• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

28. mája 2017 
@speranza1 :grinning: asi ano, tusim aj ms sme mali naposledy takmer rovnako :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Len nech ti to cim skor prejde, ja to este nemam take zle, iba zacinam a budem rada ked to neprepukne, ale oci mas uz riadne rezu a stipu od pc, uz aby som isla domov
19. feb 2014 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 keď si nedáš dole brýle tak hádam nebude taký paff z teba či z nej ??? :grinning: :grinning: :grinning: Veď vieš hocikto si dole brýle nedáva :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2014 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin Ja som sa vyzbrojila flasou vody, horalkou, knihou a oni na mna taku budu usili :grinning: :grinning: :grinning: Takze kosicka policia ma u mna velku jednotku.
19. feb 2014 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 seso ty si asi ešte doma čo??????? tebe sa teda machruje :grinning: :grinning: :grinning: mne jedna kolllleeegggeeeee vidí priamo na monitor a až taká odvážna teda nie som tu hektika ako hovado a panička si cvála na koňovi eeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale inak vám závidím, že môžte byť spolu :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2014 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 Tebe tie moje bryle nedaju pokoja, co!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ja stale tvrdim, ze to blondiny ala Ty ho vyvadzaju z miery a potom si to odskacu brunety ala JA :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2014 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 nooo len či tam bola fakt vodička ??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: "kua" kolegyne idú padáááááááááááááááááááááááááááááááám pa pa to som si moc nezajazdila :angry: :angry: :angry: :angry:
19. feb 2014 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 Este som doma, ale ked bude kuca-paca po dalsom IVF cvalam do prace aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2014 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 A viez ze to chutilo ako borovicka :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2014 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka moja nemáme už nic a odznovu umelé už nie, predsa mám 32 :grinning:(či 42 ?) :grinning:
@falin
Dakujeme :slight_smile:
19. feb 2014 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no a teraz mám na vás troška neštandardnú (možno hlúpu otázku, tak sa predom ospravedlňujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ale prosím vás, keď sa ide do RF na OPU, musím byť s "letným strihom"? myslím, že či si musím podvozok úplne oholiť :unamused: lebo v centre, kde som predtým bola sa to nepraktizovalo... a ešte musia byť odlakované nechty? :confused: :confused: lebo ani toto som predtým nemusela a ja už ani neviem ako vyzerajú moje ruky bez laku na nechty :grinning: :grinning:
19. feb 2014 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubanka myslim ze to holenie tam nikto neriesi ako budes tak budes....ja som sa teda oholila ale ,,pasik,, na vrchu som si nechala :grinning:
a ten lak podla mna tiez nevadi
19. feb 2014 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubanka v papieroch som to niekde nasla že mas byt "naholo" ale nejake laky na nechty a podobne nik neriesi..
19. feb 2014 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka super, takže "pristávacia dráha" je v pohode :grinning: aspoň to... vďaka za odpoveď :wink:
19. feb 2014 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka o.k. takže "keď musíš, tak musíš" :unamused: ale asi zostanem aspoň pri tej "pristávacej dráhe"... potom mám doma problémy :grinning: :grinning: :grinning: mm potom hučí, že si pripadá jak pedoš :grinning:
19. feb 2014 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubanka noooo toto poznam ale na vklad som nechavala dráhu :slight_smile:
19. feb 2014 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubanka myslim, ze by si mala mat ten "letny zostrih".... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kedy ides na OPU?
19. feb 2014 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubanka ja si myslim ze to tam nikto neriesi, podla mna je to kazdeho vec, ved ta ,,draha,,im predsa nemoze nijako zavadzat
19. feb 2014 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj baby reprofit ma novy ceniik.neviete islo to hore alebo dole. neviete co vychadza soft v Brne?chystam sa v maji a neviem ci budem musiet dlhsie setrit :frowning2: a pojdem az na jesen ked to islo hore?dakujem.
19. feb 2014 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leontinka27 myslim, ze novy cennik je uz na ich stranke...skus si pozriet... ale minimalna stimulka stoji uz 15000 + 1000 (za kazde vajicko pri ICSI)...ale skus si to prestudovat.... ceny isli hore...no co uz..je to pre nich dobry biznis... :pensive: ....
19. feb 2014 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 cooo ja som teraz nasla cennik a je tam 15 000 czk plus i vajko isci 1000 czk... :frowning2:
19. feb 2014 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leontinka27
ano max. 8000czk za ICSI, takze ak ti odoberu aj 12ks, platis len tych 8000czk, ano od noveho roku isli cenovo hore, ale s car na SK sa to neda porovnat :wink:
19. feb 2014 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leontinka27
akurat pozeram ten cennik, ale nie som si ista s tymi 8000czk, nikde to tam nie je napisane, predtym to tam bolo :confused: skus im napisat e-mail a tak sa informovat o cenach :slight_smile:
19. feb 2014 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, dlho som tu nebola a nechce sa mi citat vsetko dozadu. Mam otazku, ci uz niekomu VSZP preplatila IVF, kto posielal ziadost v novembri? Lebo mne este pani volala, potrebovali nbieco doplnit, ale to bolo este v novembri a od vtedy nic... Tak neviem, ci je este nejaka sanca...
19. feb 2014 o 19:24  •  čaká bábätko, termín má v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 teda za ten soft to je 15 000 czk a plus 1 vajko 1000 czk teda max 8000 czk, lebo chcem ist na soft a predtym to bolo cca kolko ked to islo hore? dakujem
19. feb 2014 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leontinka27
predtym stal soft 13000 czk, len ako som potom nizsie pisala, nie som si ista s tym ICSI teraz, predtym to tak bolo, ze max.8000czk
19. feb 2014 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 no aspon ze 15 000 czk, uz som sa zlakla ze viac, A prosim ta cim sa stimuluje:na ovulaciu clostyl a na dozrievanie a potom tesne to co sa dava pred odberom neviem ako sa to vola ja som mala ovetrile asi to kolko vychadza?a vysetrenie na pohlavne choroby mi urobi aj moj lekar a ked uz mam od poistovne 3 vycerpane nebudem musiet za to zaplatit aj za predoperacne?lebo mi to uz niekto vravel ze ked mam vycerpane 3 pokusy vsetko si musim platit....dakujem
19. feb 2014 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule vidím, že sa tu rieši OPU, čo si treba so sebou zobrať? Ako to prebieha? Veci ste si zložili niekde v izbe alebo ako? A kde boli zatiaľ vaši manželíkovia? Treba si zobrať so sebou aj košelu a papuče? Povedali Vám, že sa máte prezliecť? A po narkóze ako? Koľko ste spali? Prišiel Vás niekto zobudiť a dali Vám info ako to prebehlo? Je to naše úplne prvé IVF, tak som z toho jeleň :grinning: Môžte mi napísať všetko lopatisticky :grinning: ĎAKUJEEEEEM
19. feb 2014 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leontinka27
stimuluje sa clostylom+menopur, merional.....ovetrile to je asi nieco ako pregnyl? myslis, co sa picha 48 hodim pred opu? vysetrenie na pohlavne choroby si platis tam, stoji to 2000+2000czk, teda spolu 4000 czk (ty+manzelik), musia ti to ale tam urobit, nemozes doniest zo slovenska, maju to podla nejakeho zakona ci co. predoperacne sa vobec nerobi :wink:
19. feb 2014 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patrissia
ahoj, beries si so sebou kosielku + papucky a to je vsetko. narkoza je velmi kratucka, zo saly ides po svojich za pomoci sestriciek, ale to je len kusocek cez chodbu, prvy krat som si vobec nepamatala ako som sa ocitla v posteli, potom uz som vnimala na sale. spala som velmi kratko, na sk to bolo dlhsie, v rf fakt ze nie, je to velmi slabucka narkoza a potom ti prinesu aj cajicek+keksik :wink: mile. ak je izba volna moze byt s tebou aj manzelik :wink: so mnou 1krat bol na izbe.
19. feb 2014 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 ooooooooooo dakujem za vysvetlenie.ano ovetrile je nieco ako pregnyl.a to preco si to tam musim dat?do kelu? to platilo vzdy alebo to je nove?a akoze sa nerobi predoperacne - neuspavaju? a co sa tyka liekov, kupujem kde mozem? alebo v brne?a cca kolko to je asi koruniek - evrasikov.???dakujem
19. feb 2014 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok