• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. marca 2017 
@lusipe nie len jedno :unamused:
3. feb 2014 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka bude to v poriadku, uvidis, mozno len nejaky hematom...
3. feb 2014 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe juj bodaj ba si mala pravdu, nevies o kolko ma to hcg stupnut za tyzden?
3. feb 2014 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka podla mna ti krasne stupa, to nevyzera na mimomaternicove...to by stupalo strasne pomaly...a mala by si velke bolesti...budem na teba mysliet.... :wink:
3. feb 2014 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka A odkedy tak krvácaš?
3. feb 2014 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 spinim uplne od zaciatku- nejakeho 8 dne po ket, ale krvacat som zacala vcera, volala som aj do brna kazali mi zvysit utros....velmi sa bojim :frowning2:
3. feb 2014 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka keby som bola v Tvojej koži, tak by som včera hneď utekala na pohotovosť, inak by som sa si zbláznila. neboj sa, všetko bude v poriadku :slight_smile: len veľa oddychuj. uvidíš čo Ti povie lekár na sone.
3. feb 2014 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 zacala som krvacat az vecer, preto som volala do brna a tak ci tak by mi krv brali v nemocnici az dnes rano tak som si povedala ze uz pockam na dnesne sono
3. feb 2014 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka držím ešte raz silno palce na sone, aby bolo všetko v poriadku :slight_smile:
3. feb 2014 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka Ahoj moja, no HCG super stúplo, ale s tým krvácaním si nešla na pohotovosť?
3. feb 2014 o 12:21  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi Ahoj prosím ťa mohla by si aj mňa pridať do tej skupiny o NK bunkách?
3. feb 2014 o 12:22  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja som dnes bola po tom neúspešnom KET u môjho lekára. Tak ma teda poslal na hematológiu aj na imunológiu. Na hematológiu idem hned zajtra ráno a o týždeň v utorok na imunológiu.
3. feb 2014 o 12:24  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka poslala som Ti srdiecko pre stastie ,nech Ti to dopadne dobre a vsetko nech je v poriadku drzim palec :slight_smile:
3. feb 2014 o 12:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 A na imunológiu ideš do Prahy či tu na SR?
3. feb 2014 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 uz si tam :slight_smile: je to skupina NK bunky, vitaminy a ivf :slight_smile:
3. feb 2014 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka moja co to citam :frowning2: jeminku hadam bude vsekto ok..daj potom vediet ..hlavne ma oznac lebo nechodim stale na kona drzim palce a mylsim velmi na teba
3. feb 2014 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka moze to byt aj cievka prasknuta nejaka? alebo mohli byt dve babatka a jedno odislo? drzim palce
3. feb 2014 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka verím, že to bude ok, krásne hcg :wink:
3. feb 2014 o 12:37  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ďakujem pekne už som tam :slight_smile:
3. feb 2014 o 12:38  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kako23 To idem sem. Idem k lekárke, ktorá túto problematiku študovala v Prahe aj v Plzni. Tak našťastie nemusím nikam cestovať. A inak mi lekárka povedala, že mám prísť aj s partnerom. Neviete prečo aj on musí ísť na imunológiu?
3. feb 2014 o 12:39  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 som zvedava co ti povie.. :slight_smile: ta imunologicka :slight_smile:
3. feb 2014 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 imunológia sa zvykne robiť obidvom partnerom. Ja som objednaná do Prahy 4.3.2014, tesne po IVF a tiež ideme obaja. U partnera zisťujú či netvorí protilátky proti vlastným spermiám.
3. feb 2014 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 jáááj, no to je zaujímavé, že aj takéto veci sa môžu v našom tele diať. Ale ked sa nám podarilo oplodniť z 5 -3 vajká, tak myslím, že to bude v pohode. :slight_smile: Bože koľkým veciam sa vyhne žena, ked otehotnie prirodzene :frowning2:
3. feb 2014 o 12:46  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 jajaj čo všetko môže ovplyvňovať to, že nemôžeme mať detičky :slight_smile: to by človek neveril...veru mňa vie najviac rozhnevať keď je okolo mňa nejaká tehotná a vôbec si neváži aký úžasný dar dostala...vtedy mi je do plaču, že čo všetko musíme my postupovať.
3. feb 2014 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 Ani nehovor. A to som si myslela, že ked som ja zdravá tak to víde šup, šup na prvý krát. Ale vidím, že ešte ma čaká dlhá cesta kým zistím či som vôbec zdravá :slight_smile:
3. feb 2014 o 13:20  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka velmi ti drzim palce a neprestavaj verit.:hearts::hearts:
3. feb 2014 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka Hned nám napíš mojka ako si dopadla. Moc na teba myslím aby bolo všetko OK :slight_smile: Verím, že to tak aj je a bude až do konca . :slight_smile:
3. feb 2014 o 13:30  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 žiaľ asi máš pravdu. ale musíme myslieť pozitívne, raz sa naše sny splnia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2014 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 Ja ti poviem moja, že už som taká obrnená. 7 rokov neberiem antikoncepciu už bude aj 8 pomaly. 3roky mi trvalo kým sa konečne presvedčila partnera, aby podstúpil aj on vyšetrenie, lebo bez toho sa nedalo nadaľej pátrať u mňa. Ked sme zistili, že je zlý spermiogram tak sme skúšali vitamíny, IUI 3x ja prefuky a potom prišla vo vzťahu kríza.
3. feb 2014 o 13:37  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka drzim palceky nech to dobre dopadne
3. feb 2014 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok