Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

buba08
13. feb 2014

@vlasatica vdaka za info 🙂

haimi
13. feb 2014

@nelly3 dakujem za info a aky si tam davala dovod, pre ktory chces ist do zahranicia ? to je to volne prve pole 🙂

haimi
13. feb 2014

@vlasatica dakujeme, ze si sa podelila. Dufam, ze aj v Dovere budu pozitivne nastaveny 🙂

bergalm
13. feb 2014

dievcata,je to tu dnes sme s mm dostali 2najkrajsiu spravu v zivote 🙂 Amniocenteza dopadla super mala princeznicka je zdravucka jezis fakt sme stastny a dakujeme aj za podporu od Vas a aj od pana boha od stastia sme az plakali

miskanr1
13. feb 2014

@bergalm Výborná správa. Blahoželám 🙂 Je to super

bergalm
13. feb 2014

@miskanr1 dakujem moc

kako23
13. feb 2014

@lienka_1 ahoj, tak v lekarni pod RF akceptuju slovenske recepty bez problemov.

lienka_1
13. feb 2014

@kako23 Velmi pekne Ti dakujem! 😉

lienka_1
13. feb 2014

@bergalm Tak toto je naozaj super sprava! 😉 A teraz si uz spokojne uzivaj tehu! Urcite to nebolo doteraz lahke!

melisska
13. feb 2014

Pozdravujeme vaaas, cmuk 🙂

melisska
13. feb 2014

No je to naopak, nevadí 😀

sarasota
13. feb 2014

@bergalm super spravicka 🙂

sarasota
13. feb 2014

@melisska juj aky je uz velky chlapisko a smejko 🙂

ludinka
13. feb 2014

@kako23 tak ako sa citis, uz su babuska v brusku?? prajem ti nech sa pekne zahryznu a ostanu dalsich 9 mesiacov 🙂

kako23
13. feb 2014

@ludinka ahoj, ano obe nase deticky uz mame v brusku a modlime sa, aby s nami zostali 🙂 zatial sa citim velmi dobre a odkedy mi ich vlozili, tak citim taky vnutorny klud 😵 dufam, ze to tak aj zostane.

kako23
13. feb 2014

@ludinka mam taku malu prosbicku. Vies mi poradit, ci mam este stale pit ten caj Gynastan?

nelly3
13. feb 2014

@kako23
ok, ale plati sa za utrogestan cela suma ci len doplatok?

kako23
13. feb 2014

@nelly3 cela suma sa plati. Ja som si dnes kupovala a jedno balenie vyjde na cca. 7 EUR.

nelly3
13. feb 2014

@kako23
hmm no dost, ale mna napadlo, ze ved to nie je nas problem, ked nie je utrogestan na sk, ze normalne ist na recept cez brno a potom normalne refundovat lieky cez poistovnu??? 😕

nelly3
13. feb 2014

baby co zase urobili s temou mam/nemam lieky?

kako23
13. feb 2014

@nelly3 asi by sa to dalo refundovat si myslim.

nelly3
13. feb 2014

@kako23
asi ano lebo ked si predstavis, ze potrebujes od opu do testu cca na 2 tyzdne utrogestan a ak budes tehulka potom do 12 tyzdna sa berie, to je kopec penazi. a beries 8 tabletiek denne.

kako23
13. feb 2014

@nelly3 ano je to tak. Ja som si teraz kupila dost a potom skusim zbehnut do nejakych lekarni tu ci to predsa len nevedia zohnat.uvidime.

nelly3
13. feb 2014

@kako23
ja mam este z minula nieco naskreckovane 😉

lenka2013
13. feb 2014

@bergalm Gratulujem ,nech pekne rastiete

kako23
13. feb 2014

@nelly3 aj ja som mala este necele jedno balenie z pred roka, ale to mi vydrzalo 3 dni 😀 rozmyslala som ale, ze ked sa berie ustne potom staci asi menej tabletiek aj ked to ma viac neziaducich ucinkov ale mozno casom ak sa nam to podari, skusim brat ustne a uvidim ako sa budem citit. Ale to len rozmyslam ak ho nebudem vediet zohnat.

ludinka
13. feb 2014

@kako23 take 2, 3 dni este mozes pit potom uz radsej nie

nelly3
13. feb 2014

@kako23
hmm neviem ci oralne je ho dobre brat, jedine ak krvacas sa odporuca, ja oralne ani nahodou, ja som taka ocapena ze az a ked mam byt v praci, ako nadrogovana som vtedy 😀

kako23
13. feb 2014

@nelly3 mne nerobi nic ten Utrogestan ked si ho davam vaginalne, preto som rozmyslala, ze to skusim.ale to len po konzultacii s lekarom, ak sa tym ma nieco pokazit tak to nebudem riskovat.ked som ho brala pred rokom, tak som mala pocit akoby som mala mykozu aj ked som nemala, tak uvidim ci my to nahodou aj teraz nebude robit a potom to budem riesit.

kako23
13. feb 2014

@ludinka dakujem Ti velmi pekne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre