014 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok moja svagrina sa posmykla na ľade a spadla celou váhou na zadok, nic sa drobcekivi nestalo :slight_smile:
@ludinka su tam :wink:
25. jan 2014 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok