• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. mája 2017 
@speranza1 a čo si "pipi" ??? :grinning: :grinning: :grinning: veď oni sú veľmo rozumní :grinning: :grinning: :grinning: načo by sa starali keď sa postará štát (a pracujúca "inteligencia" :grinning: :grinning: :grinning: ) a ževraj sú sprostí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Apropo ako tak pozerám naše deti budú mať ťažkú výchovu :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2014 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 a inak ten návod sme o pár rôčkov prepásli :grinning: :grinning: :grinning: teda naši rodičia ale ja sa musím priznať sviečku som nosila aj ja a pekne "zelenú" :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2014 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 :grinning: :grinning: :grinning: a sviecky boli az po zem??? alebo ani nie..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2014 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 očúvaj srdco moje a ty si ešte vôbec "pracujúca inteligencia"??? :grinning: :grinning: :grinning: veď na KET potrebujete nejakých 200 € + nejaká naftička max 300 € či???
18. mar 2014 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 jafné ako "morák" vieš čo je moriak ??? :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2014 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 vieš keďže na "východze" väčšinou haf haf :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2014 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 počúvaj srdco moje dneska sme sa trošičku odklonili od témy nemyslíš ??? :grinning: :grinning: :grinning: . Niektoré kočky nás budú velebiť :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2014 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1
nie nestimulujem.
@ria191 no KET islo od nového roka hore cenovo
18. mar 2014 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ale, tak myslim si, ze mame trosicka pravo "pokecat" aj o iných somarinkach..nielen riesit furt to IVF, ET, KET, a pod.... ale jasne..na dnes sme uz vycerpali vselijake temy :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2014 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 ma porazi a kolko teraz stoji???
18. mar 2014 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1
7000czk, platne od 1.2.2014, ale ja si myslim, ze ako starej korcule :grinning: to daju za tu predtým cenu :wink:
18. mar 2014 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 do pijavice ani sa nepýtaj zrovna som si zdvihla tlak :angry: :angry: :angry: 7 000 czk (cca 260€)
18. mar 2014 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 jasne ze to teraz das ine neberiem.Ja nie som v spitali ja som na dovolenke all inclusive uvidime do kedy sa nam tu bude pacit :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
18. mar 2014 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 ja si tiež myslím a hlavne sperče
@speranza1 Marcel má na ňu slabosť :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2014 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:... Boze.... ja naozaj uz neviem...co mam ist kradnut???? a este aj vas poniektore zatazuju s tymi debilitami s poistovnami... nechapem o com im ide???? aby sme nosili peniaze do SK centier????? ak ano, tak nech maju aspon taky pristup na SK ako v CR
18. mar 2014 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191
na nervy, vsetko ide hore, utrogestan nie je, poistovna nechce refundovat, vsetko zle, velmi smutne :pensive:
18. mar 2014 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
@nelly3 tak tuto sumu, ked zapotim muzovi, tak ho picne :fearful: :confused: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: .... kurnik toho roku sme si dali na plecia privelku zataz...vela veci splácame....jooooooooj uz aby to vsetko skoncilo
18. mar 2014 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota no caules ... takze ty taaaak..all inclusiv.... ojojoj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a inak ako??? ste v poriadku?
18. mar 2014 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1
mi nieco hovor, strasne, fakt akoze clovek z platu ledva vyzije a cele ivf je velmi nakladne + cesta atd. do konca zivota budem asi splacat umele oplodnenia, niekedy uz fakt nato nemam nervy. stoji to zato? hmm neviem :confused:
18. mar 2014 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 Matejicek je vegetak ked som ja v poho tak aj on.Posiela pusinky korculam :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
18. mar 2014 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nelly3 moj muz stale hovori, ze ked nas to nase deculo nebude pocuvat, tak mu ukaze kolko nas stalo uuusilia ho vooobec mat....(ale to len tak zo srandy) a zuctuje mu to vsetko naraz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2014 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarasota cmukyyyyyyyyyyy..aj my Vam posielame pusinecky...drzkajte sa a priebezne nam dajte o sebe vediet... vies ze mi na Vas zaleziiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. mar 2014 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 ale stoji to za to... len niekedy nam to prerasta cez hlavu.....hlavne tie neuspechy a stoji nas vela usila dalej verit, ze raz sa to iste podari.... ALE MY TO DAME DRAHA!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. mar 2014 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@falin ahojky zatial je vsetko v poriadku a viem ze aj ostane az do konca ine si nepripustam. :wink:
18. mar 2014 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nelly3
@speranza1 cholky cholky nehádžte flintu do žita veď je tu ešte "slovenský inseminátor" na ktorú skočí tú oplodní :grinning: :grinning: :grinning: ešte im aj bývanie zabezpečí :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2014 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 doma som sa uz nudila tak sme sli na exkurziu nech vieme do coho ideme :slight_smile:
18. mar 2014 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ja som minule mm vravela ty nezavolame si do trojky B.K.?????? tam by sme mali istotku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... ale samozrejme, ze to bolo myslene ako cierny humor.....
18. mar 2014 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zienky...mam posledne 4 srdiecka..idem ich rozdat..tak nech Vam prinesu vela stasticka, lasky a zdravicka :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. mar 2014 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a na dnes padam z kona, lebo uz tu kecam sama so sebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2014 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. mar 2014 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok