• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. mája 2017 
@eminka25 mne robil Opu, taky vesely chlapiiik:slight_smile::slight_smile:Vydoloval nieco so mna a teraz nam to krasne konecne dneska spinka v postielke:slight_smile:
6. mar 2014 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka_220809 tak ako? už si testovala? :grinning: :grinning: alebo potrebuješ ešte viac nakopnúť? ja som testovala aj dnes :grinning: :grinning: :grinning: tak skúsim, či ťa nezlomím :grinning: :grinning: :wink:
6. mar 2014 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@lubanka testla som dnes , ale az poobede.. je to ciste a biele ako sneh :-/ viem, ze nie je rano, este rano testnem,ale uz s tym ani nepocitam...
6. mar 2014 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka_220809 :frowning2: :frowning2: a akú citlivosť testu si mala?
6. mar 2014 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubanka desiatkovy test. nie je to tam, viem to :frowning2: je mi hrozne...
6. mar 2014 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka_220809 :frowning2: :frowning2: je mi to ľúto... a ja hlupaňa som ťa ešte nabádala, aby si testovala... prepáč :pensive: nebudem ti písať somariny okolo zázrakov a tak... ale ak je pravda, že sa dejú, tak držím palce, nech sa udeje... :pensive:
6. mar 2014 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
6. mar 2014 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka1124 juj moja, tak čo ťa ja tu poučujem...nováčik, keď Ty už jedno IVF máš za sebou, aspoň vieš čo Ťa čaká :wink: :slight_smile: Držím palce, nech sa to opäť podarí :slight_smile:
6. mar 2014 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin juj ďakujem moja, tak snáď to výjde, bojím sa testovať kvôli sklamaniu, ale @lubanka ma tu svojimi krásnymi testíkami k tomu nabáda :grinning: :grinning: . Mám v sobotu narodky, tak neviem, či si urobiť radosť alebo pokaziť celý deň... :confounded: Tak uvidím, ale každopádne oznámim výsledok :slight_smile: :wink:
6. mar 2014 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimi_2 ja už radšej nikomu nič nevravím... len dúfam a držím palce :dizzy_face: a v sobotu čakám :grinning: :wink:
6. mar 2014 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubanka mojik u každého je to dané vopred, Ty to neovplyvníš, aj keď viem, že si to tu všetky navzájom prajeme :wink: Dnes ma tak pichlo v podbrušku, že som sa až za brucho chytila..., tak snáď nič zlé to nebude.. :unamused: Som bola včera veselá a aj dnes keď som videla Tvoj testík...už už by som testovala, ale keď som potom prečítala, že @lucka _220809 má testík biely.... :frowning2: ..je mi to veľmi ľúto, ale nevzdávaj to, raz sa to isto podarí moja...
6. mar 2014 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubanka tak uvidíme ako sa naladím ráno v sobotu :wink: :grinning:
6. mar 2014 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimi_2 inak máš pekný dátum narodenia... taký "typický ženský" :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2014 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubanka no mala by som dostávať darčeky dvojnásobne :grinning: Tak snáď nebudem spomínať na svoje 34 narodeniny nepríjemne :zipper_mouth: , to sa potom opijem od žiaľu... :zipper_mouth:
6. mar 2014 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 tak ti z celého srdca želám, aby si naopak na tie svoje 34.narodeniny spomínala iba s radosťou a opiť sa môžeš.... ananásovým džúsom :grinning: :grinning: :grinning: ten je dobrý pre embryjko... vraj :grinning: :grinning:
6. mar 2014 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubanka ten už popíjam, ale tak s mierou :slight_smile: a aj keď vínko ľúbim, tak rada by som sa opíjala anasovým džúsom 9 mesiacov :grinning: Tak uvidíme, každopádne napíšem, či som zlomila samú seba, alebo strach z bielej mi nebude chcieť pokaziť narodky :wink: :slight_smile:
6. mar 2014 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubanka
@mimi_2
baby dakujem za podporu.. uz som sa z toho vyrumazgala a idem sa vyspat na lepsi den, ako bol ten dnesny...
bru noc kocky :-*
6. mar 2014 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucka_220809 moja neboj...bude lepšie, prežívam toto čo Ty dnes už 4 rok :frowning2: a práve preto sa musíme zobudiť do nového rána, lebo určite jedno z nich bude pre náš šťastné a my budeme maminky :slight_smile: :wink: Nemáte aspoň zamrazené embryjko?
6. mar 2014 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimi_2 v pohodee, no vtedy som bola normalne na klinike a tam mi to MArcel vysvetlil aj sestricka:slight_smile:,lieky som brala priamo od nich!!!Teraz my len poslali recepty a kukam , ze co to tam napisane!!!Ale moja to uz bolo daavnoo:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
6. mar 2014 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka1124 no ja som tiež takto prišla k liekom :grinning: napísala som mu po roku prvej konzultácie, že nič z nášho snaženia a som tu dosť tápala, že čo a ako :grinning: ale baby zlaté ma navigovali a už mám bublinku dneska 4 deň v brušku :slight_smile:
6. mar 2014 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 prave som docitala, dalsiu vasu diskusiuuu a strasne drzim prstekyy:slight_smile:))!!!
Len jedno som vam vsetkym , co mate v brusku bublinky, nevzdavajte to, myslim tym nestresujte sa a testujte az v dany den ako vam povedali :wink: !!!
Drziiime prstekyyyyyyyyyy:slight_smile:
6. mar 2014 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zabka1124 tak ja by som mala až o týždeň vo štvrtok .ale či to vydržííím je vo hviezdach :grinning:
6. mar 2014 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky ešte taká otázočka, lebo čítam tu rôzne názory k téme milovať sa či nie po ET. Nám doktorka kázala 5 dní pauzu, ale neviem či si nemáme dať pauzu až do potvrdenia tehu ak tak bude... Sú tu názory, že to pomáha k uhniezdeniu...ale či to je pravda?? :confused: Lebo ak to tak je, tak začnem hneď dnes a skončíme až vo štvrtok o týždeň pri testovaní :grinning: :grinning: :grinning: Čo Vy na to? :slight_smile: :wink:
6. mar 2014 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 poznaaaam, ja som mala tiez nutkanie, ale vydrzala som a oplatilo sa!!Aspon som sa zbytocne nestresovala.Vsak doktori vedia, preco hovoria kedy treba testovat, potom babbenky testuju skor(7-10den) a ked nie su //su nestastne, niekedy staci pockat dlhsie.
Napriklad ja som mala dost nizke HCG, ale krpcek bojoval-teraz sladko spi v postielke certik moj!!!Takze vydrzzzzzzzzzzz:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
6. mar 2014 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 moj mal ramadan 9mesiacov a potom este asi 4 mesiace(tak som bola znicena z maleho:slight_smile:)!!
Nechceli sme riskovat:slight_smile:
6. mar 2014 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 praveze nemame... a do dalsieho pokusu nejdeme, urcite nie teraz a ktovie ci este. Aj preto som z toho taka down, dufala som, ze to proste vyjde... ranny test je tiez biely, este asi skusim v nedelu/pondelok,ale to uz len tak , aby sa nepovedalo. Napisem Stelclovi potom,ci nahodou mi nenavrhne nejake doplnujuce vysetrenia, to by som este brala. A neviem sama....ze co vlastne, ci to riesit, ci nechat tak...
7. mar 2014 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby viete mi poradit ci je lepsie platit v reprofite FA v korunach alebo v €, co je vyhodnejsie?dakujem
7. mar 2014 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulkl v korunach :wink:
7. mar 2014 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulkl najlepsie ja asi platit kartou, nam v pohode rozdelili fakturu na dve platby kedze mame limit len 500 eur tak sme platili 2 kartami
7. mar 2014 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 ahoj my tiez mame ramadan od vkladu sme radsej niechceli riskovar a po potvredni tehu uz nesmiene. Radsej neriskuj a pockajte ako vyde test. Viem ze pred Ket sa odporuca.
7. mar 2014 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok