Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
25. feb 2014

@speranza1 jafné močila močila 😀 😀 😀 len to treba dlhodobo takže do hysterky asi nič nevymočím 😕 😕 😕 😝 😝 😝 ale Marcelko je optimista ževraj sa nemám čoho báť 😀 😀 😀 .

ria191
25. feb 2014

@speranza1 počúvaj sperča ty máš imuno spravenú??? Ja si dám spraviť ešte tie NK bunky vidí sa mi to dôležité rieši to tu zibi.

speranza1
25. feb 2014

@ria191 ano..ja som bola na imuno v Prahe v Podolí... vsetky vysledky mam vraj v poriadku..ale ci mi robili aj NK bunky..tak to ja naozaj netusim 😲 😝 😕 😀

ria191
25. feb 2014

@speranza1 však si prečítaj výsledky 😀 😀 😀, ale nie určite ti to robili. Takže ty si "prešpricnutá" od hora až po spodok 😀 😀 😀

speranza1
25. feb 2014

@ria191 to hej... a vsetky vysledky v poriadku..okrem tych 2ci 3 malých myómov co mam, kt. mi vraj nerobia zatial sarapatu, aby som nemohla otehu... z vnutra maternica cistucka, to zistili pri hysterke v RF... ja uz naozaj neviem, kde je u nas problemos....je sice pravda, ze mame poslabsie spermose.. (0-4% dobrych..ale aj s takymi výsledkami je mozne otehu...dokonca mnohe otehu s takymi výsledkami aj prirodzene, tak ja teraz neviem....)

speranza1
25. feb 2014

@ria191 hej precitam si precitam..len co myslis, budem ja im rozumiet ???..same skratky a cisla..ked mi povedali, ze su v pohode, tak ja som uz viac take veci neriesila.... ani cisla, ani skratky 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
25. feb 2014

@speranza1 no netuším ale veď nie si blondína 😀 😀 😀 to nechaj na druhé a NK hádam zvládneš prečítať 😀 😀 😀. Ja ti stále hovorím darované to istia

speranza1
25. feb 2014

@ria191 k***a a kde zoberiem 93 000 CZK????????

tinkatinulka
25. feb 2014

@ria191 hej hej nenavazaj sa do mojej gule..ešte nič neni stratenééé uvidis vsetko bude.. alebo si dam prst odtat..sak ty si chcela zakusky tak sa snaž 😀

tinkatinulka
25. feb 2014

@speranza1 postarom...juj bojim sa ihiel ako cert kríža...juj ale ked kuknem do chladničky a kuka na mna ten Gonal s Menopurom ze haaaaaa kedyyyy..

lienka_1
25. feb 2014

@tinkatinulka
@speranza1
@ria191 Caute zeny! Ako pisala Ria, je to napinak. Fesi neodpoveda. Asi si dava nacas so zlou spravou. Som ako strunka napnuta 🙄 😨 staci do mna tuknut a vybuchnem. Ako ja dnes zvladnem ten pohovor netusim. SOm ja ale blbec, ze si na neuspech davam "taketo naplaste"!

tinkatinulka
25. feb 2014

@lienka_1 to mas dnes pohovor??? a nukaju aspon dost penazi že tam ides?

tinkatinulka
25. feb 2014

@lienka_1 on caka s dobrou spravou 😉

speranza1
25. feb 2014

@lienka_1 velmi na teba myslim a modlila som sa za Teba....daj nam vediet potom ako si dopadla..teraz sa skus zamerat na ten pohovor, aby si bola za hviezdu....drzim silno palce

lienka_1
25. feb 2014

@tinkatinulka Viem o tom mieste uz dlhsie, ze ho nemaju obsadene a lataju to pani dochodkynou, co uz pracuje iba zo ztrvacnosti. Tak som vcera v zachvate "musim nieco spravit, lebo mi svihne" zavolala a pani riaditelka, ze hned zajtra sa so mnou stretne. No a bude vela muziky za malo penazi, ale ja som uz raz taky altruista. Havne budem robit to, co ma bavi a v com som bola dobra.

ria191
25. feb 2014

@speranza1 "jajká" máš dobré to bude v "bičíkovcoch" musíš ísť od toho lacnejšieho 😝 😝 😝 😕 😕 😕. Ja viem, že chceš chrústika klonovaného na mm, ale víš co "seso" šup po nanučika a nemusíš rozmýšľať nad "ko....ami" 😀 😀 😀 😀

ria191
25. feb 2014

@tinkatinulka tak ju aspoň občas prelešti, aby si do nej lepšie videla 😀 😀 😀

tinkatinulka
25. feb 2014

@lienka_1 tak to je super hlavne aby ta to bavilo a prides aj na ine myslienky..dacaaam na infooo

ria191
25. feb 2014

@lienka_1 neboj feši určite dohovára vajku a spermošom, aby nerobili drahoty 😀 😀 😀

lienka_1
25. feb 2014

@speranza1 Terz sa idem zamerat na rozky....nacvicujem na krabicu mojich najexkluzivnejsich zakuskov, kolacov a peciva pre @ria191 a @tinkatinulka

speranza1
25. feb 2014

@ria191 😀 😀 😀 ... no tymi vajcami nie som si taka ista.... ja som uz na prasky z toho vsetkeho

ria191
25. feb 2014

cholky cholky musím končiť lebo si neviem predstaviť lepšiu kombináciu ako neplodná a ešte aj nezamestnaná 😠 😠 😠

speranza1
25. feb 2014

@lienka_1 ani nevies ako by som ti chcela pomoct..ale sama viem, ze plane nadeje nepomozu.... (aspon ja ich doslova nenavidim)....chcem len aby si vedela, ze viem, co prezivas... 😔 😔 😔

tinkatinulka
25. feb 2014

@ria191 ale ale to nie..pekne makaj..a nemas už po DPHcke?

tinkatinulka
25. feb 2014

inak kočky mohli by sme napíať knihu záhady a skúsenosti lebo mam pocit že sme sa tu zišli take prípady čo v RF kazia priemer..

ludinka
25. feb 2014

@speranza1 tak musis tu odvahu nejako nazbierat!
ja mam tiez strach ci bude to embrijko bojovat z tych 3 co sme mali je to najslabsie 😒
inak nam tiez nezistili ziadnu pricinu preco sa nedari
my sme boli tiez v podoli na imuno ale tie NK bunky nam nerobili

lienka_1
25. feb 2014

@speranza1 taky-tak. Plane nadeje su pre mna ako sol do otvorenej rany. A vies kolko-krat som uz chcela zanevriet na kona? No drzite ma Vy a to, ze sa tu nemusim hrat na silnu a mozem ukazat aj to, co velmi boli. A vdaka tej hnusnej diagnoze som ziskala vela skvelych priatelov 😉

speranza1
25. feb 2014

@ludinka vies ludinka, asi by som si ich uz ani nedavala robit..pretoze my (ja a manzel) hladame uz ihlu v kope sena... a hladame uz chybu aj tam, kde mozno vôbec nie je....takze vy niekedy v aprili idete na vec?

ludinka
25. feb 2014

@speranza1 ja som si uz tiez povedala ze tieto veci uz riesit nejdem...mame vysetrene uz fakt vsetko 😔
ano niekedy v aprili pojdem na to ketko
a potom hned na dalsi soft ak sa nezadari...
nevies ci davaju druhy krat tu istu stimulku? ja som mala iba clostyl 1-01 a mala som 5 zrelych oocytov
nejako sa mi nechce si pichat tie inekcie 😒

buba08
25. feb 2014

@speranza1 ak si bola v Podoli, tam konkretne NK bunky nerobia, ale moze ti ich urobit klasicky imunolog tu na SLovensku a vola sa to CD16+56TLy, vypytaj si to vysetrenie u imunologa, optimalne hodnoty su 10-19, ak su nad, tak mas silnu imunitu a telo zabija embryjko, tak len tak v skratke a dufam, ze po lopate 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre