Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

haimi
2. feb 2014

@jahoda333 jeee super 🙂 musim zostat pozitivne nastavena, psychika robi svoje. Ako rychlo sa zadarilo po odstraneni cysty ?

haimi
2. feb 2014

@denulkl drzime si palce, nech sa tento rok zadari 🙂

jomini
2. feb 2014

@rebeka33 hystro mi spravili za 150,-..dam to regundovat poistovni. Po hystero mi dali zinat na 10 dni al niekedy aj samotny zakrok staci na regeneraciu sliznice

amstelko
2. feb 2014

@kako23 len som chcela vedieť,či nejaká snažilka,ktorá berie okrem clost.aj niečo iné,nevie niečo viac,že prečo konkrétne ona si ešte dopichuje,podľa predchádzajúcich vyšetrení

kako23
2. feb 2014

@amstelko tých diagnóz neplodnosti je strašne veľa asi spravíš najlepšie keď sa na to spýtaš priamo lekárov v RF

jahoda333
2. feb 2014

@haimi ja som sla o rok na ivf do brna a na prvy sup ale cdely rok som brala bylinky homeopatika selen s vitaminom e zensen a femibion takze to pripisujem j tomu ze to vyslo a hlavne som na to nemyslela lebo som sa zapodievala stavbou baraku
😉

jomini
2. feb 2014

Baby, robim si prieskum :D pri vklade kolkych embryi ste otehotneli? Odporucate 1 alebo 2 embryjka na transfer,respektive aka je statistika dvojiciek v brne?

lienka_1
2. feb 2014

@nelly3 Ahoj 🙂 Uz je spat. Omylom mi poslal mail, co nepatril mne, tak to viem na isto. 😉

nelly3
2. feb 2014

@lienka_1
dakujem, takze zajtra mu pisem 😉

nelly3
2. feb 2014

@jomini
5x som mala vklad po 2ks a nic, potom 1x som si dala vlozit 1 aj sa ujalo, ale odislo a to bol KET, takze RF ma velmi vysoku uspesnost KET aj 😉

jomini
2. feb 2014

@nelly3 co odporucas? Jedno alebo dve?

nelly3
2. feb 2014

@jomini
hmm, to je tazko, kolko ich mas? su po PK?

amstelko
2. feb 2014

@kako23 ja som stimulova zatiaľ len s najvyššími dávkami injekcii,ale bolo to na slovensku,4krát IVF,teraz sme v Brne,lekár skonštatoval,že to bolo zbytočné,že stačí clostil,oni tam majú dobré skúsenosti,len s clostilom,vo štvrtok mám ísť na sono,čo narástlo a len tak ma teraz napadlo,že prečo majú iné snažilky ešte aj injekcie

jomini
2. feb 2014

@nelly3 su po pk, je ich 4 a celkovo moj 5 vklad

nelly3
2. feb 2014

@jomini
neviem fakt, co ti gyn. v RF odporuci 😉

kako23
2. feb 2014

@amstelko v Brne im ide o kvalitu vajíčok a nie o kvantitu teda množstvo vajíčok. Inak aj ja idem vo štvrtok na ultrazvuk do Brna. Ku komu ideš?

amstelko
2. feb 2014

@kako23 ja idem ku svojmu lekárovi v mojom meste,tak navrhol Macháč,ku nemu chodíme,jemu mám emailom poslať,veľkosť,počet a výšku sliznice,on potom,napíše čo ďalej

kako23
2. feb 2014

@amstelko aj ja chodím k Macháčovi, mne sa minulý mesiac počas stimulky stalo, že môj obvodný gynekológ mi zle spravil folikulometriu a preto som potom prišla o OPU. Takže mne Macháč zakázal ísť k svojmu gynekológovi, idem do Brna k nemu, aby som mala istotu 🙂

amstelko
2. feb 2014

@kako23 no uvidíme,mám dobrého gynekológa,tak dúfam,že bude všetko ok,prežil si už so mnou až-až,tak verím,že bude mať dobré oko a šťastie

kako23
2. feb 2014

@amstelko no super, akú máte diagnózu ak sa smiem spýtať? kľudne mi napíš aj do IP ak teda chceš.

falin
3. feb 2014

@haimi -nadej vzdy je 😉 . Ja mam sice amh v poriadku, ale mala som endosku. Laparoskopicky mi odstranili endo cystu, dalsi cyklus som isla na ket a vyslo to 😉 . Nas zazrak ma uz 8,5 roka 😵 . Drzim palceky

kako23
3. feb 2014

@nelly3 ahoj, vcera som pisala do RF, aby mi uz ani neposielali tie formulare, lebo uz stimulujem a tym padom nie je sanca na schvalenie poistovnou a odpisal Koudelka, ze uz odoslali tie formuulare. Tak asi aj Tebe uz pridu.

nelly3
3. feb 2014

@kako23
ahoj, no prave mi manzel volal, ze mi prisli, aj mi to poslal do prace nascenovane, ze nech viem co presne mi poslali a domotali to 😠 poslali mi to na tlacive od vseobecnej a ja mam doveru, ach jooo

zibi
3. feb 2014

@lienka_1 ahoj moja pridala som ta do skupiny sukromnej o NK bunkach asi si to nenasla..? 😝 tie skupiny sa asi teraz tazko hladaju 😀 davam tam clanky ohladom ivf a nk bunkach a vitaminoch aby som zbytocne tu nespamovala stranku
nasla som aj nahradu prirodnu na znizenie tak chcem testovat na sebe ci bude zaberat

lienka_1
3. feb 2014

@zibi Ahoj! Dakujem! Super, ze ste nieco take vymysleli. Uz som si to omrkla. Konika teraz velmi nestiham. Boli sme chvilku prec.

zibi
3. feb 2014

@lienka_1 ked budes mat cas si precitaj ...davam tam clanky ohladom tych buniek a aj vitaminov aby to bolo pokope 🙂 a hlavne nech to pomoze

kako23
3. feb 2014

@nelly3 tak to ma mrzí. skús im napísať, aby Ti poslali správne čo najskôr...
som zvedavá ako to mne príde. Či náhodou neprídu mne formuláre z Dôvery 🙂 aj keď mne to už môže byť jedno. Trochu som nahnevaná na nich, pretože 17.januára som im posielala všetko a až minulý týždeň to poslali teda ak to mne vôbec dneska príde.
Prosila som ich, aby mi to poslali rýchlo, lebo začiatkom februára idem na IVF a nič...

ludinka
3. feb 2014

ahojte baby tak hcg mi stuplo na 3000, pred tyzdnom bolo 158....ale co je zle ze som zacala strasne krvacat uplne ako keby som mala mrchu, akurat ze nemam krce ☹
velmi sa bojim co z toho bude, poobede idem na to sono, drzte palce nec to uz dopadne akokolvek len nech nemam mimomaternicove 😒

kako23
3. feb 2014

@ludinka držím silno palce 🙂 potom daj vedieť.

lusipe
3. feb 2014

@ludinka moja, mooooc drzim palceky...bude to v poriadku...nedavali ste si nahodou vkladat dve?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre