Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zoji79
19. feb 2014

@speranza1 Neboj, my ta budeme motivovat 😀 😀 😀 Este si popiseme par 100 stran 😀 😀 😀 Snad uz nie len o stimulacii a folikulov 🙂

nelly3
19. feb 2014

@speranza1
a ty si pekne nakluses pre mrazacika, ten je velky bojovnik, ide jar, tak sup do toho 😵

ria191
19. feb 2014

cholky cholky ale veď som si pijavicu váľaľa 4dni v B.B. teraz mám časový sklz takže hovno hovno zlatá rybka žiadne cváľanie s vami ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠 😠 😠

speranza1
19. feb 2014

@nelly3 to je jasne...ved vies, ze tam len tak svoje bambulko nenecham...( stale si predstavujem, ake je tam zmrznute...a chce sa mi z toho plakat)... Boze niektore maminky nemaju ani len tusenie, co vsetko musíme prezivat a ake vselijake pojmy a dg. , ktore inym nic nevravia, tak my mame preluskane...No nic..kazdy si nesie volajaky zivotny kriz ( a ja konkretne mam len tento taky malicky krizik...nastastie, pretoze si plne uvedomujem, ze to nie je este koniec sveta nemoct mat deti....)

tinkatinulka
19. feb 2014

@ria191 ale noooo sak chvilku sa odtrhnes nieeee 😀

speranza1
19. feb 2014

@ria191 nevadi riuska... len si pokojne pracuj, ved po DPHcku sa tu stretneme a troska poklebetíme🙂

lubanka
19. feb 2014

@falin to budú mať na tej pôrodnici riadny nátresk, keď tam všetci dolezieme 😀 😀 ja sa tiež radšej tam chystám.. na psychiatriu jedine ak budeme na izbe "do patrie na mariáš" po štyri 😀 😀
pregnyl pichám podľa vašich pokynov 😉 prosím vás a nerobíte aj vklady? 😀 😀 viac si pomôžem s vami ako s dr. 😀 😀

lubanka
19. feb 2014

@nelly3 beriem ťa za slovo "sibyla" 😀 😀 a vieš mi aj povedať, čo budem čakať? 😀 😀 aby som už meno začala pomaly vyberať 😀 😀 😉

annavi
19. feb 2014

ahojte reprofiťáčky.. 😅 tak sa medzi vás pridávam aj ja...prvu konzultáciu u MUDR Koudelku máme 8.4.... chcem sa vás opýtať ake vyšetrenia mam absolvovať u svojho gyn?

melisska
19. feb 2014

@speranza1 náročné naozaj. Ale chce to cas🙂 aj mm si musel zvyknúť 🙂 už je to len nádhera a šťastie)

melisska
19. feb 2014

lienka1 ahoooj 🙂

tinkatinulka
19. feb 2014

@melisska a este vas to nelaka ist po surodenca? malinky je nedhernýýýýý

lienka_1
19. feb 2014

@melisska Cauko! 😉

lienka_1
19. feb 2014

Jaj, zeny, clovek Vas tu na hodinku necha a vy tolko popisete.
@ria191 Vidim, ze tak ako Ta narkoza dokaze rozkokosit, tak Ta DPHcka dokaze skrotit 😀 😀 😀
@speranza1 No slovenske urady mi davaju zabrat 😀 😀 😀 O pokusoch ziskat trvaly pobyt v Ke mozem napisat roman a tetuska na MU ma rezervovane miesto v liecebni pre dlhodobo neuroticke uradnicky 😀 😀 😀 ( ze vraj na nu moj manzel neskutocne tlacil a ona pod takym tlakom nemoze predsa pracovat!!!!- a to moj muz je kludas a pohodak na entu 😀 )
@nelly3 Takze Fesi je teraz na dovci. Este, ze mi ho bude treba az buduci tyzden. Bude oddychnuty a snad nic nepopletie 😀 😀 😀

falin
19. feb 2014

@speranza1 - ahojky, no momentalne ma trapi nadcha, len aby to neprepuklo dalej, buduci tyzden mame prazdniny. Ohladom snazilkovania, presne tak ako vy

@melisska - ahoj moja 😉 , my momentalne neriesime nic, sme na mrtvom bode 😖 . TY si Janicka riadne uzivas, ze? raz za cas pozeram fotky na fb, zlatucky je 🙂

@nelly3 - nelusi, bude to asi na tebe 😉 Inac v rf su ozaj ina trieda, odpise aj cez dvolenku, u nas by sa ti to nestalo 😝

@lienka_1 - radost z tych nasich uradov, vsak? Tu nieco vybavit je hrozne 😝

ludinka
19. feb 2014

@annavi myslim ze na prvom pohovore sa dozvies vsetko....aj to ake vysetrenia ti treba, neviem co vsetko si uz absolvovala, ale urcite horm. profil, spermiogram, ak chces ist na ivf tak odporucam hematologiu, imunologiu, genetiku, ja som bola aj na diagnostickej laparoskopii samozrejme ze ivf tiurobia aj abez tychto vsetkych vysetreni, ale ak sa nepodari, tak ci tak ti to potom odporucia absolvovat.....podla mna radsej predtym ako potom

falin
19. feb 2014

@lubanka 😀 😀 😀 , asi aj to zachvilu budeme robit 😀 😀 😀
a mali by otvorit nejake nove porodnice, alebo rozsirit existujuce, aby sme sa mali kam popratat vsetky 😎 😀

lienka_1
19. feb 2014

@falin Krivdila by som velmi policii v KE. OP som mala vybaveny za 7 minut a auto bolo prepisane do 21minut. Som nechapala. Normalne som stresovala pri vypisovani ziadosti na prepis auta, lebo som nestihala, tak ciselka naskakovali 😀 😀 No zvysok zatial vyrazne zaostava.

lienka_1
19. feb 2014

@annavi Ahoj! Aj my sme u dr. Koudelku a pred prvou konzultaciou som si s nim popisala a prisla s vysetreniami, ktore mu bolo treba, aby sme v RF potom zbytocne neplatili. Napis mu a spytaj sa, co potrebujes, ako pisala @nelly3 , buduci tyzden tam uz bude.

lienka_1
19. feb 2014

@falin Ja budem rodit hoci aj na chodbe, len nech rodiiiiiiiim 😀 😀 😀

falin
19. feb 2014

@annavi - ahojky, vitam ta tu. RF je super volba, urcite budes spokojna. Nemas za sebou este ivf na sk?
Mozes si dat spravit u gyndosa hormonalny profil (3 DC) a muz spg, na zaciatok by to malo stacit, v Brne ti spravia sono

annavi
19. feb 2014

@ludinka ahojky..no my mame za sebou 3 neuspesne IUI, laparku, presli sme komplet vsetky vysetrenia, HP, AMH, stítka, SPG ...ale v juli sme sa na to uz vykaslali a nechali to tak.presli sme na zdravu vyzivu..papame vitamínky cvicíme...a sme nastavení na IVF v Brne...citam vas uz dlhsiu dobu a presvedcili ste ma o tom ze Brno je velmi dobra volba..preto sme sa rozhodli takto... 😅
@lienka_1 no ja som Koudelkovi pisala ale odpisal mi len take utrzky viet...asi je moc zaneprazdneny..tak som tam dnes rovno zavolala a objednala sa k nemu..
preto som chcela od vas vediet ze ake vysetrenia si mam dat porobit...ale chystam sa na HP, AMH, opat stítku ..manzel na SPG v marci...tak hadam to postaci...

annavi
19. feb 2014

@ludinka ozaj hematologiu imunologiu a genetiku kde vlastne vysetruju??

lienka_1
19. feb 2014

@annavi SPG vam urobia zadara aj v RF. Odporucam RF, lebo moj mm bol v jednom sk. CARe a vysli mu take vynikajuce vysledky az to bolo do oci bijuce, ked potom isiel do RF, uz to bolo nieco celkom ine a primerane stavu. Ale zvysok je dobry napad 😉

annavi
19. feb 2014

@lienka_1 to vazne??hmm..no my mame problem s bojovníkmi...mne sa potom potom po tych troch IUI pocas stimulky urobilo vela myomov a cýst tak to muselo ist laparoskopicky prec...hmm..no ved uvidime...som sice zvedava ci sa mu SPG upravil od maja 2013....tak neviem...a to hned na prvej konzultacii spravia SPG?

lienka_1
19. feb 2014

@annavi Urobia to na pockanie. Aspon u nas to tak bolo, lebo mm tiez nema ukazkove vysledky, tak sam Koudelka chcel spg z RF. Ale boli sme na tom dohodnuti, ze pojde na spg do RF

ludinka
19. feb 2014

@annavi na genetiku a hemetologiu potrebujes ziadanku od svojho gynekologa, myslim ze v kazdom vacsom meste su tieto oddelenia, no a na imunolgiu som ja bola v prahe, ale udajne uz aj niekde v bratislave sa tomu venuju, ale to ine kocky poznaju ja neviem

speranza1
19. feb 2014

@falin pocuvaj draha..nie si ty moj nejaky klon???? aj ja som prechladena... hrdlo, usi, nos...vsetko ma boli.... pijem theraflu, brufen 600, mega davky Cečka a cmulam teraz uz strepfen..ale predtým len take bylinkove cukricky (myslela som, ze mi to prejde, ale nic) a este preplachujem nos morskou vodou.... no a ja pevne verim, ze som to nachladenie skoro podchytila a neprepukne to v nieco horsie 😲 😲 😲

speranza1
19. feb 2014

@annavi servus ...a viiitam Ta medzi nami 😉 😉 😉 ... a zvolila si dobre...verim, ze nebudete lutovat a uz o mesiac Ti budeme tisko "zavidiet" tvoj poztivny tehotensky testik 😀 😀 😀

falin
19. feb 2014

@lienka_1 - teeeda, tí boli svizni, kebyze sa aj ostatne urady poucia. My sme na jesen riesili iba dopisanie tazneho a to bola katastrofa 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre