• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

17. októbra 2017 
@ludinka napis este raz Stelclovi aj o tom spineni
28. jan 2014 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka ale na sono bude velmi skoro, ja som tak bola, a este nic nebolo vidiet a to som mala na 9den HCG 337 a na 12 den 3288....ja by som pockala so sonom, aby si nebola sklamana...
28. jan 2014 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ved ja so sa tiez cudovala ze tak skoro mam ist na sono,ale aj stelcl povedal ze nech idem na buduci pondelok....

@sarasota mas pravdu napisem mu nech som kludnejsia
28. jan 2014 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka ja by som mu tiež veru napísala aj o tom špinení.
28. jan 2014 o 13:12  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin Ahoj dakujem. Moc neprispievam ale citam vas kazdy den snazilecky moje tak velmi si prajem aby vam to vsetkym raz vyslo a to co najskor.Dala si si pauzicku viem ako neuspech boli.Pozdravuje ta Matejko prave sa rozkopkal a posiela pusinku :astonished: Pekny dnik zelame.
28. jan 2014 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka to aj mne povedal, ale potom som volala sestrickam, ze aky datum budem a oni, ze aby som prisla az 20 den po oplodneni...a tam uz oblo vidiet a bilo srdiecko...tak som bola kludnejsia...kolki den budes?...a ake ti vkladali?
28. jan 2014 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe vkladali mi HB1 a v pondelok budem 21 den po vklade
28. jan 2014 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1
@sarasota uz som mu napisala, tak cakam na odpoved :wink:
28. jan 2014 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka tak to uz by malo byt vidiet :wink: drzim palceky :wink:
28. jan 2014 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby tak ten je rychly....uz mi aj odpisal, vraj ked je to len hnedej farby tak on,, zustava klidny,,
tak uz asi musim byt aj ja kludna a nestresovat :sunglasses:
28. jan 2014 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lusipe ty si bola 20 den po vklade? alebo 20 den po tom co si nasla //?
28. jan 2014 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka po vklade... :wink:
28. jan 2014 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka No vidíš, bud v klude :slight_smile:
28. jan 2014 o 13:39  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe a uz si mala aj srdiecko? kraasa :dizzy_face: ked ja nebudem vidiet tak budem sklamana teraz :unamused:

@miskanr1 uz budem
28. jan 2014 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka hej u mna bolo vidiet...aj napisal do papierov...ale vraj je na to este skoro...tak sa nebojkaj....aj keby nie uz tam, tak o dva tyzdne urcite...hlavne ze tam bude zatial babusko....i ked chapem tvoje obavy, mala som tie iste :wink:
28. jan 2014 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe... dakujem za radu....ja už skúšam všetko možné, len aby to už vyšlo, mám už len jedno zamrazené embrijko, ked to nevyjde už nemám žiadnu možnost a žiadnu nádej mat dietatko po ktorom tak velmi s manželom túžime.....
28. jan 2014 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wiwiennn ja som pila gynastan zensky caj 2x denne je lacnejsi ako gynex a cvicila som pilates, podla mna mne pomohlo najme to cvicenie, a vela kockam pomohlo aj cvicenie podla mojzisovej
28. jan 2014 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wiwiennn, drzim velmi palce a prajem Vam nech sa to podari. :wink:
28. jan 2014 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wiwiennn a čo darované embryjka? Do toho by sme chceli my leba ja mám 46, nestrácaj nadej drzim palceky :slight_smile:
28. jan 2014 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patrissia Ahojky, chcem sa spýtať, tiež chceme ísť skúsiť do Brna a chcela by som si ešte predtým spraviť horm. profil ale asi u svojho gynekológa, aby sme nemuseli všetko platiť. Vieš mi povedať či sa krv na horm. profil berie len cez mrchu, alebo je to jedno kedy. Čo všetko treba dať spraviť? Dík moc
28. jan 2014 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuchi myslim ze najlepsie je robit hp na treti den cyklu
ale tie testy na prolaktin a stitnu zlazu sa mozu robit hocikedy
28. jan 2014 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuchi ahoj moja, musis si to dat urobit 2DC a potrebujes FSH, LH, E2, TSH a Prolatin... toto všetko treba... mne TSH a prolaktin brali v Brne aby sme od zaciatku cyklu mohli zacat stimulovat... ostatne si idem dat urobit k mojmu gynekologovi
28. jan 2014 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule brali vaše polovičky nejaké vitamíny na spermošky? Ja som môjmu kúpila MACA a ešte som tu niekde čítala že je niečo dobré, len už neviem čo... Neviete náhodou?
28. jan 2014 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patrissia mojmu najviac pomaha kombinacia zeleneho jacmena, kotvicnik - bud caj, tabletky alebo tinktura a selezin (selen, zinok). Morfologiu sice nezmenili ale zdvojnasobil sa pocet a tym padom sa zvysil aj pocet zdravych spermii.
28. jan 2014 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 aha dakujem.. o tom zelenom jacmeni som pocula uz dobre chvali a este som rozmyslala nad vitaminom D
28. jan 2014 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patrissia D3 je dolezity pre Teba. Urcite nemoze uskodit, ale u manzela som to neskusala.
28. jan 2014 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patrissia ja som manzelovi davala aj Q10 a spermosky sa mu zlepsili, v centre sa ho pytali, co bral.
28. jan 2014 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 ja som čítala práveže, že D3 je podla štúdií dôležitý najmä na spermie
28. jan 2014 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sara1 aha to som nepočula.. musím si naštudovať aké vitamíny obsahujú najviac tohoto všetkého :slight_smile:
28. jan 2014 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, zajtra ma caka opu..no mam strach ze foliky popraskali..je to mozne pri softe s merionalom a vcera poslednym orgalutanom?
28. jan 2014 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok