Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sara1
27. feb 2014

@diska netrep 😀 prosim Ta, ake lekcie by som mu uz ja mohla davat. Ja som len povedala, ze je fesak a vela toho zbytocne nenahovori, do rozhovoru ho musim tlacit ja 😉. Z toho sa uz asi nedostanem, ze? 😀

diska
27. feb 2014

@sara1 ved ano ano ty si ho dotlacis kam chces 😀 krok po kroku ,on sa nauci 😀

sara1
27. feb 2014

@diska ved to to, ved to to. Si ma rozosmiala..... 😀

diska
27. feb 2014

@sara1 ak mas pre neho neake ulohy mozem mu ich zajtra odovzdat 😀

sara1
27. feb 2014

@diska cely zoznam moja 😀

sara1
27. feb 2014

@diska rovno povedz, ze ho chces ist aj ty pozriet 😉

diska
27. feb 2014

@sara1 no sak pozriet ho mozem ale tak musis ma prv nieco poducit 😀 ako na neposlusnych chlapcov 🙂

lienka_1
27. feb 2014

@zabka1124 Napis mi, co ti dali a mrknem alebo si to rovno pozri aj sama na http://www.fertility2u.com/ sk stranka je http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/kategoriza...
Tu anglicku stranku mame odskusanu a preverenu, su registrovani, kamoska farmaceutka sa mi na nich pozrela. Boli velmi ustretovi, stacila im fotokopia receptu v e-maily a orgunal sme im zasielali neskor. popozeraj a porovnaj to. Ked som mala gonal, tak sme ho kupovali v UK lebo bol vtedy lacnejsi tam. Ale napriklad menopur je najlacneji na Slovensku. Treba sa tym trosku preklikat. Ale ked sa rozhodnete pre tu UK stranku, fakt sa nemusite bat, dokonca Vam to donesu v chladiacom boxe ak treba.

lienka_1
27. feb 2014

@zabka1124 A ozaj, recept z EU krajiny ma platnost v celej EU 😉 , takze je iba na vas, kde kupite.

lienka_1
27. feb 2014

@sara1 Mne sa u fesiho osvedcilo, ked si pripravim cele lajstro otazok a pekne zaradom odskrtavam. Niekedy uz kruti ocami bez prestania 😀 😀 . Ale ja som rovnako tvrdohlava a ked chcem nieco vediet, spytam sa aj 10x. Na jeho pohlad, ked zbadal tu popisanu A4 nikdy nezabudnem. Ak ho ohlo 😀 😀 😀 Z e-mailov z neho vela nedostanes, ale face to face sa nieco da 😀

mimika1973
28. feb 2014

Dobre ranko babulky, tak vcera sme mali morfo utz, drzime sa zatial dobre, len sme sa dost skryvali a nechceli moc vsetko ukazat 😉 tak musime o tyzden znovu zbehnut do nemocky na kontrolu a riadne popozerat este zostavu srdiecka, miery a tak....lebo pre jeho rucku sa nedalo vsetko az tak jasne vidiet, betarik maly...a pravdepodobne to bude "BOY" ! 😵 😵 😵 ale aj to sa este prekontroluje nabuduce.
Moja placenta teda plod. kolac je asi nizko ulozeny, tak hadam v priebehu dalsich mesiacov vybehne trosku vyssie, dufam, lebo inac to bude cisarskym... 😒
Mate to niektora tiez takto?
Pekny dnik vsetkym 🙂

mimika1973
28. feb 2014

@ria191 riuska moja, ty to dobojujes do uspesneho konca! ty si silna osoba, a lahko to tak nevzdas, aj napriek tymto kadejakym prekazkam, budes tehulka, uvidis! 😵 😵 Velmi Ti to prajem moja! 😉 🙂

lienka_1
28. feb 2014

@mimika1973 Chalanisko chce mat sukromie 😀 😀 😀 Zazitok, vsak? Ja si to ani nedokazem predstavit, ale tusim, ze to musi byt sila 🙂 A ako chrbat? Uz lepsie?

ria191
28. feb 2014

@tinkatinulka do "rici" čítajú???? tinča nestraš 😀 😀 😀 veď len samé pozitíva sem hádžeme či??? A inak Marčelííííno ma veľký zmysel pre humor vždy sa smeje ako žrebec takže si myslím, že aj toto by zobral s "rešpektom" 😀 😀 😀

lienka_1
28. feb 2014

Dobre ranko zeny! Ja sice vikendujem od vcera, ale pre zvysok....dnes mama konecne piatocek! 😀

lienka_1
28. feb 2014

@ria191 Aj keby citali. Ved nech si z toho zoberu ponaucenie 😝

ria191
28. feb 2014

@sara1 neboj sa sáruška veď vyzeráme všetky ako jedna takže nemôžu vedieť kto vlastne sme 😀 😀 😀 okrem lenušky 😕 😕 😕

ria191
28. feb 2014

@lienka_1 na západe "patulínek" 😀 😀 😀 a ja som si naivne myslela, že nezamestnané majú víkend furt 😀 😀 😀

ria191
28. feb 2014

@mimika1973 veru mimi musím v poslednom čase tu klesla morálka niekto ju musí zdvihnúť 😀 😀 😀 . Inak o tej nízko položenej placente je dosť často počuť určite sa ti niektorá kočka ozve. A ďalší chlapčúrik z RF 😀 😀 😀 gratulujem 😀 😀 😀

lienka_1
28. feb 2014

@ria191 Hej, ja mam od tredy pocit, ze uz je piatok 😀 😀 😀 Cakam nanho uz 2 dni 😀

lienka_1
28. feb 2014

@ria191 Na! A mas to! 😀 😀 😀 Ale neviem, ci mi to pomoze 😀

ria191
28. feb 2014

@lienka_1 chystáš sa na niečo ??? 😀 😀 😀 aj dnes bude kuca paca keďže si inkognito 😕 😕 😕 😝 😝 😝 😝

lienka_1
28. feb 2014

@ria191 Kuca-paca bude mozno az v stovezatej 😀 A uz dlho rozmyslam, ze Ti urobim radost a dam si okulare dola a tak dam novu fotku 😀 😀 😀 😀

buba08
28. feb 2014

@lienka_1 moja, aj ja som pred Marcelinom vytiahla A4, kukal jak puk a rehotal sa jak zrebec, ako @ria191 pise 😀, ja to robim bezne pri viacerych doktoroch, aj u Madara som to tak spravila, pretoze potom polovicu otazok zabudnem a nic z toho, krasny vikendik ti zelam 🙂

lienka_1
28. feb 2014

@buba08 Presne. Polovicu zabudnem a vozit sa kazdu chvilu do Brna nie je ziadna sranda. uz som skusla otazky boz za bodom aj cez e-mail, ale odpoved prisla na prve 2 a zvysok zostal nepovsimnuty 😀 😝

ria191
28. feb 2014

@lienka_1 okamžite tam vráť tu fotku aspoň jedna krásavica tu bola "včul" sme ako v kláštore 😠 😠 😠 😀 😀 😀

ria191
28. feb 2014

@lienka_1 jééééjda až teraz čítam, že sem vycapíš pukanínu s okulárama šup sem s ňou 😀 😀 😀 bude sranda 😀 😀 😀

ria191
28. feb 2014

@buba08
@lienka_1 kočule a čo mu na tej A4 píšete hm??? básničky ??? 😕 😕 😕 😀 😀 😀

lienka_1
28. feb 2014

@ria191 Liebesbrief...alebo ako sa to pise 😀 😀 😀 😀

buba08
28. feb 2014

@lienka_1 a kde si sa nam stratila? bude nova foto?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre