Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zabka1124
6. mar 2014

@eminka25 mne robil Opu, taky vesely chlapiiik🙂🙂Vydoloval nieco so mna a teraz nam to krasne konecne dneska spinka v postielke🙂

lubanka
6. mar 2014

@lucka_220809 tak ako? už si testovala? 😀 😀 alebo potrebuješ ešte viac nakopnúť? ja som testovala aj dnes 😀 😀 😀 tak skúsim, či ťa nezlomím 😀 😀 😉

lucka_220809
6. mar 2014

@lubanka testla som dnes , ale az poobede.. je to ciste a biele ako sneh :-/ viem, ze nie je rano, este rano testnem,ale uz s tym ani nepocitam...

lubanka
6. mar 2014

@lucka_220809 ☹ ☹ a akú citlivosť testu si mala?

lucka_220809
6. mar 2014

@lubanka desiatkovy test. nie je to tam, viem to ☹ je mi hrozne...

lubanka
6. mar 2014

@lucka_220809 ☹ ☹ je mi to ľúto... a ja hlupaňa som ťa ešte nabádala, aby si testovala... prepáč 😔 nebudem ti písať somariny okolo zázrakov a tak... ale ak je pravda, že sa dejú, tak držím palce, nech sa udeje... 😔

eminka25
6. mar 2014

@ludinka
@bergalm Dakujem

mimi_2
6. mar 2014

@zabka1124 juj moja, tak čo ťa ja tu poučujem...nováčik, keď Ty už jedno IVF máš za sebou, aspoň vieš čo Ťa čaká 😉 🙂 Držím palce, nech sa to opäť podarí 🙂

mimi_2
6. mar 2014

@falin juj ďakujem moja, tak snáď to výjde, bojím sa testovať kvôli sklamaniu, ale @lubanka ma tu svojimi krásnymi testíkami k tomu nabáda 😀 😀 . Mám v sobotu narodky, tak neviem, či si urobiť radosť alebo pokaziť celý deň... 😖 Tak uvidím, ale každopádne oznámim výsledok 🙂 😉

lubanka
6. mar 2014

@mimi_2 ja už radšej nikomu nič nevravím... len dúfam a držím palce 😵 a v sobotu čakám 😀 😉

mimi_2
6. mar 2014

@lubanka mojik u každého je to dané vopred, Ty to neovplyvníš, aj keď viem, že si to tu všetky navzájom prajeme 😉 Dnes ma tak pichlo v podbrušku, že som sa až za brucho chytila..., tak snáď nič zlé to nebude.. 😒 Som bola včera veselá a aj dnes keď som videla Tvoj testík...už už by som testovala, ale keď som potom prečítala, že @lucka _220809 má testík biely.... ☹ ..je mi to veľmi ľúto, ale nevzdávaj to, raz sa to isto podarí moja...

mimi_2
6. mar 2014

@lubanka tak uvidíme ako sa naladím ráno v sobotu 😉 😀

lubanka
6. mar 2014

@mimi_2 inak máš pekný dátum narodenia... taký "typický ženský" 😀 😀 😀

mimi_2
6. mar 2014

@lubanka no mala by som dostávať darčeky dvojnásobne 😀 Tak snáď nebudem spomínať na svoje 34 narodeniny nepríjemne 🤐 , to sa potom opijem od žiaľu... 🤐

lubanka
6. mar 2014

@mimi_2 tak ti z celého srdca želám, aby si naopak na tie svoje 34.narodeniny spomínala iba s radosťou a opiť sa môžeš.... ananásovým džúsom 😀 😀 😀 ten je dobrý pre embryjko... vraj 😀 😀

mimi_2
6. mar 2014

@lubanka ten už popíjam, ale tak s mierou 🙂 a aj keď vínko ľúbim, tak rada by som sa opíjala anasovým džúsom 9 mesiacov 😀 Tak uvidíme, každopádne napíšem, či som zlomila samú seba, alebo strach z bielej mi nebude chcieť pokaziť narodky 😉 🙂

lucka_220809
6. mar 2014

@lubanka
@mimi_2
baby dakujem za podporu.. uz som sa z toho vyrumazgala a idem sa vyspat na lepsi den, ako bol ten dnesny...
bru noc kocky :-*

mimi_2
6. mar 2014

@lucka_220809 moja neboj...bude lepšie, prežívam toto čo Ty dnes už 4 rok ☹ a práve preto sa musíme zobudiť do nového rána, lebo určite jedno z nich bude pre náš šťastné a my budeme maminky 🙂 😉 Nemáte aspoň zamrazené embryjko?

zabka1124
6. mar 2014

@mimi_2 v pohodee, no vtedy som bola normalne na klinike a tam mi to MArcel vysvetlil aj sestricka🙂,lieky som brala priamo od nich!!!Teraz my len poslali recepty a kukam , ze co to tam napisane!!!Ale moja to uz bolo daavnoo🙂🙂🙂

mimi_2
6. mar 2014

@zabka1124 no ja som tiež takto prišla k liekom 😀 napísala som mu po roku prvej konzultácie, že nič z nášho snaženia a som tu dosť tápala, že čo a ako 😀 ale baby zlaté ma navigovali a už mám bublinku dneska 4 deň v brušku 🙂

zabka1124
6. mar 2014

@mimi_2 prave som docitala, dalsiu vasu diskusiuuu a strasne drzim prstekyy🙂))!!!
Len jedno som vam vsetkym , co mate v brusku bublinky, nevzdavajte to, myslim tym nestresujte sa a testujte az v dany den ako vam povedali 😉 !!!
Drziiime prstekyyyyyyyyyy🙂

mimi_2
6. mar 2014

@zabka1124 tak ja by som mala až o týždeň vo štvrtok .ale či to vydržííím je vo hviezdach 😀

mimi_2
6. mar 2014

Kočky ešte taká otázočka, lebo čítam tu rôzne názory k téme milovať sa či nie po ET. Nám doktorka kázala 5 dní pauzu, ale neviem či si nemáme dať pauzu až do potvrdenia tehu ak tak bude... Sú tu názory, že to pomáha k uhniezdeniu...ale či to je pravda?? 😕 Lebo ak to tak je, tak začnem hneď dnes a skončíme až vo štvrtok o týždeň pri testovaní 😀 😀 😀 Čo Vy na to? 🙂 😉

zabka1124
6. mar 2014

@mimi_2 poznaaaam, ja som mala tiez nutkanie, ale vydrzala som a oplatilo sa!!Aspon som sa zbytocne nestresovala.Vsak doktori vedia, preco hovoria kedy treba testovat, potom babbenky testuju skor(7-10den) a ked nie su //su nestastne, niekedy staci pockat dlhsie.
Napriklad ja som mala dost nizke HCG, ale krpcek bojoval-teraz sladko spi v postielke certik moj!!!Takze vydrzzzzzzzzzzz🙂🙂🙂

zabka1124
6. mar 2014

@mimi_2 moj mal ramadan 9mesiacov a potom este asi 4 mesiace(tak som bola znicena z maleho🙂)!!
Nechceli sme riskovat🙂

lucka_220809
7. mar 2014

@mimi_2 praveze nemame... a do dalsieho pokusu nejdeme, urcite nie teraz a ktovie ci este. Aj preto som z toho taka down, dufala som, ze to proste vyjde... ranny test je tiez biely, este asi skusim v nedelu/pondelok,ale to uz len tak , aby sa nepovedalo. Napisem Stelclovi potom,ci nahodou mi nenavrhne nejake doplnujuce vysetrenia, to by som este brala. A neviem sama....ze co vlastne, ci to riesit, ci nechat tak...

denulkl
7. mar 2014

Baby viete mi poradit ci je lepsie platit v reprofite FA v korunach alebo v €, co je vyhodnejsie?dakujem

diska
7. mar 2014

@denulkl v korunach 😉

ludinka
7. mar 2014

@denulkl najlepsie ja asi platit kartou, nam v pohode rozdelili fakturu na dve platby kedze mame limit len 500 eur tak sme platili 2 kartami

gaga83
7. mar 2014

@mimi_2 ahoj my tiez mame ramadan od vkladu sme radsej niechceli riskovar a po potvredni tehu uz nesmiene. Radsej neriskuj a pockajte ako vyde test. Viem ze pred Ket sa odporuca.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre