• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. júla 2017 
@sara1 opytaj sa nato tvojho krasavca :slight_smile: a ked bude streckovat,moze ti ho predpisat aj tvoja hemato alebo gyn..
27. feb 2014 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ale sperča čo si myslíš, že zo mňa je nadržaný hm??? Hovno hovno zlatá rybko moju lekársku pooperačnú správu asi čítal z rýchlika :grinning: :grinning: :grinning:, ale ja sa nad tým iba pousmejem a píšem ďalej a ďalej a ďalej a vždy dostanem to čo chcem teda skoro vždy :grinning: :grinning: :grinning:. Tak ale poznáš ma ja sa sťažujem stráááááááááááááááááááááááááááááááááááášne málo vždy to otočím takpovediac na "prču" . Veď život je jedna veľká "PRČA" a treba sa vedieť smiať aj cez slzy :confused: :confused: :confused: cmuk.
27. feb 2014 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska chapem a rozumiem co si pisla...v podstate aj s tebou suhlasim..len sa mne osobne nepaci zopar malickosti :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: ... ale iste sa uz na odstraneni tych nedostatkov pracuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a verim, ze sa nam to dotiahnut vsetko do uspesneho konca.. vsetkym snad v roku 2014/15 podari :wink:
27. feb 2014 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 keby si vedela kolko krat sa smejeme cez slzy spolu aj s mm....az nam tie sexi sople tecu a visia z nosikov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2014 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@diska keby to malo byť život ohrozujúce tak určite nie. ale počula som, že to môže aj uškodiť. ani ja sa nehádam...len som popísala moju dnešnú skúsenosť a jednoducho si vymieňame názory, je to prirodzené pre každého človeka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: šak sme všetky na jednej lodi a každá bojujeme za to isté :slight_smile: možno to niekomu aj pomôže, keď si prečíta, že ani RF nie je ideálne ale je reálne lepšie ako iné CARy na SR.
27. feb 2014 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 pokiaľ tvojmu mm nevisí niečo iné tak je to ešte v poho :grinning: :grinning: :grinning: môžeš byť pokojná :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2014 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 iste ze visi...sak by to bolo podozrive keby vkuse len stalo to nieco ...ci????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2014 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikto sa tu nehada :wink: , akurat my co sme momentalne boli neuspesne, tak sme trosku nervoznejsie a citlivejsie. Na vsetko by sme chceli odpovede, ktore aj tak nepridu :confused: vykricime sa, polutujeme sa a casom bude lepsie. Za to sa Vy, ktore sa chystate nedajte odradit a ovplyvnit.

@diska u teba sme dohodnute, ze to vyjde, niekto tie lady musi prelomit.

@kako23, este si nebola na krv, tak este nezufaj moja, mozno nas prekvapis
27. feb 2014 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@speranza1 fúha a ja som si naivne myslela, že to len stojí uff blondína :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2014 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka jasné, takže opačný problém. ja inak preto si už dávam veľký pozor na rôzne prírodné a povzbudzujúce prípravky. lebo raz som sa poriadne popálila, vyhodila som za to strašne veľa peňazí a rozhádzalo mi to celý krvný obraz...
@diska vies, ze s fesim je tazka rec. Ked mu mam zase nieco "poradit", tak by som si tu medicinu najradsej vystudovala sama :sweat_smile: .mm hovori, ze vystudovat to uz nestihne, ale ja by som este mohla :grinning: .
@kako23 vsetko moze uskodit ale vela sexu mozee uskodit :grinning:
suhlasim ani RF nieje idelane ale mame mznost volby
ja som presla 3 centrami a RF je 4 te a zatial z toho sa mi zda najlepsie aj pristupom aj komunikaciu.
Vysledok zatial ziaden :grinning:
27. feb 2014 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ria191 jaaaaaaaaj ... tak tu je ten pes zakopany "bondyna z Londyna" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:... radsej to opravim..lebo si este pomyslite ze neviem pravopis... tak ...blondina...... noooooooo
27. feb 2014 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska absolutny suuuhlas..... s tvojim príspevkom o 11.44 hod. :wink:
27. feb 2014 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sara1 :grinning: :grinning: :grinning: moj drahy sa zas pyta co sme mi dve vymysleli,uz sa normale chyta do debaty.
sak mu skus tak taktne naznacit fesimu :grinning: a ked nic tak skus svoju gyn alebo hemato. :wink:
27. feb 2014 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sara1 :grinning: :grinning: :grinning: som realistka. ale nie všetko je možné, ale toto určite nie...veď dva 10 testy rôzne značky ukázali sneh a dokonca ani po pol hodine sa tam ani len duch nenašiel...preto som to už vzdala.
27. feb 2014 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska ako co sme vymysleli, nerozumiem, ale nie som prava blondina :confused: vymyslime, co bude treba, nech sa nebojim. Ani ho nepoznam, ale hned mi je sympaticky :slight_smile:
27. feb 2014 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska sak ja stale taktne, ved nech to ma uroven, ale zatial nepomohlo :angry: . A dost ze musim ako s pierkom okolo ritky niekedy svojmu mm, tak hadam nebudem aj jemu.
27. feb 2014 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sara1 no tak to skus opacne :grinning: zautoc na neho ,ze co to ma znamenat ,lebo inaaak :grinning:
mne dr.pise po nociach ,asi nemoze spat :slight_smile:
to vymyslanie vysvetlim v ip :wink:
27. feb 2014 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 idem písnuť Marčelinovi ako to vlastne s tým "vtákom" je :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :confused: :confused:
27. feb 2014 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 mozes mi potom preposlat odpoved? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2014 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. feb 2014 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska už mi odpísal :grinning: :grinning: :grinning: mám prísť , že mi to názorne ukáže :confused: :confused: :confused:
27. feb 2014 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ria191 :grinning: :grinning: :grinning: prave som sa skoro zadusila :grinning:
27. feb 2014 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 no prezrad aj nám nech sa zasmejeme..my pracujuca trieda.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2014 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 aj mna by to zaujimalo... :sweat_smile:
27. feb 2014 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim Vas, na ake cislo ste sa objednavali do Medirexu, lebo ja tam volam uz od saula do paula a furt je to len nejaky labak a stale mi daju ine cislo a na tom zase iny labak.
27. feb 2014 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím Vas treba ísť do reprofitu ešte na nejake sono, alebo vyšetrenie? Už som v 13 tt alebo mi stačí chodiť len k svojmu lekarovi tu na slovensku? Ďakujem :slight_smile:
27. feb 2014 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka
@sara1 "cholky cholky" tady je ale morálka dneska :grinning: :grinning: :grinning: . Hádam mi nechcete nakecať, že ste ešte nevideli "vtáka v pozore" :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2014 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 ahoj:slight_smile::slight_smile:,no sak prve to neviem, ci mam ist s receptom z Ciech tu do lekarne(irskej) alebo na SVK (ideme za tyzden domov na dovcu))!!
Mozes mi prosim Ta napisat,kolko vas vysli lieky na IVF v UK???Ci to nie je lacnejsie/drahsie na SVK/UK/IRL??
27. feb 2014 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok