Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
21. feb 2014

@mimika1973 Dakujem! 😉

zoji79
21. feb 2014

@lucka_220809 no to pozname, ze teraz komu uverit? Je to tazke kazdopadne maximalne individualne. Niektore otehotnu aj s endo, niektore su zdrave ako buk a nist ☹ A CA125 mas aku?
@lienka_1 tak si ako ja, ked ho potrebujem je na dovolenke, potom zhanam dokiho az v cechach ☹

lucka_220809
21. feb 2014

@zoji79 CA125? to je co? ☹ o tom som ani nepocula...

lubanka
21. feb 2014

Dievčatá všetky, čo ste na mňa mysleli a držali mi palce a poskytovali rady... vám všetkým z celého srdca ďakujem 🙂 už som po OPU, máme 3 vajcia, podľa dr. sú vraj krásne a zrelé... takže teraz nastupujem stres č. 2 😀 a to, či sa oplodnia, či embryjká budú napredovať ako majú... vklad bude podľa toho buď v pondelok alebo stredu... ešte vás poprosím, aby ste mi venovali vaše myšlienky... ono to podľa všetkého funguje, keďže to vyzeralo dosť biedne s tými mojími vajcami a nakoniec ahaho 😵 ďakujem ešte raz veľmi pekne!

lucka_220809
21. feb 2014

@lubanka to znie super, drzim Ti palce..aj sebe 🙂 budem tam o cca hodku a pol volat...

mimi_2
21. feb 2014

@lienka_1 No a ešte mi kázali aj dopichovať merional 2 dni, ale keďže včera som nemala tak až dnes. Volala som do RF, tak že to nevadí, že mám pokračovať podľa plánu, tak uvidíme 🙂 😉

zoji79
21. feb 2014

@zoji79 je to ukazovatel aj endometriozy, ale aj inych veci. U mna to bolo cca okol 200. Ideala hodnota je asi 0-10...ale nie som si ista teraz v tomto.
@lucka_220809 super 🙂 Tak nech rychlo sa skamaratia so spermoskami 🙂 Predpokladam je tam icsi 😉

falin
21. feb 2014

@mimi_2 - no ved aj mne na pohotovosti do zadku. A vzdy im vysvetlovat co chcem, preco to chcem. Takto je to pohodicka, doma . Uroda vyzera u teba pekne, 7 folikov, to je fajn, tak akurat. Neboj neprasknu ked das orgalutran 😉

@speranza1 😀 ja o den neskor 😀 😀 😀 😎 , dvojca moje 😉
Inac som mala nasadenu podobnu kuru ako ty, okrem tych pastiliek, lebo tentoraz to hrdlo nechytilo nastastie a tiez to zabralo, ozaj sa citim ovela lepsie, tiez to nie je 100% ale aj to bude.
Chystame sa do Nizkych Tatier do Jasnej, podla web kamier tam sneh je, no uvidime ako sa bude lyzovat

@lienka_1 - a mensie foliky si tam nemala vobec?

lienka_1
21. feb 2014

@mimi_2 Ja som pichala iba 7 dni. Tiez som tam dnes rano volala, lebo som si nijako raz nedokazala spomenut, ci vravel, ze este treba menopur, ale ze v karte mam uz iba pregnyl a cetrotide. Tak snad to tak ma byt. Ty mas este mnesie foliky, tak asi chcu, aby aj tie dorastli. U mna je to taky rychlik tento-krat. No uvidime 🙂

zoji79
21. feb 2014

Mix na n-tu 😀 😀 😀 ... pisem sama so sebou 😀 😀 😀
@lucka_220809 je to ukazovatel aj endometriozy, ale aj inych veci. U mna to bolo cca okol 200. Ideala hodnota je asi 0-10...ale nie som si ista teraz v tomto.
@lubanka super Tak nech rychlo sa skamaratia so spermoskami

lucka_220809
21. feb 2014

@zoji79 no ja netusim,ci mi to kedy niekto bral ... a myslis,ze si to mam dat zistovat? kde ti to robili, v RF?

lucka_220809
21. feb 2014

@zoji79 ale pochopili sme 🙂

mimi_2
21. feb 2014

@falin No tak ale keď môžem do brucha, tak si to šupnem doma, dnes som pichala merional a orgalutran ráno v kaviarni na záchode 😀. Keby mi to pred pár dňami niekto líčil, že ja to budem sama pichať bez problémov, tak dám krk na to, že trepe 😀 a teraz...šup šup 😀

lienka_1
21. feb 2014

@falin Dr. pravy vajecnik vobec nevedel najst, cize ten lenivec tento-krat vobec nezareagoval 😖 Ale u mna nic nezvycajne. No mala som od neho vacsie ocakavanie, kedze minule z neho boli 4 krasne vajicka. V lavom mam 3 folikuly tak standardne.

zoji79
21. feb 2014

@lucka_220809 niekomu spravi aj gynda,mne to robili v Iscare ale bez pb ti to spravia aj v RF..neviem kolko sa cvaka za to... 😕

mimi_2
21. feb 2014

@lienka_1 no aj ja som merional pichala 7 dní a ani ma nenapadlo že ešte mi dajú dopichovať, preto som nemala viac toho lieku...som si presne pozháňala 12ks tu MK a aj orgalutran mi povedal, že to len možno dopichnem podľa sona....tak snáď to dopadne dobre 🙂

lucka_220809
21. feb 2014

@zoji79 uvidim, ako co dopadne u nas teraz a mozno sa nabuduce spytam...

falin
21. feb 2014

@speranza1 - speri, presne aj ja pri 1.ivf som bola skalopevne presvedcena ze to na 100% vyjde. Mm my stale hovoril, ze nech beriem do uvahy statistiky a tak, ale na to som kaslala, proste som verila ze to vyjde , no a potom som bola strasne sklamana ☹

falin
21. feb 2014

@lubanka - to je krasne, nebojkaj urcite sa pekne oplodnia a buduci tyzden uz budu u teba si hoviet a zhryzkavat sa

falin
21. feb 2014

@lienka_1 - uz len treba verit ze tam budu pekne a kvalitne vajka. Paci sa mi ten tvoj pristup, ze vzdy si vytycit iba nejaky maly ciel 😉

lienka_1
21. feb 2014

@falin Iba male si davam, lebo tie velke velmi rychlo dokazu padnut a potom som z toho "na prasky" 😀

speranza1
21. feb 2014

@lubanka super...3 vajka...to je dobre, nie??? drzim palce aj nadalej 😉 😉 🙂

speranza1
21. feb 2014

@lienka_1 juuj jake fajne laskonky tam mas v albume napecene 😀 😀 😀 😀

mimi_2
21. feb 2014

@falin aj u nás to tak bolo, ja som v poriadku ale mm má zlú morfologiu, tak všetci tvrdili že ak ja som v poriadku IVF sa isto podarí, s tým som aj do Brna šla, že tutovka a som tehotná. Iný výsledok ...to som ani neuvažovala, ale ja som len clostylom stimulovala, keďže som v poriadku 😖 a z 5 folikulov, 2 vajká a z toho len jedno dozreté, ktoré sa ani neoplodnilo ☹ Tak keď mi to doky zavolal som mu ani odpovedať nevedela, iná facka to bola, tak teraz radšej len dúfam, verím.....nech ju nedostanem znova.... 🤐

lienka_1
21. feb 2014

@speranza1 Boli fakt vydarene 😀 Dalsia laskonkova provokacie je zatial v nedohladne. Vela roboty je s tym. ALe boli mnam 😀

speranza1
21. feb 2014

@lienka_1 ja som este laskonky nerobila.... mm ich ma velmi rad... ale vsetky zjest, by asi nezvladol 😀 😀 😀

lienka_1
21. feb 2014

@speranza1 Ja som ich 1x skusala robit este v UK, bez formy, odvazna som bola. Boli super, ale boli straaasne velke a ked jednu clovek dojedol, bolo mu sladko az za usami. Tak som si na Sk kupila formu a robievam teraz take mensie, na 2x zahryznes a mas potom taky fajny pocit, ze mnam, akurat staci. A na tie bola pripravena cela rodina a este jedna navsteva. Svagor sa potom stazoval, ze som im malo domov zabalila 😀 😀 😀

ria191
21. feb 2014

@zoji79 ako tak oči pučím skoro si ich nevypučím ty si za dve staré korčule či??? ako to je hm???

ria191
21. feb 2014

@lienka_1
@zoji79 cholky cholky dneska to tu je iba o pichačke a ja čoooooooo??????????????????????????? 😀 😀 😀 ja si kedy zapichám hm???????????????????????

ria191
21. feb 2014

@lienka_1 a inak príjemnú stimulku prajem teda vlastne už koniec. Neboj človek mieni pán Boh mení určo bude nejaké prekvapčo 😀 😀 😀 . A ten vaječník sa určo nájde feši je predsa nejaký káder 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre