• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

20. októbra 2017 
@mimika1973 ziadne zatial a nejak sa ani nesledujem... jedine co som si vsimla je, ze ma ukrutne bolia bradavky... pri chodzi, pri prezliekani.. ani dotknut... v piatok sme mali ET, tak si myslim, ze cez vikend by som skusila :wink:
11. mar 2014 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimika1973 ahoj mimika, ako sa mas?...kolky tyzden uz vlastne si?....juj tak to leti.... :slight_smile:...a uz viete pohlavie?
11. mar 2014 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubanka srdečná gratulka :dizzy_face: si pre mňa povzbudením, ale ešte som netestovala, už som dnes kúpila test, tak uvidíme či vydržím do rána :wink:
11. mar 2014 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mimi_2 držím palce aby bol pozitívny :slight_smile:
11. mar 2014 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patrissia ďakujem aj ja Tebe to želám :wink: Čítala som, že Vám nakoniec nemrazili nič :confounded: ale neboj silného drobca máš v brušku, ten to zvládne :wink: Aj mňa boleli strašne bradavky tak ako píšeš do soboty, v nedeľu ma to úplne prešlo ... :unamused:
11. mar 2014 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahoda333 ďakuejm za gratulku, aj za to, že si mi odpísala... veľmi si ma upokojila :dizzy_face: ja si totiž stále namýšľam, že to je asi zlý signál :frowning2: ale pokiaľ je to o.k., tak to sa vydrží :wink:
verím ti, že sa bojíš, ale už si toho toľko zvládla... tak ťa predsa nejaký pôrod nepoloží nie? zvládli iné, zvládneš aj ty určite na výbornú :dizzy_face: zo srdca ti želám, aby si zažila rýchli a ľahký pôrod, aby bolo všetko a absolútnom poriadku... ty aj malé zdravé ako buk :wink:
11. mar 2014 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 ďakujem a držím palce pri testovaní :dizzy_face:
11. mar 2014 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimi_2 veru moja nič nemrazili.... mrzí ma to, lebo sa spolieham už len na toho bojovníka, ktorého mám v brušku, lebo ak sa nezahryzne, tak nám dr. odporúčal darcu... preto stále dúfam, že sa zahryzne :slight_smile:
11. mar 2014 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

chcela som Váas pekne porosiť o radu. Boli sme zatiaľ v Gyn-FIV v BA a absolovavali sperminogram /partner/ a ja hormonálny profil. Pani MUDr. mi následne prčdpisala Predison 5mg 2 balenia, po jednej tablete denne, nakoľko vraj moje vajíčka zabíjaju mužskú spermiu. Po 2 mesiacoch mi predpíše mužský hormón... a uvidí sa /teraz doberam prvú krabičku Predisonu/.
Chcela som sa však opýtať, ak by som šla do Brna-kam by bolo najlepšie?
Uvažujem, že si v predstihu dám spraviť genetické, hematologické a imunologické testy, keďže som už samoplaca - vek nad 39 rokov. K týmto vyšetreniam je zrejmé potrebné odporúčanie od obv. gynekológa, môže mať tento gynekológ problém s vystevením odporúačaní?
Kde by som mala abslovovať tieto testy /hmatologia . myslím, že MUDr. Drakulová/ a čo stoja takéto vyšetrenia? sútam tiež nejaké vekové obmedzenia?
Ďakujem :slight_smile:
11. mar 2014 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patrissia no inak aj mne to Štelcl povedal, že ak sa nepodarí tak darcu....ale to my nechceme, tak dúfam, že sa aj nám zadarí :unamused:
11. mar 2014 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 tak my sme už rozhodnutý, že ak by to nevyšlo, tak už skúsime toho darcu... momentálne nemáme energiu, čas a ani peniaze nato aby sme mohli na xy-krát skúšať so spermiami mm.... je to síce bolestná predstava, ale nikto to nebude vedieť, ak k tomu príde... ja ale verím, že sa táto naša fazuľka uchytí :slight_smile:
11. mar 2014 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe ahoj, tento tyzden uz 25.tt :dizzy_face:
Vieme vieme, chlapciatko, naisto! :wink:
Akurat som mu bola kupit bodycko, tricko na leto, bude fesak :slight_smile:
A ty ako? sa citis? bude to dievcatko teda?
Ano, rychlo to leti, fuuhha, ani sa nenazdame a su tu! :wink:
11. mar 2014 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lubanka ahoj, tentokrat to bude do konca! :slight_smile: :wink:
11. mar 2014 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@patrissia jasné že uchytí a mm má zle spermie? Aj mm morfo len 2% dobrých :confounded: A koľké je toto Tvoje IVFko, moje druhé, ale prvé som stimulovala, len s clostylom a to bolo strašne málo, jedno vajko a ani to sa neoplodnilo...
11. mar 2014 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patrissia vy mate problem so spermosmi? morfologia, pocet ci ine?
Lebo kedze ste dosiahli krasnu XB1, tak asi to v tom nebude, ta by sa mala ujat a vyvijat normalne...
Ogrckavam Ta moja tehu virusikmi!!!! :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2014 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 no u nás je morfológia 0% dobrých.... koncentrácia 0,1... progresívny pohyb 0.. akože čistá hrôza... Štelcl sa čudoval, že tam našli aspoň tú jednu, z ktorej máme teraz vloženú blastocystu.... no to je naše 1 IVF, mala som 3 vajká a z toho 1 sa oplodnilo na blastocystu XB/1 a dve sa prestali vyvíjať....
11. mar 2014 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 dúfam, že máš pravdu, musím tomu veriť :dizzy_face: ďakujem :wink:
pozerám, že naberáte na tt... to je dobre, len tak pekne ďalej a na konci nech ťa čaká zdravé bábatko :slight_smile:
11. mar 2014 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimika1973 no u nás je morfológia 0% dobrých.... koncentrácia 0,1... progresívny pohyb 0.. akože čistá hrôza... no to sa všetci čudovali, že máme jednu takú krásne blastocystu.... jaaaj dakujem, dufam, ze pomozu virusiky :slight_smile:
11. mar 2014 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@patrissia no máme dlho už tie 2% ale si predstav, že pri prvom IVF bola tiež 0 morfologia, tak dovtedy mm bral už 3 roky niečo a akurát som to podcenila pred IVFkom, tak som mu potom hneď nasadila vitamíny a po mesiaci sme šli hneď na druhé IVF a pomohli, máme opäť 2%, takže sa zlepšil. Napísať Ti aké berie vitamínky?
11. mar 2014 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 my sme to skúsily...môj bral maca, selezin ace, vitamin D, ale ani len najmenší náznak zlepšienia... ja už neviem čo s tým... on mál dosť závažné problémy v detstve a zanedbali mu to, a toto je teraz následok nezodpovednosti lekárov
11. mar 2014 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patrissia ach tááák, no môj berie Tribulus, L-karnitin, ečko, zinok, cečko, selen, kys. listovú. Tak len verme že to tentokrát výjde :wink:
11. mar 2014 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimi_2 veru moja budeme spolu tehulkovat potom :slight_smile: kedy budeš testovať? ja by som tolko nevydrzala :grinning:
11. mar 2014 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patrissia no s tým počítam :slight_smile: :wink: no dnes som bola kúpiť test, lebo ten z RF nechávam na 13.3. tak ako mi kázali testovať v RF. Tak zajtra to skúsim ráno, mm bude tiež doma, tak nech je pri tom :slight_smile:. Ja som tiež sama zo seba prekvapená, že ma to nejako nelákalo, resp. skôr mám strach z bieleho testu asi :unamused: :slight_smile:
11. mar 2014 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 ved ano lepsie vydrzat :slight_smile: ja si tiez nejak ani neuvedomujem, ze uz mam malu bublinku v brusku... vobec mi to neprichadza :grinning: ale tak je to lepsie.... tak budem hned cakat, ze napiiises :slight_smile:
11. mar 2014 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahoda333 - to je prirodzene ze sa bojis, je to nieco nove, ale ten vysledok bude stat za to :wink: . Ides sekciou ci prirodzene? Pozeram ze uz sa blizis k zaveru tehu a k novemu zaciatku. :dizzy_face: Drzim palceky, neboj, zvladnes to
11. mar 2014 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patrissia tak test už mám :slight_smile: ale chcem počkať na mm kým príde a zase asi najlepšie je robiť z ranného moču nie, hoci tento test čo som kúpila je možné urobiť hocikedy
11. mar 2014 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 uz pockaj na rano :slight_smile: budete pri tom spolu :slight_smile: ja napr. vela pijem a casto chodim cikat, takze ta koncentracia je tam slaba, lepsie je rano :slight_smile:
11. mar 2014 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimika1973 velka gratulacia :slight_smile:....ze 25tyzden...tak to uz mas brusenko asi riadne :slight_smile:....u nas jasne dievcatko :slight_smile:...a strasne sa tesim, ale velmi opatrene :slight_smile:...tripple dopadli dobre....tak este morfologicky ma caka o tyzden...idem Grochalovi, ty si kde bola?
11. mar 2014 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka Ahoj moja. Ja maám až budúci týždeň výsledky z hematológie a o daľší týždeň z imunológie. Takže až potom sa uvidí kedy dáme daľšie KET.
11. mar 2014 o 14:50  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky, mam po 3 iVF, zial neuspesne a rozhodujem sa ist ako samoplatca do brna. Mozte sa podelit so svojimi skusenostami, preco ste si vybrali Brno a ci ste spokojne? a ak Brno, preco nie ta druha klinika?
11. mar 2014 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok