Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ludinka
3. feb 2014

@lusipe nie len jedno 😒

lusipe
3. feb 2014

@ludinka bude to v poriadku, uvidis, mozno len nejaky hematom...

ludinka
3. feb 2014

@lusipe juj bodaj ba si mala pravdu, nevies o kolko ma to hcg stupnut za tyzden?

lusipe
3. feb 2014

@ludinka podla mna ti krasne stupa, to nevyzera na mimomaternicove...to by stupalo strasne pomaly...a mala by si velke bolesti...budem na teba mysliet.... 😉

kako23
3. feb 2014

@ludinka A odkedy tak krvácaš?

ludinka
3. feb 2014

@kako23 spinim uplne od zaciatku- nejakeho 8 dne po ket, ale krvacat som zacala vcera, volala som aj do brna kazali mi zvysit utros....velmi sa bojim ☹

kako23
3. feb 2014

@ludinka keby som bola v Tvojej koži, tak by som včera hneď utekala na pohotovosť, inak by som sa si zbláznila. neboj sa, všetko bude v poriadku 🙂 len veľa oddychuj. uvidíš čo Ti povie lekár na sone.

ludinka
3. feb 2014

@kako23 zacala som krvacat az vecer, preto som volala do brna a tak ci tak by mi krv brali v nemocnici az dnes rano tak som si povedala ze uz pockam na dnesne sono

kako23
3. feb 2014

@ludinka držím ešte raz silno palce na sone, aby bolo všetko v poriadku 🙂

miskanr1
3. feb 2014

@ludinka Ahoj moja, no HCG super stúplo, ale s tým krvácaním si nešla na pohotovosť?

miskanr1
3. feb 2014

@zibi Ahoj prosím ťa mohla by si aj mňa pridať do tej skupiny o NK bunkách?

miskanr1
3. feb 2014

Baby ja som dnes bola po tom neúspešnom KET u môjho lekára. Tak ma teda poslal na hematológiu aj na imunológiu. Na hematológiu idem hned zajtra ráno a o týždeň v utorok na imunológiu.

bergalm
3. feb 2014

@ludinka poslala som Ti srdiecko pre stastie ,nech Ti to dopadne dobre a vsetko nech je v poriadku drzim palec 🙂

kako23
3. feb 2014

@miskanr1 A na imunológiu ideš do Prahy či tu na SR?

zibi
3. feb 2014

@miskanr1 uz si tam 🙂 je to skupina NK bunky, vitaminy a ivf 🙂

zibi
3. feb 2014

@ludinka moja co to citam ☹ jeminku hadam bude vsekto ok..daj potom vediet ..hlavne ma oznac lebo nechodim stale na kona drzim palce a mylsim velmi na teba

zibi
3. feb 2014

@ludinka moze to byt aj cievka prasknuta nejaka? alebo mohli byt dve babatka a jedno odislo? drzim palce

karkana
3. feb 2014

@ludinka verím, že to bude ok, krásne hcg 😉

miskanr1
3. feb 2014

@zibi ďakujem pekne už som tam 🙂

miskanr1
3. feb 2014

@kako23 To idem sem. Idem k lekárke, ktorá túto problematiku študovala v Prahe aj v Plzni. Tak našťastie nemusím nikam cestovať. A inak mi lekárka povedala, že mám prísť aj s partnerom. Neviete prečo aj on musí ísť na imunológiu?

zibi
3. feb 2014

@miskanr1 som zvedava co ti povie.. 🙂 ta imunologicka 🙂

kako23
3. feb 2014

@miskanr1 imunológia sa zvykne robiť obidvom partnerom. Ja som objednaná do Prahy 4.3.2014, tesne po IVF a tiež ideme obaja. U partnera zisťujú či netvorí protilátky proti vlastným spermiám.

miskanr1
3. feb 2014

@kako23 jáááj, no to je zaujímavé, že aj takéto veci sa môžu v našom tele diať. Ale ked sa nám podarilo oplodniť z 5 -3 vajká, tak myslím, že to bude v pohode. 🙂 Bože koľkým veciam sa vyhne žena, ked otehotnie prirodzene ☹

kako23
3. feb 2014

@miskanr1 jajaj čo všetko môže ovplyvňovať to, že nemôžeme mať detičky 🙂 to by človek neveril...veru mňa vie najviac rozhnevať keď je okolo mňa nejaká tehotná a vôbec si neváži aký úžasný dar dostala...vtedy mi je do plaču, že čo všetko musíme my postupovať.

miskanr1
3. feb 2014

@kako23 Ani nehovor. A to som si myslela, že ked som ja zdravá tak to víde šup, šup na prvý krát. Ale vidím, že ešte ma čaká dlhá cesta kým zistím či som vôbec zdravá 🙂

denulkl
3. feb 2014

@ludinka velmi ti drzim palce a neprestavaj verit.♥♡♥

miskanr1
3. feb 2014

@ludinka Hned nám napíš mojka ako si dopadla. Moc na teba myslím aby bolo všetko OK 🙂 Verím, že to tak aj je a bude až do konca . 🙂

kako23
3. feb 2014

@miskanr1 žiaľ asi máš pravdu. ale musíme myslieť pozitívne, raz sa naše sny splnia 🙂 🙂 🙂

miskanr1
3. feb 2014

@kako23 Ja ti poviem moja, že už som taká obrnená. 7 rokov neberiem antikoncepciu už bude aj 8 pomaly. 3roky mi trvalo kým sa konečne presvedčila partnera, aby podstúpil aj on vyšetrenie, lebo bez toho sa nedalo nadaľej pátrať u mňa. Ked sme zistili, že je zlý spermiogram tak sme skúšali vitamíny, IUI 3x ja prefuky a potom prišla vo vzťahu kríza.

gaga83
3. feb 2014

@ludinka drzim palceky nech to dobre dopadne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre