• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. mája 2017 
@buba08 @ria191 namietala, ze vsetky ste tu inkognito, iba ja svietim, tak som sa dala dole :grinning: :grinning:, aby som nekazila priemer.
28. feb 2014 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 to vôbec nie je pravda, len som chlácholila sáročku, že nás nikto nepozná tak si môžeme púšťať držku na "špacírku" to iba ty musíš byť za inteligentnú :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2014 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 to mi bolo hneď jasné, že žiadna "inteligentnosť" to nebude toľko by sa jej aj tak na tú A4 nezmestilo :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2014 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 inte co? :grinning:
28. feb 2014 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozeram, ze @kako23 sa este neozvala, ako na krvicke. Hovorila, ze okolo 10.oo budu vysledky :fearful: ? Kako moja, drzkam palce.
28. feb 2014 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 vsak keby ma aj spoznali, neva. Ja si vzdy hovorim, ze tam nie som od toho, aby som sa niekomu pacila :grinning: .
28. feb 2014 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 snad si si nedala dole fotku kvoli tomu :cry: . Uz som si na nu zvykla a takto som ta nespoznala :wink: , fakt si inkognito.
28. feb 2014 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasky :dizzy_face: konecne piatok
@ria191 ty tu nejako casto si hmmm?????? :grinning: :grinning: :grinning: malo mas asi roboty v praci :grinning:
ale ved som rada, ze si tu :wink:
28. feb 2014 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 ááááále "pičku májovú" neviem kam skočiť toľko robotky, ale ja som šikovnica šikovná zvládam aj aj :grinning: :grinning: :grinning: a v poslednom čase tu klesá morálka tak ju "zdvíham" :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2014 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@sara1 bude chvilu sranda :grinning:
28. feb 2014 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 niečo cítim v kostiach tá fotka nezmizla pre nič za nič :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2014 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sara1 ahoj, tak krv je negatívna. nestal sa zázrak.
28. feb 2014 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 to ma mrzi moja :cry: , tento rok je nejaky zakliaty :frowning2: .
28. feb 2014 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sara1 ja som už bola na to pripravená, takže nie som sklamaná. ale pozitívne je, že môj gyndoš mi dal výmenný lístok aj na hematológiu aj genetiku. na genetiku ideme 24.3.2014 a na hemato ma odporučil do Martina k svojmu známenu dr....takže super :slight_smile: som strašne rada, že sa aspoň posunieme ďalej :slight_smile:
28. feb 2014 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 to je fajn, postatne je posunut sa dalej.
28. feb 2014 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčatá, aj Vám sa stalo, že Vám doktor po neúspešnom IVF neodpísal na email? Konkrétne Macháč, vždy odpisoval v ten istý deň a teraz nič...neviete či náhodou nie je niekde preč?
28. feb 2014 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23
no ja sice nemam machaca, ale ved nemusia ti hned v ten den odpisat :wink: mne minule po tyzdni koudelka, ale mal dovolenku, bud je na dovolenke alebo ma toho vela, neboj urcite ti odpise, klud moja :wink:
28. feb 2014 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 jasné, že nemusí hneď odpisovať, ale keď mi už minimálne na 10 mailov predtým odpisoval vždy v ten deň a teraz nič, tak mi je to troška divné...ale tak asi má dovolenku.
28. feb 2014 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. feb 2014 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 Marčelino keď je na dovči, tak príde automatické upozornenie, že ti odpíše neskôr :grinning: :grinning: :grinning: . Napíš mu ešte raz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
28. feb 2014 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ak sa mi neozve ešte dnes, tak mu napíšem potom.
inak mám na Teba otázku? Ste kočule alebo korčule? :grinning: Dneska si použila výraz "kočule"... :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2014 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 chrbat trosku lepsie, len to prave rameno a ruka ma este dobre taha, akokeby som bola po velkom fyzickom treningu! Tejto noci zas 3x hore bola, na chrbate nevydrzim veru dlho spavat, ale inak sa mi zatial ani neda, snifff... :unamused: tak cez den dobieham aspon cez mini spanky trosku...a srdco mi rano busi ako zvon! ale v tom budu urcite aj hormony zamiesane.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. feb 2014 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 je tu zopár starých korčúľ ale nie vekom ale zotrvačnosťou (neúspechmi) tu v tejto téme a vy ostatné ste kočule :grinning: :grinning: :grinning: a keď som ťa vtedy opravovala, tak to preto lebo to teraz musia rozbehnúť korčule veď je na nich rad či??? (myslím tehu vlnu alebo skôr tehu vláčik :grinning: :grinning: :grinning: )
28. feb 2014 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 chápem :sunglasses: mám dlhé vedenie ale už som to pochopila :grinning: :grinning: :grinning: presne tak korčule to musia rozbehnúť, pravdu máš :slight_smile: tento rok je zatiaľ v tejto téme fakt zlý, tak šup šup :grinning: zjavne sa čaká na Vás :slight_smile:
28. feb 2014 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasky nemam dobre spravy, dovera mi ziadost zamietla, nemam sice este oficialne od nich papier, ale mam to zistene, su to kur.y s prepacenim :angry: som dost sklamana a nasrata :pensive:
28. feb 2014 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 a aky dovod udali??? :astonished:
28. feb 2014 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nemam to oficialne, takze potom napisem, ja si myslim, ze asi pravdepodobne to, ze sa to da urobit aj na SK, hlavne, ze sa mozme rozhodnut kam v ramci EU ist, akoze na blvanie mi je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. feb 2014 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No kocule :wink: Volal mi rano Marcel, OPU v nedeľu o 8:00, on tam nebude službu má Dr. Kurecova, takze babska jazda :wink: Už nech je potom, lebovzacinam mať stres... Myslite na mna :wink:
28. feb 2014 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@patrissia
super a kolky DC to budes mat?
28. feb 2014 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 to nemyslis vazne :angry: ja mam vseobecnu poistovnu ale tak nechapem ze preco dovera ti dala takuto odpoved :confused:
ved podla toho zakona si mozme predsa vybrat kam pojdeme to co ma znamenat!
a postarom to v dovere refundovali alebo nie?
28. feb 2014 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok