Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
7. mar 2014

@mimi_2 - tak dufam ze bude krasny darcek k narodkam 😵 Drzim palceky.
Ale pozeram ze to budes iba 6-ty den po ET. To je dost skoro na test, aby si nebola potom smutna. Radsej by som pockala. Ale skus testnut ovu testom. Ja som to teda nikdy neskusala, ale ze pri tehu ti ovu test ukazuje // ciarky uz vtedy ked to tehu test nezachyti.

@denulkl - platobnou kartou 😉

ludinka
7. mar 2014

@mimi_2 netestuj este je to skoro, ja som mala na 8 den po ket duhu cirarku ktora zmizla po vyshnuti, az na 11 den bola ciarka taka ze sa to dalo odfotit 😉

lenkalienka01
7. mar 2014

Ahojte, zháňam 1 ks Diphereline 3 mg- súrne, ďakujem 🙂

mimi_2
7. mar 2014

@zabka1124 Tak nechám si baby poradiť 😉 , určite to vydržíme, len nech to tam 9 mesiacov ten drobček vydrží ...
@lucka_220809 mojko viem, že si rozladená, ale nevzdávaj to, urob pre to ešte maximum a ak sa dá, skús ešte IVF, neviem síce aký máte problém, ale skúste to ešte.... Ja síce toto absolvujem len druhý krát, ale to trápenie nám bude stáť za to, ja v to verím... 🙂 😉
@gaga83 ďakujem za odpoveď asi radšej počkáme, stojí mi to za to 🙂
@falin
@ludinka Babule asi máte pravdu, asi počkám, zbytočne ak by bol biely budem ako na ihlách či sa to nezmení....a tak ak to vydržím do 13.3. tak to bude viac menej isté, či už pozitívne alebo negatívne... len nesmiem si obzerať @lubanka testíky, lebo mať tak krásne čiarky konečne na svojom teste ma veľmi láka 🙂

mimi_2
7. mar 2014

Kočky nezíde sa niektorej ESTRIMAX jedno celé balenie 28ks a druhé 26ks expirácia 5/2014, nech ho niekomu podarujem a pomôže ako ho mám potom vyhodiť 😉

milbaby
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leontinka27
7. mar 2014

Baby prosim idem 23.4. do reprofitu.Prosim Vas cca kolko Vas vyslo soft.aj s liekmi ak mozem....nemame uz vela euracikov.....4 ivf na sk a nic. ja uz som sa to tu pytala ale chcela by som cerstve infosky.dakujem...a

maricka85
7. mar 2014

Dievčatá, mám veľmi dobré referencie od kamarátky na Repromedu v Brne, aké máte skúsenosti? Ja som sa zatial liečila v Blave, ale uvažujeme s manželom o Brne a že vraj sú tam veľmi šikovní a milí lekári lebo s Blavou v tomto smere nemáme dobré skúsenosti ☹

mimi_2
7. mar 2014

@leontinka27 Ja som mala soft a vyšlo ma to 1.100,-- eur bez liekov, ak chceš presné položky napíš IP 🙂

sarasota
7. mar 2014

Ahojte kocule a korcule.Zdravime vas spolu s Matejkom .Od utorka sme v nemocnici a pobudneme na rekreacii asi az dokonca.Drzte nam palceky nech Matejko vydrzi v domceku co najdlhsie.Posielame pusinky.

mimika1973
7. mar 2014

@sarasota joj, a co sa deje mojka? otvaras sa, ci??? 😒 ked musis byt v nemocke, az do konca ako pises?

sarasota
7. mar 2014

@monika1973 ahoj tvrdne nam brusko a krcok Sa skratil na 1,5cm +moje dalsie diagnozy a vy sa ako mate ?

lusipe
7. mar 2014

@sarasota moooc drzim palceky aby Matejko pekne rastol v brusku a any sa zatial nikam neponahlal.... 😉 a mozno sa to da dohromady a ete budes behat kadetade...drzkaj sa🙂

rebeka33
7. mar 2014

@denulkl
@stella25
@falin ďakujem tak nebudem vymýšlať a budem brať ako napísal 🙂

rebeka33
7. mar 2014

@maricka85 mi chodíme do reprofitu 😉 a tam je to super

sarasota
8. mar 2014

@lusipe dakujeme 🙂

lubanka
8. mar 2014

@sarasota silno držím palce, nech je všetko v poriadku a nech to dotiahnete do "bezpečného" termínu... hlavne sa snaž byť pokojná... viem, čo ti hovorím, pred 3.rokmi som zažila /o pár tt skôr/ to isté, ale namiesto toho, aby som bola pokojná som sa zložila a dopadlo to zle... teraz viem, že pohoda je najviac, čo môžeš urobiť pre malého a on to vybojuje! veľmi vám to prajem a verím, že o cca 10týždňov sa tu budeme všetky spoločne radovať 😵 držte sa 😉

sarasota
8. mar 2014

@lubanka dakujem som uplne kludna lebo viem ze teraz Bude vsetko v poriadku 😉

stastenka42
8. mar 2014

@sarasota co to vyvadzate? Drobcek nech sa neponahla..a ty pekne nohy hore a lezat,nech tam este chvilu drobec vydrzi..ale neboj,aj keby nieco tak uz by mal maly veeelku sancu byt ok.. 😉 moc drzim palceky

mimi_2
8. mar 2014

@lubanka Ahoj moja, tak idem ešte čakať s tým testovaním 😀, lebo už ráno to nedopadlo dobre, alebo že by to bolo znamenie na šťastie ??? 😕 rozbila som tak nádherný svietnik sklenený, že sa rozletel na márne kúsky až som sa rozrevala keď som to videla.... 😒, tak sa mi páčil, som sa vytešovala z neho ☹. Tak uvidíme, či mi tie črepinky prinesú šťastie 🙂 Inak dnes ma dosť bolestivo pichá v podbrušku 😨 a Ty niečo pociťuješ?

lubanka
8. mar 2014

@mimi_2 to je náhoda 😕 ja mám v obývačke na krbe anjelíkov-dvojičky a včera som ho nechtiac zvalila a jednému odletela hlava ☹ tiež som bola z toho na prášky, mám to tam už 3roky a nikdy nič až teraz... ale potom som si to vyložila po svojom... že už iba jeden bude, lebo ten druhý sa už chystá k nám 😵 😵
možno je to naozaj znamenie 😵 inak všetko najlepšie k narodeninám 😉 veľa zdravíčka, šťastíčka a hlavne TO 😀 veď vieš 😀 😉

mimi_2
8. mar 2014

@lubanka Jééj moja ďakujem 🙂 No tak to berme že to je fakt dobré znamenie 🤐 ..ten svietnik bol taký z fúkaného skla, zvonec na stojane a ručne maľovaný, som si ho kúpila pred vianocami ale bol tam taký zimný námet tak som ho ešte neodkladala, že veď zima je ešte tu 🙂 A prásk je po ňom...A ako sa cítiš? J som aj tu teplotu odmerala a včera aj dnes 37 🙂

lubanka
8. mar 2014

@mimi_2 už asi tretí deň ma znova začalo bolieť brucho a kríže 😒 akoby mi mala dojsť mrcha... vlastne mala dojsť včera, celý čas som lietala na wc, či náhodou... hnusný pocit 😒 a ešte mám "rozgajdaný" žalúdok, ale to ja počas užívania utrošu mávam stále... takže nič extra... ešte je skoro na "nejaké" pocity... ešte ani neviem, či je všetko ako má byť 😉

mimi_2
8. mar 2014

@lubanka Ja verím, že bude 😉

sarasota
8. mar 2014

@stastenka42 ahojky dohovaram mu nech tam este cusi 🙂 .Vam sa to uz krati drzime palceky.V pondelokvazil 1360 o tyzden sme vetsi .i

stastenka42
8. mar 2014

@sarasota krasa 😉 to uz je kusisko chlapa 🙂 a si doma ci ides do nemocnice? Neboj to das...hlavne pohoda,nozky hore..nasa blska mala pred tyzdnom 2700g..mala obrynka 🙂

sarasota
8. mar 2014

@stastenka42 v nemocnici az do porodu.Krasna vaha 🙂

timona
8. mar 2014

baby, myslite, ze keby bolo beznadejne sa snazit IVF-kami, ze by to v reprofite povedali, ze jednoducho ten stav je taky ze to nema zmysel?

timona
8. mar 2014

a este jedna otazka...bola som na LSK v reprofite, mam fakturu, myslite ze ma vyznam ziadat refundaciu? Mam VZP, nevie mi niekto poradit ako ziadat refundaciu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre