• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

21. júla 2017 
baby potrebujem vedet, ked ste si pichali kolko ks ste potrebovali orgalutranu?neviem kolko si ho mam kupit, lebo stelcl mi poslal recept len na merional a neviem ten orgalutran kolko ks si mam zohnat..dakujem moc
12. feb 2014 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulkl
no to je individualne, niektore nepotrebovali vobec, ja jeden krat 2 ks a raz aj 3ks.
12. feb 2014 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
lebo ja budem si myslim...a mozem si zohnat namiesto toho cetrotide?
12. feb 2014 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som doma a mam razitko aj od klinickeho pracoviska, takze zajtra idem za mojim gynekologom nech mi posledne potvrdi a sup na postu doporucene to poslat. ani to nebolelo :wink:
12. feb 2014 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denulkl
jasne, to je to iste, ja som mala raz orgalutran a raz cetrotide.
12. feb 2014 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule este sa vas chcem opytat, ked chodite do RF, kde parkujete obvykle? budem moc vdacna za info :slight_smile:
12. feb 2014 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka_220809 hneď oproti RF je parkovisko :wink: ...prajem veľa šťastia :slight_smile:
12. feb 2014 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 dakujem :wink:
12. feb 2014 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 dakujem, ja som si nebola ista, ci sa tam da parkovat, bola som tam len raz a sla som vtedy vlakom a salinou :slight_smile: Dakujem pekne...
12. feb 2014 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haimi tak ako si pochodila v dovere?
12. feb 2014 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 - no moja, ked som citala tvoj prispevok tak som si pomyslela ze opisujes nas. Sme na tom presne tak isto, nic neriesime a neplanujeme. A ten vek mi ani nespominaj, cas strasne leti a roky pribudaju. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Takze asi tak
12. feb 2014 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 - super ze sa ti to podarilo vybavit. Len si neviem predstavit ze iba tak niekomu potvrdia ked u nich predtym vobec nebol :unamused:
Drzim palce nech to poistovna schvali
12. feb 2014 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 ahoj tak ako sa maju vase embrijka? :dizzy_face: :slight_smile: zajtra ides po ne?
12. feb 2014 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
chcem Vam len povedat, ze decembrove IVF mi prave dnes preplatili. Dolozila som papiere, ze s liecbou som zacala uz pred 1.11.2013 a odporucanie od svojho gynekologa na navstevu CAR a je to.
12. feb 2014 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@falin
ved to, ach jo, ved nemam vyhrate, uvidim co poistovna, ale nedam sa tak lahko, ja som schopna to dat aj do markizy ....... nech urobia reportaz atd. :grinning:
12. feb 2014 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jjajka
tak super a kolko ti nakoniec preplatili?
12. feb 2014 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka prosim ta a kedy si ty mala vklad? lebo ja 13 dec, a mne to uz nepreplatili :angry:
12. feb 2014 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 medzi klinicke pracoviska patria aj univerzitne nemocky? vdaka
12. feb 2014 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 zda sa e mi preplatili vsetko okrem 2xICSI, zo 700€ mi preplatili 617.
12. feb 2014 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 super, tak nech ti to vyjde ! A za kym si bola v tom klinickom pracovisku? Dufam, ze to schvalia..
12. feb 2014 o 18:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08
ano
@zuzi20 ved uvidime, co poistovna, bola som za gynekologom, co ma 10 rokov dozadu tam operoval.
12. feb 2014 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka zatial sa delia pekne obe, takze zajtra o 12 si ideme po nich. Tak uvidime ako dopadneme :slight_smile:
12. feb 2014 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@buba08 viac menej v nasom pripade len univerzitne nemocnice :frowning2:
12. feb 2014 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 ako si aj pisala, nijako. Bola tam taka prispata dievcina, ktora nic nevedela. Ked sme sa pytali ci to ma zmysel podavat, tak povedala ze nevie, nieco sa schvali a nieco nie. Podla mna to bol taky alibisticky drist. Ale ty mas peciatku z klinickeho pracoviska, perfektne :slight_smile: :slight_smile: som zvedava ako dopadnes. Na stranke maju napisane schvalovanie do 15dni. Ale chcela by som ta poprosit o radu. V akej nemocnici si bola a ako sa volal ten gynekolog ? Co ste s doktorom popisali do tych volnych poli - odovodnenie potreby planovanej starostlivosti v inej krajine eu a potvrdenie zdravotnej indikacie klinickym pracoviskom ? Ja som dnes pisala mojmu gynekologovi, ze pridem na krv a s tou ziadostou a napisal mi, ze pokial sa dane ukony daju vyriesit na slovensku, tam mi to nemoze potvrdit a ze aj tak mi to podla neho poistovna zamietne. Aka motivacia. Ale je to znamy, tak ho snad zlomim :slight_smile:
12. feb 2014 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dnes mi volala pani zo vseobecnej poistovne ze ziadost je schvalena.Davala som vyplnenu ziadost z Brna+ vyplnene papiere od gynekologa plus jeho peciatka+ peciatka primara gynekologie v nemocnici+ predbezna kalkulacia.
12. feb 2014 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@miskanr1 Ahoj Miška, ako to prebiehalo na tej imunológii a čo všetko zisťovali?
13. feb 2014 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasatica perfektne :slight_smile:) v akej nemocnici si bola vybavovat peciatku ? bola si tam na nejakom zakroku, ked ti ju dali, alebo si tam doniesla vysledky ? Bola si v nejakej speci ambulancii ? ake dovody ti napisal gynekolog do toho volneho pola, kde ma vyargumentovat dovod, preco odporuca liecbu v zahranici ? kolko IVF mas uz za sebou ? dakujem za odpoved a pomoc :slight_smile:
13. feb 2014 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasatica takze netrebalo ziadne klinicke pracovisko? ako dlho plati ziadost po schvaleni? rozmyslam, ze si to tiez dam co najskor schvalit, ale na ivf pojdeme asi az v lete
13. feb 2014 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi
bola som v ruzinovskej nemocnici - je to univerzitna-klinicke pracovisko, tam uplne v pohode mi to gyn. potvrdil lebo ma operoval a mal tam vsetko o mojej diagnoze - doc. Krizko, dneska som bola za mojim gynekológom, nakolko mi to nechcel potvrdit, ze az ked mi to potvrdi klinicke pracovisko - bol prekvapeny, ze mi to potvrdili, chcela som to uz dneska aj poslat doporucene, ale moj gyn. to urobi az poobede, ze to bude trvat aj hodku pokial to vyplni :angry: tak rano si idem pre tu ziadost a poslem to 1. triedou doporucene.
13. feb 2014 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 nie ziadne klinicke pracovisko nepytali. malo by to platit rok.
@haimi bola som v meskej nemocnici co mame pre okres. primar gynekologie mi to orazil.som mu vysvetlila na co to potrebujem. a v novembri som tam lezala koli mimomaternicovemu. A dovod pre liecbu v zahranici mi dal zaujem o soft protokol. Mam za sebou dve ivf.
ja si myslim ze to klinicke pracovisko neni treba ved ide o gynekolog veci.a tomu sa rozumeju gynekologovia a ich primary.
a dolozila som vsetky papiere aj z prveho aj z druheho ivf. nakolko chceli gynekologicke vysetrenie prefotene.tak som im prefotila vsetko co som mala.nech maju co citat :slight_smile:
13. feb 2014 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok