Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sarasota
18. mar 2014

@speranza1 zatial je vsetko v poriadku dakujeme. Uvidim co nam povie po ultrazvuku dam potom vediet.Korculky moje ja vam zo srdiecka zelam aby sa kazdej splnila tuzba mat drobceka lubime vas .Tak som sa dobre nezasmiala uz dlho aj prdola sa zobudil co sa mi natriasa brucho a uz skacka 😀 😀

sarasota
18. mar 2014

Dakujeme za srdiecko dobrej dusicke 🙂

ria191
18. mar 2014

@speranza1 ja by som aj to bývanie oželela 😀 😀 😀

speranza1
18. mar 2014

@ria191 sak hej... "kadzi chodzi, dzeci robi"... to je aj citát z "Pásla kone na betóne" 😀 😀 😀 😀

ria191
18. mar 2014

@sarasota aj ja 😀 😀 😀 myslíš že ma zabije keď jej ho teraz vrátim ??? 😀 😀 😀 lebo dôvod je mi jasný prečo sa ich zbavuje 😕 😕 😕 že sperča @speranza1 😀 😀 😀

speranza1
18. mar 2014

@ria191 jasne... cakam, ze mi ich potom posles co najviac 😀 😀 😀 😀 😀 ... aby som bola rekordmanka a aj rekordmamka 😀 😀 😀 😀

ria191
18. mar 2014

@speranza1 nemala si už náhodou "padať" ??? rekordmamka 😀 😀 😀. Inak rekordmamka môžeš byť aj v 60-tke 😕 😕 😕 takže máš čas 😝 😝 😝 😀 😀 😀 (rekordbabka) chudák Marcel už teraz ho ľutujem 😀 😀 😀 ty ho zničíš 😀 😀 😀

sarasota
18. mar 2014

@speranza1 Matejko ti ho bude strazit a potom daj vediet ked sa rozhodnes ist na Ket posle ti ho uz bijuce 🙂

speranza1
18. mar 2014

@ria191 dobre dobre uz idem....ach jaj.... krasne pobedie a pokojny vecer... a uz fakt padam 😀 😀

skaredekacatko
18. mar 2014

Tak mame po konzultacii ide sa do dtuheho kola. Toto bude dufam uspesne doktor sa rozhodol ze to riadne poistime takze absolvujem histeroskopiu budem uzivat vacsiu davku inekcii okrem toho si budem pichat inekcie na riedenie krvi preistotu a este absovujem aj niejaku interlipidovu infuziu. Ked sa to uz teraz nepodari tak ja neviem

bergalm
19. mar 2014

@gaga83 gratulujem i ked oneskorene nakolko som zase v nemocnici a nemam net takze sem nemozem chodit baby drzte nam palce mam preeklampsiu a hrozi predcasny porod tak bojujeme vsetkym Vam drzim palec aby ste boli tehulky

ludinka
19. mar 2014

@skaredekacatko fuu tak to riadnu liecbu ti dali....a ku kom ty chodis?

jahoda333
19. mar 2014

@bergalm drzim palce aby vsetko dobre dopadlo a porod aby prebehol v riadnom termine nasmu malemu sa zase nechce von takze v sobotu idem na monitoring a uvidia ci mi budu robit cisarsky 😉

tinkatinulka
19. mar 2014

@bergalm držim palce aby ste ostali co najdlhsie 2v1.

gaga83
19. mar 2014

@bergalm dakujem moja drzkajte sa nech co najdlksie vydrzi drobec v brusku.

falin
19. mar 2014

dobre ranko dievcence

@speranza1 -si v tomto popredu 😉 a uvidis konecne to bude to prave orechove 😎 . My sme na mrtvom bode

@ria191 - fuuuuha , to si ani predstavit neviem. Lebo ty si aj teraz riadne salenaaaa

wiwiennn
19. mar 2014

tak velmi som sa tesila , ked som si robila na 13 den test po KET a objavili sa tam dve ciarocky, uz som nedufala, lebo ked som si robila test na 10 den, nebola tam len jedna ciarocka.....vsetko bolo ok do minuleho tyzdna ked som dostala velke bolesti a zacala som krvacat a musela som ist do nemocnici....moje nadsenie a stastie netrvalo dlho,,,oznamili mi ze, ma musia operovat lebo mam mimomaternicove tehotenstvo...v tu chvilu som sa rozplakala a nevedela som prestat,,,,a stale som si opakovala,, preco prave ja? Som po operacii a je mi velmi smutno a boli ma to,,, nevyslo ani druhe KET a aj moja nadej,,,,

dalida
19. mar 2014

@wiwiennn velmi ma to mrzi ☹ Aj ja som si po kratkej radosti, ktora po tyzdni skoncila, davala taketo otazky. 😢 Prajem ti, aby si sa coskoro zotavila, ziskala vela pozitivnej energie a chuti do zivota. Drz sa, moja.

falin
19. mar 2014

@nelly3 - dokelu, neplodnych parov je cim dalej tym viac a vsetko sa robi proti nim, nie aby trochu podporili, ale kazdym krokom cely proces len stazuju a zdrazievaju 🙄 🙄 🙄

@sarasota - moja som rada ze ste v poriadku a velmi ma tesi tvoj pristup. Myslim na vas 🙂

falin
19. mar 2014

@bergalm -posielam srdiecko a velmi drzim palceky

falin
19. mar 2014

@wiwiennn -je mi to velmi luto ☹ ☹ ☹ . Viem ako to boli a tie otazky si dava kazda z nas, ktora tym presla. 😒 Prajem ti, aby si sa cim skor z toho dostala, je to psychicky velka zataz. Posielam aspon na dialku energiu.

nelly3
19. mar 2014

@wiwiennn
moja to je mi luto, posielam kopec pozitivnej energie, ja si tiez hovorim, preco ja, ale uz som v takom stave, ze sa mi ze fakt nic nechce, som z toho vsetkeho unavena 😔
@falin presne, nemam slov 😝

lusipe
19. mar 2014

@bergalm ahojky, jej co to tu citam?...moooc drzim palceky....urcite este bambulka zabojuje...len pekne lezkaj a hladkaj....a co to tak prislo na teba?

mimika1973
19. mar 2014

@bergalm ahoj mojka, drzte sa! A z coho ti to takto vzniklo? hmmm...este je priskoro aby malicka isla von! 😔

skaredekacatko
19. mar 2014

@ludinka ja chodim k otevrelovi.Bola som prekvapena z toho co navrhol ze kolko toho absolvujem.Umna sa pricina neuchitenia nevie vajicka mam Ackovej kvality.

ludinka
19. mar 2014

@skaredekacatko a bola si na imunologii? myslim ze zibi tu o tom popisala dost a tie intralipidove infuzie vraj nemusia za tak kratku dobu pomoct....

melisska
19. mar 2014

@bergalm držíme silne 🙂

sarasota
19. mar 2014

@bergalm drzime palceky nech bambulka ostane v brusku co najdlhsie a pozitivne myslenie 😉

skaredekacatko
19. mar 2014

@ludinka nebola som na imumologii. Uz sa mi niejak nechce nikam behat. Toto co navrhol sa mi zda byt celkom dobre, ale teraz ked si napisala tak neviem uz.

sarasota
19. mar 2014

@viviennn je mi to velmi luto ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre