Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

patrissia
18. mar 2014

@mimi_2 lepsie je ked pojdes hned.. neboj, ale o to viac sa budes potom tesit 🙂 zajtra idem k dr. Mam si urobit test z RF a idem k dr. Kvoli PN, tak mi hned asi aj zobere krv...

sarasota
18. mar 2014

Korcule konecne ste tu.Bez vas strasna nuda @ria191 drzime palceky nech vsetko prebehne v 🙂 poriadku.@speranza1 sup sa pre snehuliacika nech to tu rozbehnes a dalsie korcule naskacu za tebou 😉

speranza1
18. mar 2014

@sarasota ahoj drahusik... uz ked ja to tu rozbehnem...s tehotenstvom...tak neviem, neviem, ci sa to tu este zastavi potom niekedy 😀 😀 😀 😀 😀
a ako sa mate s drobcekom v brusku??? este si v špitáli?

ria191
18. mar 2014

@speranza1 mám tomu tak rozumieť, že keď zostaneš tehuľa ty, tak už potom každá ??? hm???? Ty "ťapuša" a na čo teda ešte čakáš ??? 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
18. mar 2014

@ria191 no a ze blondyna... super si to pochopila 😀 😀 😀 😀 a na co cakam???? cakam na €race.....

ria191
18. mar 2014

@speranza1 😀 😀 😀 a na čo sú ti veď si tak dobre rozumieš s Marcelkom 😝 😝 😝 😕 😕 😕

speranza1
18. mar 2014

@ria191 rozmyslam, ci nezalozit neziskovu organizaciu..... ( inak tym sa vediet stale dobre....len nechapem ako ked su neziskovky 😀 😀 😀 😀 😀 )...a mozno raz budem aj vo vyssej politike na tom najvyssom mieste v state 😀 😀 😀 😀 (pochopila si???)

ria191
18. mar 2014

@sarasota veru je tu trudno v poslednom čase a bude ešte horšie keď nás ty a dafča opustíte ☹ ☹ ☹ . Fuj ja keď si spomeniem na tú nudu v nemocke tak ťa viem veľmo dobre pochopiť ja som naposledy už posledný deň trhala portviš upratovačke z ruky, ale ubránila si ho 😀 😀 😀 . A ako sa má Matejko zlaťúšik 😀 😀 😀 ???

lienka_1
18. mar 2014

@sarasota Ahoj tehulka! Ty si v nemocke? Nejako mi to uslo. Pravda, nemam na kona v poslednom case velmi cas. Dufam, ze ste obaja v poriadku a je to iba take cvicenie na porod 😉

ria191
18. mar 2014

@speranza1 jafné ja som iba melírovaná blondína 😀 😀 😀 , ale najprv musíš splniť tie nižšie ciele takže sa nehrab tak vysoko 😀 😀 😀 . A nechceš napísať "Filcke" ??? 😀 😀 😀 možno ti z tej kampane pustí nejaké € 😕 😕 😕

nelly3
18. mar 2014

ahojte
vidim, ze je tu debata velika prevelika 🙂

lienka_1
18. mar 2014

@nelly3 Ahoj! Uz asi zosadli, lebo tu zacalo byt znova ticho 😀 A ty ako? Ides?

falin
18. mar 2014

@ria191 - moja, ja cakam na zazrak 😀 😀 😀
U teba to bude teraz jednodnovka? na druhy ides domco?

falin
18. mar 2014

@sarasota -ahoj sarasotka, ako sa dari?

ria191
18. mar 2014

@falin nóóóóóó mala by to byť jednodňovka a na druhý deň pôjdem domov dúúúúúúfam, tam to totižto nikdy nie je isté 😝 😝 😝 . Ja som totižto po nakrózke besná ako "sviňa" takže sú veľmo radi keď odtiaľ vypadnem 😀 😀 😀. A čo taký pohľadný poštár namiesto zázraku 🙂 🙂🙂 ???.

ria191
18. mar 2014

@lienka_1 prd stále naskakujeme a zoskakujeme som zvedavá, ktorá z nás si ako prvá nabije "kokos" 😕 😕 😕

ria191
18. mar 2014

no korčule a "včul" tu válčim ako vždy zase sama 😠 😠 😠 . Do rici hádam ešte neopekáte šunky veď je ešte skoro aj keď tu na západe krásne svieti slniečko 😀 😀 😀

lienka_1
18. mar 2014

@ria191 Ako sama? Jak sama? Sak dnes som tu od rana. 😝

annavi
18. mar 2014

@nelly3 takze najprv je potrebné poslať papiere do poistovne žiadosť o úhradu výkonu IVF a taktiez aj to cestné prehlásenie k žiadosti a az po schválení poistovne poslať tie ostatné papiere kalkulácia predp.nákladov... a žiadosť o udelenie súhlasu na úhradu náklad.....?správne to chápem? 😨

nelly3
18. mar 2014

@annavi
no neviem aku mas poistovnu, ja som riesila doveru - ziadost..... treba to poslat do centra, tam ti urobia predbeznu kalkulaciu nakladov, potom to musis si dat potvrdit gyn. + dovera vyzaduje aj klinicke pracovisko, ak to mas vsetko tak to posles do poistovne a cakas ako sa vyjadria. ked ti to shcvalia, potom mozes ist na ivf za hranice 😉

speranza1
18. mar 2014

@ria191 nooo. dobry napad...mozno by mi spustil nejake to € na doplnenie nasej populácie, inak sa priiilis premnozia ine rasy 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
18. mar 2014

@nelly3 ahoj nellus a ty ako???? uz stimulujes????

falin
18. mar 2014

@ria191 - tak nech ti daju nieco slabsie, asi sa v tebe po narkoze ozyva polovicna salena vychodniarka 😀 😎
My mame u nas len postarky, takze tadial cesta nepojde 😀 😀 😀

speranza1
18. mar 2014

@falin cau draha... stale ste na to rovnako..ci uz preblesla aka taka myslienka ist znova do toho... 😉 🙂

ria191
18. mar 2014

@speranza1 premnožia??? preboha speruš nebuď naivná 😀 😀 😀 už sa stalo 😀 😀 😀

speranza1
18. mar 2014

@ria191 😀 😀 😀 😀 😀 no oni skutocne nemaju problem s otehu... ale tak oni uz rodia ako 14rocne a viac.... tam uz take "stare" korcule nerodia 😀 😀 😀 😀

ria191
18. mar 2014

@speranza1 a "víš" prečo ??? nie preto že sexujú pomaly od perinky ale preto otužovanie už od malička 😀 😀 😀 a to mi mamča "odrbávala" o hlavu že to mám za to, že sa chabo obliekam 😠 😠 😠 .

speranza1
18. mar 2014

@ria191 😀 😀 😀 no presne..zima teplo, prsi, neprsi...ako deti su stale vonku bose, spinave, strapate, zavsivavene, so soplami po zem... tu je asi ten navod ako moct mat deti 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
18. mar 2014

@ria191 aaale tak ja im doprajem, nech maju deti ako smeti, len nech sa o ne aj primerane staraju

ria191
18. mar 2014

@falin nóóóóó a predstav si tú srandu keby som bola čistá "šalenočka" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 uff

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre