• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. mája 2017 
@lucka_220809 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mojik keď to je už môj 3 gynekolog :grinning: tak neviem či som ja náročná alebo na hlavu :grinning: Prvá lekárka katastrofa, stará pani čo ma po vyšetrení bolelo podbruško ešte týždeň, sedela som v čakárni a všetky doktorkyne známe mali prednosť a nakoniec do karty napísala, že pacientka NECHCE otehotnieť :angry: tak to bola kvapka v mori. Ďalší gynekolog sa rehotal keď som mu povedala, že nemôžem otehotnieť, že či ma muž k tomu núti už mať dieťa, ja že čoooo? Tiež bral mimo svoje kamarátky a človek sedel na čakárni 3 hodiny, kým sa oni rehotali a kávičkovali, on to totálne bagatelizoval, HP mi robil tak že mi zobral jeden krát krv a dovi....tak som šla k tejto, tá bola vtedy mladá začínajúca, tak sa s ňou dalo, ale teraz....o peniazoch všetko... Takže čo jeden doktor tak lepší prípad :wink: A to tejto vždy niečo donesiem a dokonca naposledy mi sestrička povedala, že ona ma nevezme že som sa mala objednať má veľa ľudí a ja že ako som sa mala objednať keď som nevedela, že kedy príde mrcha, tak som s nervami napísala doktorke mail, že mám dosť problémov sama so sebou a nie ešte vysvetľovať sestričke ako prebieha celý proces a príprava na IVF, tak ma potom so zaťatými zubami vzala... no commment :wink:
25. feb 2014 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sara1 ja som tiez bloncka, a toto mne sa proste stava furt... ze nieco si tak myslim, ze "urcite sa to tak bude dat", rozhodnem sa preto nestresovat, a potom 2 minuty pred zistim,ze to vobec nie je taka samozrejmost a chyti ma taka 5minutova panika-.zachvat... :slight_smile:))
25. feb 2014 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz tu vidim pobehovat Stelcla, tak ja sa vypinam
25. feb 2014 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka_220809 moja inka mne poslali normálne faktúru mailom a som to cvakla prevodom naposledy keď sa IVF nepodarilo a dali mi aj zľavu zlatí fakt, z nejakých 850 eur som platila 300 eur, tak niečo ušetrené na tentokrát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2014 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka_220809 no si zober, kolko tam chodi Spanielov, Talianov a ty ked zoberu nohy na plecia, tak sa s nimi mozu roky medzinarodne sudit :grinning: Ja som si overovala, ci mam dost limitu na karte. Ale dobre ked sa to da aj takto.
25. feb 2014 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky mali ste niektore pocas stimulacie zvysenu teplotu? mam 37,4 sriedaju sa mi navaly tepla a navaly zimy... nic ma nebolii... mozu to sposobovat tie hormony? co mam robit? mam napisat Marcelovi?
25. feb 2014 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka_220809 Kasli teraz na prachy a sustred sa na deticky :wink: Vsetko ostatne vyriesis potom, ved ich z teba nebudu nasilu tahat, ked nebudes mat cim hned a zaraz zaplatit :grinning:
25. feb 2014 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zas sa tvarim ako keby som nevedela, co je nominativ m.c. opravujem tí
25. feb 2014 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 Moja vina, moja prevelka vina! Sa hlboko ospravedlnujem, ale dnes mi sviha uplne na plne obratky a moj mozog je zavareny ako uz dlho nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Fesi mlci! :confused: :confused: :confused: Kasle na moje dusevne rozpolozenie :grinning: A taka mala motivacia pre teba, ak sa toto tu podari a aj pre @tinkatinulka
25. feb 2014 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
Ahojte ja sa tiez pridavam k vam....17.3 idem na konzultaciu do Reprofitu.Ma tu niekto poist. doveru?Ako to je teraz s refundaciou?
25. feb 2014 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze baby, je to jasne. Vajicko sa neoplodnilo. Bojujeme dalej!
25. feb 2014 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ...
... a idete hned do dalsiej stimulky? lebo ked mas doma injekcie a mas na to este to nejake €, tak ja by som isla na vec hned po tejto stimulke.... mozno bude viac vajok??? alebo chces najprv tie vysetrenia, co si pisala? ze HP+AMH?
25. feb 2014 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 no mne to, ze ten utros zo mna vyteka ani tak nevadi, vadi mi skor ten pocit toho tlaku a palenie..ako keby to bolo prilis vela hormonov naraz a telo sa s tym hned nevedelo vyrovnat :astonished: :astonished: :astonished:
25. feb 2014 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Dam mesiac pauzu, pojdem na poriadnu gyn. prehliadku a aj na poriadnu hematku. Aj stitnu zlazu by bolo dobre skontrolovat. A prasule su, mali sme nasporene na domcek, teda na jeho zaklady. Ukrajujeme z tejto rezervy. Ved naco nam je prazdny dom :unamused:
25. feb 2014 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 my sme chceli stavat s mm domcek..ja som velmi chcela byvat v domceku, ale ako vravis.... naco je nam prazdny dom...aby som mala viac upratovania???? ach jo....
25. feb 2014 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 My si s muzom hovorime, ze prazdny dom nas nedochova, ale deti mozno ano :slight_smile: Takze miname na priority.
25. feb 2014 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 mas velmi dobrého a rozumného muza.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... ale to je samoska, ked ma taku rozumnu a dobru manzelku :wink: :wink: :wink:
- a budes plati aj nieco za OPU??? ci ako je to, ked sa nedostanes k ET?
25. feb 2014 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka už začínam mať stresy, no už nie som taká hrdinka :confused: dnes som 12 deň po ET a príšerne sa bojím si spraviť test ale zároveň sa idem zblázniť, že musím čakať do piatka na krv. hlavne sa bojím, lebo nemám v zásade žiadne príznaky....pomoooc :zipper_mouth:
25. feb 2014 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 ach do rici viacej sa nemôžem vyjadrovať neskôr sa vyjadrím :sunglasses: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2014 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 ja ta uplne chapem, ale kazda zena ma ine priznaky a niektora ziadne, takze ked neurobis test nebudes mudrejsia...a kedy mas termin testovania z RF ? podla mna zajtra by ti uz mal test nieco ukazat ,ja som mala slabucku ciarocku uz na 9 den po ket (ale tak zase se mali PK...)
pozri sa, aj tak vysledok nezmenis, len to budes vediet skor :wink:
drzim ti place ptfuj ptfuj
25. feb 2014 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 to mi je luto ja som tak tomu verila..fnuk toto mi nerob
25. feb 2014 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 niekedy mam pocit, ze je lepsie nemat ziadne priznaky.
25. feb 2014 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimi_2 fiiha, tak to ja platim cez 1000cku... to je preco taky rozdiel v cenach? a ked sa mi to nepdari, asi mi prachy uz nevratia , co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inac baby, vlozili mi 2..jednu vraj exkluzivnu hatchujucu blastocystu...druhu morulku, trosku opozdenu... tretie ostalo po 3.dni 7bunkove..tak z toho nist...
25. feb 2014 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 O moja to mi je veľmi ľúto, ja som volala teraz tak z 8 vajok 6 bolo dozretých a 5 sa aj oplodnilo :dizzy_face: , juj by som Ti aspoň dve podarovala :pensive: :slight_smile:
25. feb 2014 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka velmi pekne si to napisala pre @kako23..... myslim si, ze dnes by jej uz aj testik z RF ukazal vysledocek:slight_smile:

@kako23 naozaj..zena nemusi mat ziadne príznaky.... a ak najdes dostatok sil tak testni, ak nie, tak pockaj do krvicky...výsledok ty uz neovplyvnis :wink: ... prevelmi ti drzim palce (to cakanie je na nervy... ale to uz budes na nervy stale..ked budes cakat na akciu srdiecka a pod.)
25. feb 2014 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka ďakujem za podporu :slight_smile: no uvidím či naberiem odvahu testovať zajtra alebo ešte počkám. Vkladali mi 3 dňové, takže zajtra to už bude v zásade 16 dní od oplodnenia. tak ak to vyšlo, už tam snáď niečo bude. Oficiálne by som mala testovať vo štvrtok na 14 deň...
25. feb 2014 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka_220809 A kde chodíš? Ja to RF. No tento krát predbežná faktúra 26000 KČ, a to 15000 IVF, ISCI 8 vajok 8000 a dala som aj PISCI 3000. Takže tiež okolo 1000 eur to teraz výjde...
25. feb 2014 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 ja som testovala na 11 den po ket rf testom a ciarka tam uz bola aj ked slaba samozrejme
25. feb 2014 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 no ved aj ja... ja som asi nepochopila ten 300 eurovy ucet po zlave :slight_smile:) kasli na to... penaze boli aj budu---
25. feb 2014 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ďakujem za povzbudenie :slight_smile: asi toto potrebujem...neviem či naberiem odvahu na test zajtra...asi si to budem musieť v hlave nanovo usporiadať. doteraz som bola úplne v pohodičke, som sa tešila, že určite je všetko ok a dnes akoby zaťalo....strašne sa bojím aj keď viem, že to už nezmením. :confused:
25. feb 2014 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok