• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. marca 2017 
@lienka_1 kolko mas AMH presne?
20. mar 2014 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 jasné že sme mladice :slight_smile: :slight_smile: inak keď som bola po pôrode tak čo tam boli mladšie ako ja a horšie znášali pôrod a ja tichúčko statočná rodička :slight_smile: :slight_smile:
20. mar 2014 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@speranza1 0,44. Minuly rok bolo 0,9 a 2 roky dozadu 1,1
20. mar 2014 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 ja som mala cca pred viac ako 2ma rokmi 0.38...a neviem ake ho mam dnes...ale stale mam 8 vajicok...takze neobavaj sa draha...bude to v poriadku :slight_smile: :wink:
20. mar 2014 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 uff lienočka lienočka ty si nás ale vystresovala ja pred dvomi rokmi 0,55 takže nič nie je stratené v pohode s tým môžeš stimulovať obráť sa na zibi ona odporúča vitamín D3 robí zázraky viaceré tu sa o tom presvedčili :grinning: :grinning: :grinning: . Miláčku AMH je ešte v pohode :grinning: :grinning: :grinning: a ešte keď teda vyzeráš na tých 30 tak nie je o čom :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2014 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 a ved to je este v pohode ja som mala 0,38 a su baby ktore maju aj nizsie a otehotneli prirodzene hlavku hore ziadne stresy :wink: :slight_smile:
20. mar 2014 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jahoda333 jahodka a ty do porodnice sa nechystas??? chlapcekovi sa paci u maminky, co??? :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. mar 2014 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 tinča to nie je vekom ale tým, že sme si už veľa vecami prešli a preskákali takže sme už hrdinky len tak hocičo nás nepoloží. Skrátka IVF-kárky sú silné žienky čo sa zabijeme ??? :grinning: :grinning:
20. mar 2014 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@speranza1 čau lásko dneska si už nahodila plavky ??? :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2014 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ja som nepočuvla rovno som mu napísala ze chcem ísť na KET s liekmi a fraxík+prednison tiez som brala aj ked vobec mi to nebolo treba ale už som skušala kadečo... :grinning:
20. mar 2014 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy achoj krásavica :grinning: :grinning: :grinning: bože to si jej nemala písať zrovna som jej chcela napísať nech seká dobrotu a ty mi to pokazíš :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2014 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dafy že 36 týždeň uff aj ti cviká riťka ??? alebo už vieš do čoho ideš tak je to v pohode ??? Ako sa mi máš(te) ???
20. mar 2014 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ja na tvojom mieste a pri tvojom "intímnom" vzťahu s Marcelom, by som iba šúchala nohami a plnila jeho "rozkazy" :confused: :confused: :confused:
20. mar 2014 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 :grinning: :grinning: :grinning: .....drahá a ty ako??? už sa rozbiehaš????
@dafy a kg ako???
@dafy ja som sa "zamilovala" do B.B. takže tam idem znova a dúfam, že sa už kámoša zbavím, lebo toho príživníka mám už plné zuby a potom sa hádam rozbehnem možno ťa aj predbehnem a hneď strelím trojky :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2014 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ria191 dakujem za nazor.... dam na lekara... iste vie, co a preco to robi....
20. mar 2014 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 a v pondelok sa budem za teba modlit... velmi ti drzim palce :slight_smile:
20. mar 2014 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 riťka necviká ešte ,ale už mám dosť
polovička je uz na nervy ,kedze som podráždená dosť často ale tak stále mi povie že to ešte vydrží ten mesiac :grinning: :grinning: :grinning: ...rodit idem zrejme cisárskym tak viem do čoho idem :astonished: :astonished:
20. mar 2014 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy ty si si sama nasadila vsetky lieky??? jezisi no co mam robit...ja naozaj neviem... :cry:
20. mar 2014 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 hej iste kancli sedim v plavkach a pisem si s tebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2014 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 na kg sa ani nepýtaj cítim sa jak veľryba na suchu :grinning: :grinning:
20. mar 2014 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy ja si ani neviem predstavit aka by som bola podrazdena ja, ked mne staci 2 tyzdne pred menzesom a sama so sebou neviem vydrzat :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2014 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@speranza1 :grinning: :grinning: :grinning: neboj sa ja som sa teda navyskakovala koľko som len mohla a predstav si vždy mal Marcel pravdu :grinning: :grinning: :grinning: . Kde sem mohla byť keby som nebola tvrdohlavá mulica a počúvala Marcela. Škôlku som si mohla otvoriť :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2014 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 niééééé :grinning: :grinning: :grinning: on mi navrhol ze bez liekov na KET ale ja som mu rovno napísala ze s liekmi chcem pretoze stale som mala nízku sliznicu a fraxík +prednison som uz brala predtým tak som aj pokračovala vobec som sa ho nepýtala či to vysadiť a to som uz isla do Brna tretí krát :sunglasses:
20. mar 2014 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1
@ria191
@jahoda333 Jaj, zeny! Co by som ja bez vas robila? Urcite by som sa utapala v totalnej beznadeji :confounded: Takze este nie som az taka stara skatula :grinning: :grinning: :grinning: Len preco nechce ten moj jeden biedny vajecnik makat je zahada. Vselijake fajnoty sme mu uz podstrcili a on nic. Speri, D-cko hltam uz rok. Ale od poslednej katastrofy som zvysila davku a dnes mi hematologicka iba potvrdila, ze dobre robim.
Tak ja sa este vzmuzim a nejdem hadzat flintu do zita :wink:
20. mar 2014 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lienka_1 ine nam ani nezostava draha, len nehadzat flintu do zita, ked chceme mat aspon to jedno zdrave babatko....a Dcko som brala cca 4 mesiace aj ja..potom som prestala a teraz si ho znova nasadim... ved nemoze mi ublizit, ze?
20. mar 2014 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 no seso ale to musí byť D3 aj tú troječku tam máš??? a akú flintu do žita hm??? pokiaľ máš maternicu tak musíš bojovať chápeš :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2014 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 No po zime urcite nemoze uskodit. :wink:
20. mar 2014 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 noo ja som mala to D3.....
...zeny to aj vy ste take "divne" pred menzesom, ci to len ja som za totálneho debila.. :astonished: :astonished: :astonished: :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2014 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok