Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
24. jan 2014

@tinkatinulka Presne tak ako sme ocakavali 😠 Tie fantasticke vysledky si pri 1. kontrole asi vycucali z prsta. Pozitivne je, ze uz nie je 100% zla morfologia a konecne je aj nejaky progresivny pohyb. Klasika boli pritomne bakterie, takze kultivacia a ziadne mrazenie. Uvidime, co pisne Koudak, ked sa vrati.

tinkatinulka
24. jan 2014

@lienka_1 uha..tak to je pruser..ale aspon vies ze teraz je to zbytocne..myslis ze mu nasadia zase ATB?

tinkatinulka
24. jan 2014

@lienka_1 a aka je morfo?

bimba8
24. jan 2014

@lienka_1 tiež som čakala na nové správy. Teda do prcic co im šibe v tom druhom care? Takto miest ľudí.
Ale hlavne, ze sa aspon trolinku nieco zlepšilo 🙂

nelly3
24. jan 2014

@zoji79
ano liecim sa na stitnu zlazu uz dlho, ale je to vsetko ok a pod kontrolou.
teba operoval slezak?
@patrissia
no to este neviem, ak budem mat od RF papiere (su u nich) tak potom idem k svojmu gyn. jeho sa este popytam a potom zavolam do ruzinova - mna tam 10 rokov dozadu operoval jeden gynekolog, ktory tam este robi, tak snad nieco vybavim 😉

nelly3
24. jan 2014

@lienka_1
a kde je nas fesacik? ja som minuly vikend s nim e-mailom komunikovala 😉

patrissia
24. jan 2014

@nelly3 no to som zvedava...a kedy to budes mat z RF? pocuj a ja tam teraz necham tie papiere a oni mi ich poslu ? alebo mi to hned potvrdia a daju aby som si to mohla podat?.. boze ja mam tolko otazok, len neviem koho a čo sa mám pýtať.... na nervy už.. nech je to za nami... nakoniec pojdem asi ako samoplatca..

nelly3
24. jan 2014

@patrissia
no ved ked tam pojdes, tak im to spomen, ale podla mna to nebude na pockanie a maju mi to poslat domov postou 😉 keby ides na sk na IVF cez poistovnu aj tak by si cca 1000 az nie viacej eur doplacala.

patrissia
24. jan 2014

@nelly3 to vazne? ty kks... akoze sila.. ja uz som z toho na nervy.. kiezby sa to na prvy krat podarilo... comu ale neveriim.. moj muz ale povedal, ze co ked motyka vystrelii.. myslim ale ze pri nasom stasti to nebude ☹

bergalm
24. jan 2014

ahojte dievcata neviete mi nahodou poradit posledny tyzden mi zacal vytok je to normalne?a este volajako sa mi nedari ist na velku potrebu co je na to dobre? a volajako ma dnes pobolieva brusko som z toho troska mimo

bradik
24. jan 2014

@bergalm Ahoj, mne na to po ET pomahali glycerinove cipky a myslim, ze vytok pokial nie je zapachajuci a nemas svrbenie, tak je to ok. Opatruj sa

gaga83
24. jan 2014

@bergalm jja mam problem zo zapchou od zaciatku, skus bud vlakninu mne nepomahala ale zabera mi rano na lacno si daj prevarenu teplu vodu s citronom. Vytom mam aj ja par dni ako som vysadila utros ale ze je to normalne pokym nepachne a nesvrbi ta.

bergalm
24. jan 2014

@bradik
@gaga83 dakujem Vam no skusim tu vodu rano mm mi spravil vrele kakao tak uvidim v noci a ten vytok chvalabohu nezapacha a ani nesvrbi takze este raz diiik

ludinka
25. jan 2014

@miskanr1, @zibi, @jalanura, @kako23 @lusipe tak rf test je pozitivny ale do tych 5 minut bola ciarka velmi slabucka, po vyschnuti je ju uz ale pekne vidno, neviem ci ju uvidite aj vy, pridavam foto

ludinka
25. jan 2014

este jedna foto z dialky

jahoda333
25. jan 2014

@ludinka no nieco tam je ale nieje dobre vidiet 🙂 😉

lusipe
25. jan 2014

@ludinka jej jasne ze tam je🙂super,tesim sa s tebou moooooc 😉 a kolky den to je?

ludinka
25. jan 2014

@lusipe
@jahoda333 dnes uz som 11 den od vkladu, viem ze by mala byt silnejsia 😒
ale po tych bielych testoch potesi aj toto no nie 🙂

kako23
25. jan 2014

@ludinka uvidime aka bude krv ale zatial to vyzera velmi nadejne 🙂

ludinka
25. jan 2014

@kako23 uvidime v pondelok, ja viem ze toto nic neznamena, ale asppon nejaka nadej zije!! 🤐

miscok
25. jan 2014

Vcera najhorsi den mojho tehulkovania ☹ Cestou z obchodu som sa potkla o nejaku tyc trciacu zo zabradlia,verdikt-rozbite kolena,laket a neskutocny strach,ci je nas chlapcek v poriadku ☹ ☹ ☹ Neskor zacal kopkat,tak je dufam v poriadku. Stalo sa to niekomu? 😢

sasa1983
25. jan 2014

Kočky ahoj, neviete, Koudelka nie je v RF? Dokedy? Saša

zibi
25. jan 2014

@ludinka super moja blahozelam 🙂

ludinka
25. jan 2014

@zibi dakujem, ale ciarka je velmi slaba, mam strach aka bude krv v pondelok...

zibi
25. jan 2014

@ludinka mne sa nezda az taka slaba ...podla mna ju pekne vidno ziadny duch a na 11 den po et je pekna..... zalezi aj od toho kedy sa babo uhniezdilo takze vyzera to velmi nadejne 😵

zibi
25. jan 2014

@miscok jeminku moja hlavne ze je vsetko ok

zibi
25. jan 2014

uz tento vikend by mi hadam mala girovska odpsiat baby a dufam ze uz konecne nasadi nejaku liecbu som strasne zvedava ako to vsetko dopadne a co mi povie ...drzte mi palce 🙂

ludinka
25. jan 2014

@zibi daj vediet co vsetko ti naordinovala, velmi ti prajem aby ti to pomohlo...
akoze ciarku vidno, ale takto zosilnela az po limite, po tych 5 minutach tam bol naozaj len duch

ludinka
25. jan 2014

@miscok to je smola....hlavne za sa babatku nic nestalo

melisska
25. jan 2014

@miscok moja svagrina sa posmykla na ľade a spadla celou váhou na zadok, nic sa drobcekivi nestalo 🙂
@ludinka su tam 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre