Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ludinka
10. mar 2014

@patrissia tusim ze ano, pockaj pozriem do mailov nech neklamem

lubanka
10. mar 2014

@patrissia možno, keď ti doteraz nedali vedieť, tak asi je to dobré znamenie 😵 lebo ja som ET mala v stredu a vo štvrtok už o 10h mi došiel mail, že nebolo čo mraziť

ludinka
10. mar 2014

@patrissia aha takze faktura prisla o dva dni potom a platili sme 5000 ceskych za dve embria zamrazene

patrissia
10. mar 2014

@ludinka aj nám zostali dve, dúfam, že obe sa budú dať zamraziť...ako ste to platili, prevodom? a na aké obdobie sa to platí?

patrissia
10. mar 2014

@lubanka dúfam, že je to dobré znamenie

gaga83
10. mar 2014

@lubanka gratulujeeem nech sa ti pekne dari az do porodu 🙂 🙂

ludinka
10. mar 2014

@patrissia tusim ze splatnost faktury bola tak do mesiaca a platili sme prevodom
my sme mali v den vkladu jednu vcasnu blastocystu jednotkovu a dve kompaktne morule dvojkove a zamrazili nam z toho na siesty den 1 HB/1 a 1 XB/2 ta HB/1 skoncila mmt a este mame tu XB/2 len neviem ci sa niekomu uz ujalo aj taketo embrio 😒

patrissia
10. mar 2014

@ludinka aha, dakujem pekne 🙂

lubanka
10. mar 2014

@gaga83 ďakujem... aj ja dúfam, že už dobehneme až do cieľa KONEČNE 😵

ludinka
10. mar 2014

@patrissia nemas za co 🙂

karkana
10. mar 2014

@lubanka 🙂 gratulujem 🙂

annavi
10. mar 2014

ahojte zienky.nechcem byt otravna....no nikto mi neodpoveda....ktorá z vas vypisovala tie papiere na refundáciu zo vseobecnej poist?potrebujem nieco poradit a neviem to najst na fore.....dakujem...

ludinka
10. mar 2014

@annavi ja som este nevypisovala ale mam toho dost nastudovane co konkretne nevies?

annavi
10. mar 2014

@ludinka poslala som ti IP...dakujem 😉

lubanka
10. mar 2014

@karkana ďakujem 😵

patrissia
10. mar 2014

Baby moje, strasne ma bolia bradavky, pri prezliekani, pri chodzi... uplne neznesitelne... mali ste to niektora po ET?

jahoda333
10. mar 2014

@patrissia to je normalne aj ja som to mala a do 5 mesiaca ma strasne boleli prsia potom to preslo 🙂

haimi
10. mar 2014

@lubanka gratulacia 🙂

lubanka
10. mar 2014

@haimi srdečná vďaka 😵

lubanka
10. mar 2014

@jahoda333 a prosím ťa nemala si bolenie v krížoch? vlastne ani neviem, či je to brucho, kríže, ale vystreľuje mi to až do nôh 😒

sizo
10. mar 2014

@lubanka Gratulujem a drziiim palce, nech tam poklad vydrzi 9 mesiacov🙂))))))

lubanka
10. mar 2014

@sizo ďakujem 😵 😵

všetkým vám z celého srdca ďakujem za gratulácie a povzbudivé slová 😵 😵

haimi
10. mar 2014

@vlasatica cauko, mam na teba prosbu, nevies mi poradit, co si vypisovala za reprofit do ziadosti. Je tam take pole, ci v rf akceptuju nejake formulare e 112, s02..., Stelcl vobec netusil a teraz neviem, co tam mam vyplnit ☹

jahoda333
11. mar 2014

@lubanka aj krize ma velmi boleli a aj cely spodok zo spodku ma velmi pichalo zo zaciatku ale nebojkaj bude to dobre musime sa obetovat aj pre tu bolest ja mam zas velke obavy z porodu velmi som sa nejak zacala bat 😒

jahoda333
11. mar 2014

@lubanka juuuj velka gratulka krasne cislo blahozelam zo srdiecka nech sa to podari kazdej jednej 😉 🙂

patrissia
11. mar 2014

Tak babule je tu to čoho som sa obávala, dostala som mail, nemáme žiadnych mrazáčikov... takže ak tento pokus nevíde, všetko odznova ☹

mimika1973
11. mar 2014

@patrissia a ake si mala teraz vlozene? a kolko?
neboj urcite to bude dobre, kedy testujes? ;)

denulkl
11. mar 2014

@patrissia to najkvalitnejsie mas u seba 😉a kedy ti pisali dneska?lebo aj ja cakam ako na trnoch co odpisu.

patrissia
11. mar 2014

@mimika1973 mam vlozenu jednu blastocystu XB/1, tak sa na nu teraz spolieham, dufam, ze nesklame....testujem 19.3.ale dovtedy nevydrzim, skusim asi cez vikend 😉

@denulkl no ved nato sa spolieham 😉 dneska rano mi prisiel mail...drzim palce aby pre teba mali lepsie spravy

mimika1973
11. mar 2014

@patrissia XB1 je krasna blastocysta! 🙂
Statocny bojovnicek, uvidis! ;)
Ja som tehula s EB a teraz mi kope v brusku 😵
Drzim palce!!!
Mas dake priznaky aj? Je Pravda, ze treba vyckat este taky tyzden do testovania, zbytocne sa dopredu nestresovat 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre