Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...
ria191
18. mar 2014
@speranza1 a čo si "pipi" ??? 😃 😃 😃 veď oni sú veľmo rozumní 😃 😃 😃 načo by sa starali keď sa postará štát (a pracujúca "inteligencia" 😃 😃 😃 ) a ževraj sú sprostí 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 . Apropo ako tak pozerám naše deti budú mať ťažkú výchovu 😃 😃 😃
ria191
18. mar 2014
@speranza1 a inak ten návod sme o pár rôčkov prepásli 😃 😃 😃 teda naši rodičia ale ja sa musím priznať sviečku som nosila aj ja a pekne "zelenú" 😃 😃 😃
speranza1
18. mar 2014
@ria191 😃 😃 😃 a sviecky boli az po zem??? alebo ani nie..... 😃 😃 😃 😃 😃
ria191
18. mar 2014
@speranza1 očúvaj srdco moje a ty si ešte vôbec "pracujúca inteligencia"??? 😃 😃 😃 veď na KET potrebujete nejakých 200 € + nejaká naftička max 300 € či???
ria191
18. mar 2014
@speranza1 jafné ako "morák" vieš čo je moriak ??? =-) =-) =-) :-p :-p :-p
ria191
18. mar 2014
@speranza1 vieš keďže na "východze" väčšinou haf haf 😃 😃 😃
ria191
18. mar 2014
@speranza1 počúvaj srdco moje dneska sme sa trošičku odklonili od témy nemyslíš ??? 😃 😃 😃 . Niektoré kočky nás budú velebiť =-) =-) =-) =-) =-) :-p :-p :-p :-p
nelly3
18. mar 2014
@speranza1
nie nestimulujem.
@ria191 no KET islo od nového roka hore cenovo
speranza1
18. mar 2014
@ria191 ale, tak myslim si, ze mame trosicka pravo "pokecat" aj o iných somarinkach..nielen riesit furt to IVF, ET, KET, a pod.... ale jasne..na dnes sme uz vycerpali vselijake temy 😃 😃 😃
speranza1
18. mar 2014
@nelly3 ma porazi a kolko teraz stoji???
nelly3
18. mar 2014
@speranza1
7000czk, platne od 1.2.2014, ale ja si myslim, ze ako starej korcule 😃 to daju za tu predtým cenu 😉
ria191
18. mar 2014
@speranza1 do pijavice ani sa nepýtaj zrovna som si zdvihla tlak ]-( ]-( ]-( 7 000 czk (cca 260€)
sarasota
18. mar 2014
@speranza1 jasne ze to teraz das ine neberiem.Ja nie som v spitali ja som na dovolenke all inclusive uvidime do kedy sa nam tu bude pacit 😃 😃 😃 😎 😎 😎
ria191
18. mar 2014
@nelly3 ja si tiež myslím a hlavne sperče
@speranza1 Marcel má na ňu slabosť =-) =-) =-) 😃 😃 😃
speranza1
18. mar 2014
@nelly3 :-o :-o :-o :-o :-o... Boze.... ja naozaj uz neviem...co mam ist kradnut???? a este aj vas poniektore zatazuju s tymi debilitami s poistovnami... nechapem o com im ide???? aby sme nosili peniaze do SK centier????? ak ano, tak nech maju aspon taky pristup na SK ako v CR
nelly3
18. mar 2014
@ria191
na nervy, vsetko ide hore, utrogestan nie je, poistovna nechce refundovat, vsetko zle, velmi smutne |-|
speranza1
18. mar 2014
@ria191
@nelly3 tak tuto sumu, ked zapotim muzovi, tak ho picne 😕 =-) :-o 😃 😃 😃 .... kurnik toho roku sme si dali na plecia privelku zataz...vela veci splácame....jooooooooj uz aby to vsetko skoncilo
speranza1
18. mar 2014
@sarasota no caules ... takze ty taaaak..all inclusiv.... ojojoj :-N :-N :-N a inak ako??? ste v poriadku?
nelly3
18. mar 2014
@speranza1
mi nieco hovor, strasne, fakt akoze clovek z platu ledva vyzije a cele ivf je velmi nakladne + cesta atd. do konca zivota budem asi splacat umele oplodnenia, niekedy uz fakt nato nemam nervy. stoji to zato? hmm neviem =-)
sarasota
18. mar 2014
@ria191 Matejicek je vegetak ked som ja v poho tak aj on.Posiela pusinky korculam :-o :-o :-o :-o :-o :-o
speranza1
18. mar 2014
@nelly3 moj muz stale hovori, ze ked nas to nase deculo nebude pocuvat, tak mu ukaze kolko nas stalo uuusilia ho vooobec mat....(ale to len tak zo srandy) a zuctuje mu to vsetko naraz 😃 😃 😃 😃 😃 😃
speranza1
18. mar 2014
@sarasota cmukyyyyyyyyyyy..aj my Vam posielame pusinecky...drzkajte sa a priebezne nam dajte o sebe vediet... vies ze mi na Vas zaleziiii x-) x-) x-) x-)
speranza1
18. mar 2014
@nelly3 ale stoji to za to... len niekedy nam to prerasta cez hlavu.....hlavne tie neuspechy a stoji nas vela usila dalej verit, ze raz sa to iste podari.... ALE MY TO DAME DRAHA!!!!! x-) x-) x-) x-) x-)
sarasota
18. mar 2014
@falin ahojky zatial je vsetko v poriadku a viem ze aj ostane az do konca ine si nepripustam. 😉
ria191
18. mar 2014
@nelly3
@speranza1 cholky cholky nehádžte flintu do žita veď je tu ešte "slovenský inseminátor" na ktorú skočí tú oplodní 😃 😃 😃 ešte im aj bývanie zabezpečí 😃 😃 😃
sarasota
18. mar 2014
@lienka_1 doma som sa uz nudila tak sme sli na exkurziu nech vieme do coho ideme 🙂
speranza1
18. mar 2014
@ria191 ja som minule mm vravela ty nezavolame si do trojky B.K.?????? tam by sme mali istotku 😃 😃 😃 😃 😃 ... ale samozrejme, ze to bolo myslene ako cierny humor.....
speranza1
18. mar 2014
zienky...mam posledne 4 srdiecka..idem ich rozdat..tak nech Vam prinesu vela stasticka, lasky a zdravicka 😉 x-) x-) x-)
speranza1
18. mar 2014
a na dnes padam z kona, lebo uz tu kecam sama so sebou 😃 😃 😃 😃
nelly3
18. mar 2014
@speranza1
cmuk x-)

Začni písať odpoveď...

Odošli