Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
21. feb 2014

jééééj trpím asi samomluvou 😀 😀 😀 nikde nikto ani zúfalky 😠 😠 😠

zoji79
21. feb 2014

@ria191 keby ma az tak nechcel, tak ja by som isla rovno k Palimu 🙂 Pocas prestavky mi napise, ci som na neho nezabudla 😀 Ale to len preto lebo ma spominal jeho kolega, ktory ma sekal 😀...co ti poviem, money je money 🙂
A ty co? DPH finished? 😀 Aspon podporis nas stat s danou? 😀 Cestne to spracuj, nie zas nam nieco vymyslia kvoli deficitu, ako napriklad ako vybabrat s kocenkami ktore chodia do RF 😀

annetty
21. feb 2014

@ria191 inak?😀 Ale neboj sa, ja rada by som ti ho darovala 🙂

patrissia
21. feb 2014

Babulky nezostal tu náhodou žiadnej z vás utroš? Budem ho potrebovať a ešte stále ho nikde neni dostať.. Ďakujem

lienka_1
21. feb 2014

@ria191 Jaj, zlavicka bude, ked zo mna nic nevydoluju. Ale bude tam dr. Pospisilova a to je sikovnica, ta zo mna minule vydolovala 7 kuskov, tak jej verim a dufam, ze aj teraz nejake vajko uvidi a vycucne ho von. A zo spodu to dokaze napr sonda od lutrazvuku. Ako som pisala, vcera to bola kompletka 😀 😀 😀

lienka_1
21. feb 2014

@zoji79 Ja som to nebrala. O takom som este ani nepocula 😕

skaredekacatko
21. feb 2014

Je tu niejaka co jej to uz dovera schvalila? V utorok idem do brna na konzultaciu co ste davali dokimu vypisovat?

bergalm
21. feb 2014

@lienka_1 poslala som Ti srdeeecko moja myslim na Teba a drzim vsetkym paluchy 🙂

bergalm
21. feb 2014

Inac dievcence mam otazku mimo temy nieje tu nahodou niektora ,co je na PN a konci jej prac.pomer na dobu urcitu?neviem ci sa musim ist nahlasit na urad prace kedze ostanem na PN az do nastupu na matersku dakujem za info moc

nelly3
21. feb 2014

@skaredekacatko
zatial asi nikto, ja cakam, ziadost mam v dovere.

nelly3
21. feb 2014

@patrissia
viem, ze baby pisali, ze v ba - gyn-fiv v lekarni maju, akoze stale neviem preco nie je utros, v ČR je normalne, ak si tam bola, mala si tam vyskusat, zial za plnu cenu. neviem ci niekde zozenies 😕

nelly3
21. feb 2014

@lienka_1
pocuj ty si tajnostkarka, ze ides uz na opu, velmi drzim palce, takze ty si prva co nam to pekne rozbehnes. mas prednost 😉

lienka_1
21. feb 2014

@bergalm Jeej! Dakujem! Nejako to citim, tak, ze vajka nebudu. Ale kym je nadej, tak verime. Ale zase nie kazdy den moze byt nedela a aj stimulka sa nemusi vydarit. Tak, ci tak, ideme a bojujeme dalej. 😉

lienka_1
21. feb 2014

@nelly3 No neviem-neviem, ci to ja rozbehnem. Vcera som trosilinku konecne citila lavy vajecnik a dnes zase vobec nic. A navyse som trosec spinila dnes. Ja uz neviem co je toto za cyklus 😠

kako23
21. feb 2014

@bergalm ahoj, nie urcite sa nemusis ist prihlasit na UPSVAR. Skonci Ti pracovny pomer a si v ochrannej lehote, kedze si tehu. Takze PN Ti bude pokracovat dalej az kym nepojdes 6 tyzdnov pred porodom na matersku.

tinkatinulka
21. feb 2014

@lienka_1 držím palne..den som tu nebola a už kukam ake novinky..neboj aj jedno stačí a hlavne bojovníci podskocili v tabulke takže toto budu jednovaječné dvojičky 🙂 posielam srdiečko

lienka_1
21. feb 2014

@tinkatinulka Nestras, ze jednovajecne dvojicky, mame to v rodine po mamkinej strane. Aj segra teraz pri synovcovi mala v placente druhy zarodok, ktory zrejme zastal vo vyvoji. Moja mala, chaba maternica by dvojky neudrzala a ja som skromna, uspokojim sa aj s jednym 😀 😀
Aby nebolo malo stresu, zacala som tak nejako spinit. Nechapem to 😕 Nie je to silne, ale na klude to naozaj neprida 🙄 😖

lenka2013
21. feb 2014

Mám zvyšný Estrimax,Fraxiparin ,Agolutín a 1 intralipidovu infuziu ,nemáte niekto záujem

tinkatinulka
21. feb 2014

@lienka_1 neboj to som mala aj ja v niektorom pokuse to akoby sa maternica docistovala este pod navalom hormonov.. pi vela vody a nezabudni do opu alchemilku 2x denne.držim moc palec, ja na toto teraz nemam odvahu.. ☹

lienka_1
21. feb 2014

@tinkatinulka Tak ja idem na to! Nalejem si pohar vody a potom dam pregnyl 😉

mimi_2
22. feb 2014

Kočky ahojte, no ja už nechápem, nie dosť, že s tými liekmi sa to skomplikovalo, tak ráno sa zobudím a v hrtane akoby žiletky som mala, žeby začínajúc angína? Mňa drbne...ak sa to zhorší do pondelka...veď to nemôžem ani na OPU asi ísť? ☹ Juj poraďte niečo....žujem tu už hrianky cesnakom, ale myslíte že môžem aj paralen? Teplotu ešte nemám, ale je mi blbo no....

tinkatinulka
22. feb 2014

@mimi_2 zazvor citron med a kloktat slanu vodu..osvedcene

nelly3
22. feb 2014

@mimi_2
mozes cokolvek

jahoda333
22. feb 2014

Stuplik ma postielocku nachystanu vsetko poprane vyzehlene moze sa zacat pytat na svet pomaly juuj uz nech to je brusko ma tak tlaci ani sediet sa mi neda poriadne 🙂

mimi_2
22. feb 2014

@tinkatinulka
@nelly3 Ďakujem baby 😉 🙂

lienka_1
22. feb 2014

@mimi_2 utekaj kupit jox spraj, je uplne super. U mna ucinkuje vzdy.

mimi_2
22. feb 2014

@lienka_1 tak idem...lebo už mám aj zvýšenú teplotu ☹ 37,2, dám asi na noc aj ten paralen aspoň. Pijem o dušu zázvorový čaj, len aby to pomohlo ...

buba08
22. feb 2014

@mimi_2 paralen si daj uz teraz, do vecera moze byt neskoro

dafy
22. feb 2014

@jahoda333 jáj moja tak ty si už vo finále 😝 🙂 🙂 ...mne uz je na prd nevládzem.... nič sa mi nechce uz nech som aspon v 36tt ako ty 😵 budes prirodzene rodiť??

mimika1973
22. feb 2014

@lienka_1 ahojky moja, myslim na teba zajtra, vsak uvidite pri OPU co a kolko vydolovali...staci aj jedno to najlepsie a vitazne niekedy! nemusi byt ani 10 blastocystov, lebo ani to nie je velka zaruka...
Drz sa na zajtra!!! Kto bude robit OPU, Koudy? ;) Dufam, ze ta zase nevystresuju niecim, ako to maju vo zvyku, lol! 😉
Si ubytovana vedla v penzione? ci inde? ci na otocku ste?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre