• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

25. marca 2017 
@tinkatinulka Ved tak. Tento cyklus bol cely cudny. Ale aj ked som s tym ratala, aj tak mi je na figu. Neznasam ten pocit po nevydarenom IVF.
24. feb 2014 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 to ma mrzi, aj ti povedali v com bol problem, kedy najskor je mozne znova ist na stimulku? Drzim palce nech sa vam zadari.
24. feb 2014 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 toto dobre poznam ja som sa 3x nedostala k ET takže des..ale lepšie teraz ako po vklade.. :unamused:
24. feb 2014 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka Ved to! Si dookola opakujem, ze bud rada, ze nemusis tu potransferovu schyzofreniu zazivat, ale prd. Asi sa potrebujem poriadne vyrevat, vyspat sa ist dalej.
24. feb 2014 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 je mi to tak strasne luto, aj ked v kutiku duse este verim, ze embrusko zabojuje, posielam objatie
24. feb 2014 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 je mi to luto, viem co prezivas, teraz v RF bola nejaka zla energia, ale to sa musi obratit k dobremu urcite to pride len musime byt trpezlive :slight_smile:
24. feb 2014 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@siga no ja už mám ďalšiu stimulku za sebou :slight_smile: dnes som bola na odber :frowning2: 8 vajok máme, tak snáď aspoň jedno bude ok... Prvý krát som stimulovala len clostylom, povedal, že to je v tom, že slabá stimulka a dnes mi to potvrdil, že vidíte stačilo to len potlačiť :wink: merionalom
24. feb 2014 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 kolko jednotiek si pichala?
24. feb 2014 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 Dakujem! :wink:
24. feb 2014 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 od 2DC do 6DC clostyl 1-1-1, od 2DC do 7DC 2 amp. merional 75, potom som mala 8DC merional 1amp. + orgalutran, ale nemala som tak som vynechala, 9DC 1merional+orgalutran, 10DC orgalutran + o 23:00 Pregnyl a dnes odber
24. feb 2014 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimi_2 tak to som rada ze teraz to vyzera nadejne a verim ze sa to tentokrat podari :slight_smile: ja som stimulovala clostylom prvych 5 dni a zaroven som si dopichavala aj merional 10 dni no napriek tomu nic nemame :unamused: tak verim ze tato skusenost bude poucna a na dalsi cyklus doktorko nastavi specialnu embryjko pozitivnu stimulku :slight_smile:
24. feb 2014 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siga no tak dúfam aj ja ale už som reálnejšia ako naposledy...tým že som ja v poriadku a máme zlú morfologiu som šla prvý krát na tutovku a veruže to bola riadna facka...tak už radšej len dúfam :wink: Tak držím palce nech sa to ďalší cyklus vydarí a nech máš dostatok vajok :slight_smile:
24. feb 2014 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky ešte prosím Váš názor....ja mám transfer ak bude všetko ok v sobotu a my sme pozvaní na svadbu, povedala som to aj doktorovi a on že supééér, že jasné že choďte, že čím sa budete chovať prirodzenejšie tým skôr budete tehotná....ale ja neviem či radšej neležať doma....Tak skákať a jašiť sa tam nemienim, opiť tiež nie :grinning: , ale tak neviem aby som čosi neposerkala. ČO by ste robili?
24. feb 2014 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 tak to mas pravdu ja som dnes bola tiez prefackana :slight_smile: a ohladne svadby ak s tym nemal problem lekar a nebudes sa jasit tak by to asi nemal byt problem, aspon sa nebudes tak velmi sustredit na seba a zabavis sa :slight_smile:
24. feb 2014 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siga a čo nejaké zlé správy dnes? :confused: No jašiť sa nechystám....len pokecám, popapkám koláčiky a isto pôjdeme aj skôr domov...Ja strašne rada tancujem a na svadbách začínam po neveste tanečky hostí :grinning: ale tentokrát ich prekvapím..:slight_smile: budú si myslieť že som chorá :grinning:
24. feb 2014 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 dnes mi povedali ze nic sa vkladat nebude :frowning2: este cakam co mi poslu ake infosky ohladne pripadnej dalsej stimulky. a ty sa dobre zabav a nesadaj si blizko k reprakom aby si nezadensovali embryjka namiesto teba :slight_smile:
24. feb 2014 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siga úúúj to mi je ľúto a mala si nejaké vajka? A čo stimulka, akú si mala?
24. feb 2014 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 stimulku som mala 5 dni clostyl 1 denne, merional 10 dni 1 ampulka 75 a 9. a 10 den plus orgalutran a nakoniec decapeptyl namiesto pregnylu aby sa zamedzilo OHSS kedze som vysokorizikova na hyperstimulak a nasledne sa malo vsetko mrazit a v dalsom cykle mal byt vklad. Docitala som sa ze ty si mala o nieco vyssie davky, mala si nabeh na hyperstimulak? Napriek mojim nizkym davkam mi pri OPU odsavali vodu z brusnej dutiny takze keby mi pichli pregnyl bolo by zle.
24. feb 2014 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siga nie moja nemala som nábeh na hyperstimulák, tak mi po tom nevydarenom pokuse napísal protokol Dr. Štelcl. Dokonca prvý krát so stimulovala len clostylom 2-0-2 a mi bolo nejako horšie točenie hlavy, brucho veľké a teraz merional s clostylom v pohode, som nevedela že stimulujem :slight_smile: Už aj ľutujem, že som sa nedala presvedčiť doktorom hneď na ten soft, som sa bála injekcii a tých hormónov a zbytočne 500,-- eur v čudu :confounded:. Tak už som o čosi múdrejšia no...Juj tak to si si vytrpela s odsávaním :frowning2: tak to je u Teba horšie, že musia so stimulkou dávať pozor no..
24. feb 2014 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem príjemné dobré ránko všetkým :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. feb 2014 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
25. feb 2014 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 je to skoda, ze to takto dopadlo :pensive: ale ja verim ze raz sa to musi podarit !
25. feb 2014 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka
@speranza1 ahojte kocky :slight_smile: ja som dnes prvy krat vpraci po operacii tak uz cakam kedy padne :grinning:
po troch tyzdnoch som poriadne zlenivela
25. feb 2014 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka ahoooooj..uz som si myslela, ze sa tu porozpravam sama so sebou :grinning: :grinning: :grinning: ..ako sa mas?
25. feb 2014 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka ahoj moja a ty as mas ako???teraz budete mat nejaku pauzu? alebo ako to je?
25. feb 2014 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 no v brne povedali ze 2 mesiace pauza a potom dalsi boj, este mame 1 embrijko zamrazene
tak pojdem na ket a ked nic tak chcem ist hned na dalsie ivf-len by som chcela vybavit ten suhlas na refundaciu este pred tym...
25. feb 2014 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka tak to sa ešte načakáš :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2014 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 no ved toto :grinning:
25. feb 2014 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 čau sperča :grinning: :grinning: :grinning: močila si močila ???
@tinkatinulka čau tinča vyhoď tú guľu von oknom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2014 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 nemocila... cakam mrsku a myslela som ze uz uz je tu ..a ona este nedorazila... nevadi... dnes urco milostiva sa dovlecie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a ty mocila si mocila???

@ludinka aj my mame jednu zmrzlinu..len mam strach si pre nu ist :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2014 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok