Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zoji79
21. feb 2014

@ria191 😀 😀 😀 hej v jednom tele dve duse 😀 😀 😀

Baby inac mam otazocku, brala uz niektora z vas Dexamed ? 😕 @lienka_1 ? Pre mna je to novinka a ako citam kontraindikacie, tak oproti tumu Lucrin je lentilka 😅

speranza1
21. feb 2014

@nelly3
@ria191 mne hysterku robili v RF... a tiez to bolo v pohode, ale tak do mna len pokukali a hotovo 😉 😀

lucka_220809
21. feb 2014

@nelly3 no, uz mi to dopredu asi neschvali, ked je po vsetkom, co? :-/

nelly3
21. feb 2014

@speranza1
aj mna pokukali, vsetko v poriadku, aspon nieco, sice to bolo par rokov dozadu, ale snad je to oki 😉

speranza1
21. feb 2014

@lubanka super popis.... nie si tak nahodou prilis kriticka k sebe???? 😉 😉

nelly3
21. feb 2014

@lucka_220809
nie, musis to mat predtým ako ides na soft.

ria191
21. feb 2014

@speranza1 to fakt???? 😀 😀 😀 😀 a ja že z tých dobrôt čo tu lienočka
@lienka_1 vycapí 😀 😀 , lebo niekedy mám pocit, že už len z toho pohľadu na žrádlo človek priberá 😕 😕 😕 😝 😝 😝 . A inak aj ja používam tú výhovorku z hormónov ale hovno hovno zlatá "rybko" prázdne vrece nestojí 😀 😀 😀

speranza1
21. feb 2014

@nelly3 jasan ze bude vsetko v poriadku a aj je 😉 😉 😉 😀 😀
ako si znasala antiku?

lucka_220809
21. feb 2014

@nelly3 do kelu ☹ vidis, vediet skorej... no ale aspon mozem este pre buducnost s tym pocitat, ak sa na to este dam... a co presne na to treba? ci mam sa ist popytat rovno do poistovne? a ked ti to vopred uz schvalia, je aj istota, ze ti to preplatia?

ria191
21. feb 2014

@lubanka nóóó pokiaľ nemusia v lietadle odstraňovať rad stoličiek, tak si zatiaľ v poho 😀 😀 😀

speranza1
21. feb 2014

@ria191 no tak ja sa verejne priznavam, ze zeriem jedno cez druhe, az som nechutna...a cim viac neúspechov, tym sa to viac na mne podpisuje...a hlavne ....zacala som jedavat veeeeeeeeelmi vela sladkého...to asi podvedome upokojujem svoje nervy 😲 😲 😲 😲

zoji79
21. feb 2014

@nelly3 pekne, skoro mozeme ruku podat ☹ Co uz, sme vystavny kus na endo 😠 Ale jedna mi pisala, ze mala 20 a doki jej povedal, ze to ma zvysene.....tak ja neviem....nech mas pravdu.....lebo potom som blizsie k tej hodnote 😀

lubanka
21. feb 2014

@speranza1 možno trochu 😀

lubanka
21. feb 2014

@ria191 je to dobré... nemusia 😀

ria191
21. feb 2014

@speranza1 tiež som si myslela, že jedna hysterka hore dole 😝 😝 😝 no lenže Bielčo nie je ruský MUDr. že kukne a kámoško zmizne 😀 😀 😀 ja stále hovorím, že by sa mali od rusov učiť 😀 😀 😀

speranza1
21. feb 2014

@zoji79
@ria191 jezisi baby..ved ja ani neviem ci mne take vysetrenie robili ze CA...ci jak sa to vola.... no musim kuknut do mojej hrubej"knihy", ktoru som si zalozila na IVFka 😀 😀 😀 😀 ... poviem Vam ze pekne rastie pocet stran....

ria191
21. feb 2014

ja že na sekundu kuk do rici a DPH v prdeli 😀 😀 😀 . Je mi s vami síce krásne ale bohužiaľ DPH-čka nepustí 😕 😔 😠 😠 😠

ria191
21. feb 2014

@speranza1 sperča ty ma neser ty nemáš endošku takže ani zvýšené onkomarkery. Ja ti stále hovorím my dve musíme močiť "chacharušky" v rebríčku jafné 😀 😀 😀

speranza1
21. feb 2014

@ria191 kurnik...ale poviem ti, ze mas moj obdiv.... ja neviem, ci by som podstupovala tolke operacie a zakroky.... no neviem mozno hej ... neviem 😒 😒 😒

speranza1
21. feb 2014

@ria191 😀 😀 😀 😀 😀 prave som si predstavila ako si obe mocime susule v tom rebricku 😀 😀 😀 😀

ria191
21. feb 2014

@speranza1 a máš rozcapené nohy na stole ako minule a piješ vodičku ??? 😀 😀 😀 Myslím vtedy čo ti tam vbehol kolega.

ria191
21. feb 2014

@speranza1 sperča nerob si z toho prdel ja už nemám na výber iba močiť 😀 😀 😀 zo mňa je už aj Doc. zúfalý ale potrebujem východzniaročku do tandemu 😀 😀 😀 No čo budeš aj ty močiť ??? Dúfam, že mi z toho neozelenie 🙂 🙂 🙂.

speranza1
21. feb 2014

@ria191 nemala som rozcapene...ale vylozene nohy 😀 😀 😀 😀 😀 ale teraz poctivo v praci konikujem 😀 😀 😀 😀 😀
- no ja som este tie sedacie kupele nerobila..ale mozno aj zacnem..neviem...mne zatial nic nehovorili o operacii myómov.... ved ani uz neviem kolko ich tam mam.... a ani neviem ci to chcem vediet 😒

ria191
21. feb 2014

@speranza1 veď píšem, že vyložené do Véčka 😀 😀 😀 ani ja som to nikdy nechcela vedieť, ale výraz tváre nepustí 😝 😝 😝 . Ani to nechci vedieť krásna nevedomosť 😀 😀 😀 zatiaľ to mám na háku som zvedavá čo mi odpíše Marcelko 😕 😕 😕.

zoji79
21. feb 2014

@speranza1 rius ti uz povedala diagnozu, tak uz nemusis na to CA125 ist 😉 Mne Malickova uz poslala vysledky, su celkom o nicom, nie som z toho happy...ale zatial kym nepocujem operaciu, beriem vsetko 😀, ze rius 🙂 Marcelko zas v pondelok posle vysledky.....tiez som zvedava co mi napise 🙂

ria191
21. feb 2014

@zoji79 kurňa my dve mu dáme zabrať 😀 😀 😀 chudák príde po dovolenke a "j...ne" ho z mailov 😀 😀 😀 .

zoji79
21. feb 2014

@ria191 😀 😀 😀 Ale on mi pise aj ked mu ja nenapisem 😀 😀 😀 ....asi ma deficit 😀

ria191
21. feb 2014

@zoji79 čooooo on je do teba ??? či do nej ???

ria191
21. feb 2014

@zoji79 pri mne je rád, že mu nepíšem 😀 😀 😀 . On si totižto myslí, že sa ma tak ľahko zbavil 😀 😀 😀 . Ale mňa vyhodia dverami a prídem oknom 😀 😀 😀 . Fešák také ľahké to veru nebude mať. A čo ti píše sám od seba??? hm??? že ako sa máš ??? 😕 😕 😕

ria191
21. feb 2014

@zoji79 počúvaj buď taká láskavá a nezoder mi ho do septembra jasan 😀 😀 😀 . Inak 😕 😕 😕 😝 😝 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre