• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

19. októbra 2017 
Dievčatá ahojte, prosím Vás nemáte niektorá skúsenosť s ubytkom v Brne? Zajtra idem na odber :slight_smile: Je tam toho veľmi veľa mám z čoho vybrať, len či mi niečo neviete niektorá doporučiť...dík
27. jan 2014 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 myslim ze na tu hematologiu sa necaka az tak dlho na vysledok ale presne si to uz nepametam
ano na krv som bola hned rano, vysledok bude okolo 3 poobede
myslim ze tie trombofilne mutacie vysetruju aj na genetike aj na hematologii. tak asi ti staci ist ne jedno z toho podla mna
27. jan 2014 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 my sme tam nenocovali ale rovno vedla toho je nejaky hotel george sa tusim vola-to by si mala naskok odtial
27. jan 2014 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimi_2 Hned vedla Rf je penzion Integrity http://penzionintegrity.eu/en/Pekny a hlavne cisty. My zvycajne byvame vo Voronezi1 http://www.orea.cz/cz/orea-hotel-voronez-i#tab1=hotel-voronez1-gastronomie, ale ten si zabukjeme vzdy cez nejaku inu stranku ako je www.booking.com alebo cez http://www.trivago.co.uk/
27. jan 2014 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka Ale neidem to nájsť, určite sa to tak volá?
27. jan 2014 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 Juj ďakujem pekne :slight_smile:
27. jan 2014 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 ahoj mame sa dobre.Vo stvrtok som bola na poradni sla som s malou dusickou lebo pred 2 tyzdnami sa zdal doktorke mäkky krcok ale vsetko je v poriadku.Teraz idem az 17.2. a uz mi aj dala listok na ten glukozovy test.Nase srdiecko som zacala citit 17-18tt ked som mala prilozenu ruku na bruchu :slight_smile: .Ides aj na Morfo utz?
27. jan 2014 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mimi_2 no podla mna ano :sweat_smile:
27. jan 2014 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 no podla mna ano :sweat_smile:
hadam aj ine kocky si to vsimli ked isli okolo toho....je to na tej istej ulici ale viac na zaciatku smerom od dialnice
27. jan 2014 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka Vážne? Že by sa to dalo všetko vyšetriť na hematológií? To by bolo super :slight_smile: a ráno ked ti zobrali krv to je dosť neskoro mať výsledky až o 3tej. Ja som si vždy za 2 hodinky išla pre výsledky
27. jan 2014 o 12:25  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 -ahojky moja, dakujem za opytanie, celkom fajn a pondelkovo pracovne :wink:
Ty ako? mas plany kedy pojdete do dalsieho boja? Ja zatial nic neriesim, uvidim ci sa vobec na to este dame :confounded:

@lienka_1 - je to neskutocne .... Esteze isiel do toho brna na kontrolu, tu na sk cista katastrofa, kazdy len pozera na money :confounded:
27. jan 2014 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 - miska, my sme boli najprv na genetike (okrem mutacii tam zistuju, viac veci) a potom nas odporucili este na hemato, tam sa blizsie zaoberala mutaciami + zas ine vysetrenia. Takze je dobre si spravit oboje
27. jan 2014 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 no co uz ale trpezlivost ruze prinasa...
mne tie mutacie robili na hematologii a na genetike sme boli az potom a tak si to len odpisali
ale radsej si to over
27. jan 2014 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin Ahoj moja my máme genetiku tiež, ale vyšetrovali nám len tie základné informácie. Tie kryotypy alebo ako sa to volá čo sa vyšetrujú tie chromozómy a to máme úplne v poriadku a ešte priateľovi vyšetrovali prenos cystickej fibrózy. A to máme tiež úplne v poriadku. Tak teraz neviem či mi bude stačiť teda tá hematológia, alebo ešte raz mám ísť aj na genetiku.No ved hádam lekár bude vedieť
27. jan 2014 o 12:41  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievčatá musím vám ho predstaviť - toto je náš 26mm červíček, šťastnú ruku mal dr. Otevřel :wink: ...dúfam, že všetky budete mať to šťastie v roku 2014 :slight_smile:
27. jan 2014 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
@nomxxx super blahoželám a nech všetko prebieha tak ako má :slight_smile:
27. jan 2014 o 12:58  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nomxxx gratulujem krasne :dizzy_face:
27. jan 2014 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskanr1 takl podla mna je lepsie ti ist len na tu hematologiu, urcite aj dr. ti to potvrdi :wink:
27. jan 2014 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nomxxx gratulujem :slight_smile:
27. jan 2014 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskanr1 ja som na vysledky testov z genetiky cakala 2 mesiace a vysledky z hematky mi prisli o 3 mesiace postou. :confused:
27. jan 2014 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskanr1 @lusipe @zibi tak krv je pozitivna hcg 158 :dizzy_face:
nie je to male cislo? :confused:
27. jan 2014 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@ludinka juj, tesim sa :slight_smile:....super....gratulujem tehulka :slight_smile:....neries cislo, kazdemu rastie inak....ja som mala take, ze ani baby s dvojickami nemaju...a mala som len jedno...bud pekne v klude a uzivaj si tento krasny pocit :wink:
27. jan 2014 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe dakujem ved hej misim si to uzivat tolko som na to cakala :slight_smile:
27. jan 2014 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nomxxx gratulujem,krásne :slight_smile:
27. jan 2014 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka tfuj tuj tfuj... prevelmi sa tesim s tebou..prajem veeela stasticka a zdravicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. jan 2014 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka gratulujem, nech len krásne rastie :slight_smile: vidíš správne si to cítila....teším sa. :slight_smile:
27. jan 2014 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka super výborne. Určite je to pozitívne a tak to má byť. HCG sa vraj zvyšuje každé 2-3 dni. :slight_smile: Ale je to pekné číselko. Gratulujem. Som rada, že aspoň tebe to vyšlo
27. jan 2014 o 14:46  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sara1 Na genetiku som aj ja čakala dlho, ale aj na tú hematológiu sa čaká ešte dlhšie? To prečo?
27. jan 2014 o 14:47  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 neviem, preco tak dlho. Ze je to standardna doba :grinning: . Zalezi asi aj na tom, ktora nemocnica. V BB sa caka tak dlho, bohuzial.
27. jan 2014 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1
@speranza1
@kako23 dakujem vam baby velmi vam prajem aby ste ma nasledovali cim skor :slight_smile:
27. jan 2014 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok