Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lubanka
23. feb 2014

@jahoda333 Ďakujem pekne 😵

amstelko
23. feb 2014

Idem sa ku Vám poradiť, ak Vám 8-9 deň vyšiel na sobotu,nedeľu a mali ste ísť tieto dni na ultrazvuk, kedy ste išli,na 7.deň alebo na 10.deň v pondelok?Ďakujem

lucka_220809
23. feb 2014

@amstelko ja som mala tuto situaciu presne minuly tyzden, a so Stelclom som sa dohodla na 7DC.. je to vraj bezpecnejsie..ak su foliky male, dohodnete sa este na jednom uzv,...

amstelko
23. feb 2014

@lucka_220809 ďakujem ti veľmi pekne,mňa to asi čaká budúci víkend, a podľa všetkého si tá moja mrcha mrchatá vyberie práve tento termín

lucka_220809
23. feb 2014

@amstelko velmi sa pre to nestresuj, ze na kedy Ti to vyjde... oni ti povedia, kedy prist, ja som sa o tom tiez radila s doktorkom a v pohode...ja som v ten 7DC mala sice este male foliky, tak som sla potom este aj 10 DC..

donatela
23. feb 2014

ahojte reprofiťáčky!
po neúspechoch na SK s 3xIUI (z toho 2x biochem.tehu) a 1xIVF (ET negat. a 1xKET, ktorý skončil MA v 8tt) uvažujeme nad zmenou a návštevou reprofitu...
zachytila som, že od tohto roka nastali určité zmeny v refundácii IVF na SK. asi ste tu už takto nejakej kočke radili, ale neviem kde až mám listovať a hľadať... poradíte mi prosím, aký by bol postup? čo je potrebné urobiť preto, aby sme mohli požiadať o refundáciu? je potrebné potvrdzovať nejaké tlačivá vopred tu na SK a následne ísť do procesu ivf, či...? ak potvrdzovať, tak kde? ako ste to urobili vy?
vopred ďakujem za každú radu a skúsenosť 😉

leontinka27
23. feb 2014

@falin bodaj by si mala pravdu ze bymi stacil clostil, lebo fakt sme vystaveni z penazi...

mimika1973
23. feb 2014

@lienka_1 🙂 a aku si mala stimulku? Slabu, 1 ampulka ci 2? Menopur? Minule si mala viac vajok, ze ?

tinkatinulka
23. feb 2014

@lienka_1 to bude ten jeden bojovnííík nebojj ja to cíítim 🙂

ria191
23. feb 2014

@lienka_1 ja som si už dávnejšie všimla, že je tu nejak "trudno" a ty si sa určo rozhodla, že to tu roztočíš to, aby sme sa nenudili čo????????? 😕 😕 😕 😕 😕 😔 😔 😔 😔 😔 😔 . To bude napinák 😝 😝 😝 . Inak aj ja si myslím, že to bude silný bojovník každopádne to mám aj ja odskúšané a priznám sa aj odrevané, ale to bolo dávno pradávno 😀 😀 😀 . Brýle si si dala dole??? hm??? a ešte jeden postreh čo Tinča vyveští to sa aj splní 😀 😀 😀 😀

ria191
23. feb 2014

@donatela kočky ti určite odpovedia, ale neskôr každopádne to ešte len "mapujú" a určite ti pomôžu s tlačivami chce to iba trpezlivosť tak veľa šťastia RF super voľba, ale to určite vieš 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
23. feb 2014

@jahoda333
@dafy jéjda kočule vy už skoro rodíte 😀 😀 😀 😀 ale to stráááááášne rýchlo zbehlo 😀 😀 😀 😀 .

ria191
23. feb 2014

@tinkatinulka no čo Tinča svokruša poslúcha ??? 😀 😀 😀 😀 moja hej keď ju nevidím 😝 😝 😝

ria191
23. feb 2014

@lubanka pred vkladom sa nestihneš osprchovať, ale kočky to riešia vlhčenými utierkami zbytočne budete niekde prespávať. Veľa šťastia pri ET 😀 😀 😀

ria191
23. feb 2014

@mimika1973 uff mimča také bolesti poznám a určo to nie je bohviečo, ale prejde to aj keď to chvíľku potrvá. Dôležité je, aby krpček bol v poriadku. Veľa šťastia na sone 😀 😀 😀

ria191
23. feb 2014

@dafy
@sarasota čaute tehuľky naše 😀 😀 😀 . Pekné od vás, že sa občas zastavíte 😀 😀 😀 . Chlapci poslúchajú ???

ria191
23. feb 2014

kde nič tu nič kde stééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé v "p....ke" ??? 😀 😀 😀

ria191
23. feb 2014

do "rici" samomluva mi nejako nejde chýba mi tu nejaká východniaročka do tandemu 😠 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ . Zajtra si tak môžem viete čo pískať do sáčku 😀 😀 😀 . Tak sa majte cholky a veľa šťastia všetkým 😀 😀 😀

dafy
23. feb 2014

@ria191 a ty co tu oxidujes tak neskoro?? 😀 😀 😀 ked to tu už samé nové tváre su 😀 😀 😀 😀

dafy
23. feb 2014

@lienka_1 moja budeme silno držať palce bojovníčkovi 🤐 😵 😵 😵

lienka_1
23. feb 2014

@jahoda333 no my sme uz tesne pred reprodukcnym dochodkom a chceme vidiet, ci nase embryjka maju potencial. A ja navyse tvorim tie hnusne protilatky proti trofoblastu, tak je lepsie, ked je embryjko rovno prichystane na uhniezdenie. A potrebujem 7 dni na to, aby zabral intralipid.

lienka_1
23. feb 2014

@mimika1973 mala som uplne rovnaku ako minule. Nuz trafili sme slaby cyklus. Ale nam staci aj jeden tvrdohlavec, co sa bude chciet s nami trapit cely zivot 😀

tinkatinulka
23. feb 2014

@ria191 jasne ja som ju cely vik nevidela 🙂

tinka9075
23. feb 2014

@lienka_1
@lubanka Babenky myslím na vás a držím palce 🙂 🙂 nech sa vklad podarí a ste tehuľky vám dvom to prajem najviac 🙂 🙂 🙂 🙂

donatela
23. feb 2014

@ria191 dakujem ti za povzbudenie🙂 ja som trpezliva... kedze som len nieco vyse 4 tyzdnoch po kyretazi, tak casu je dost. najblizsie 3 mesiace sa nam babatko nemoze podarit ani zazrakom. maternica sa najprv musi dat doporiadku... ale aj ked mame na to 3 mes., rada by som za ten cas vsetko povybavovala, prip. absolvovala este nejake vysetrenia...
viem, ze RF je dobra volba. mam odtialto jednu zlatu kamosku, ktora je uz tehu. prave @lusipe dakujem za nakopnutie🙂🙂

lienka_1
23. feb 2014

@ria191 Rius, ked sa splni to, co @tinkatinulka vyvestila, mate u mna zeny flasku kvalitneho cerveneho na sliznicu a krabicu mojich najexkluzivnejsich zakuskov 😉 😀
A ja prave nie som typ, ktory to dokaze roztocit. Ale teda branit sa urcite nebudem 😀 😀 😀 Bryle som ani nemala. Naco, ked to bola cisto babska jazda 😀

tinkatinulka
23. feb 2014

@lienka_1 beriem ta zaslovo 🙂 juuuj nech sa este dalsi zakusocek na moju rit prilepiiiii 😀

lienka_1
23. feb 2014

@tinka9075
@tinkatinulka
@dafy
@mimika1973
@lubanka A aj vsetky ostatne zienky, dakujem Vam za podporu! Normalne som z Vas namakko 😀 🤐

lienka_1
23. feb 2014

@tinkatinulka Ja som dnes dobre pobavila sestricku, ked mi pichala agolutin, ze kludne moze aj s rozbehom, ze u mna je do coho 😀 😀 😀

tinkatinulka
23. feb 2014

@lienka_1 budeme sa cervenať chod vyložiť labky a pohodička už si vlastne tehula 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre