Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
20. mar 2014

@lienka_1 kolko mas AMH presne?

tinka9075
20. mar 2014

@mimika1973 jasné že sme mladice 🙂 🙂 inak keď som bola po pôrode tak čo tam boli mladšie ako ja a horšie znášali pôrod a ja tichúčko statočná rodička 🙂 🙂

lienka_1
20. mar 2014

@speranza1 0,44. Minuly rok bolo 0,9 a 2 roky dozadu 1,1

speranza1
20. mar 2014

@lienka_1 ja som mala cca pred viac ako 2ma rokmi 0.38...a neviem ake ho mam dnes...ale stale mam 8 vajicok...takze neobavaj sa draha...bude to v poriadku 🙂 😉

ria191
20. mar 2014

@lienka_1 uff lienočka lienočka ty si nás ale vystresovala ja pred dvomi rokmi 0,55 takže nič nie je stratené v pohode s tým môžeš stimulovať obráť sa na zibi ona odporúča vitamín D3 robí zázraky viaceré tu sa o tom presvedčili 😀 😀 😀 . Miláčku AMH je ešte v pohode 😀 😀 😀 a ešte keď teda vyzeráš na tých 30 tak nie je o čom 😀 😀 😀

jahoda333
20. mar 2014

@lienka_1 a ved to je este v pohode ja som mala 0,38 a su baby ktore maju aj nizsie a otehotneli prirodzene hlavku hore ziadne stresy 😉 🙂

speranza1
20. mar 2014

@jahoda333 jahodka a ty do porodnice sa nechystas??? chlapcekovi sa paci u maminky, co??? 😉 🙂 😵 😵

ria191
20. mar 2014

@tinka9075 tinča to nie je vekom ale tým, že sme si už veľa vecami prešli a preskákali takže sme už hrdinky len tak hocičo nás nepoloží. Skrátka IVF-kárky sú silné žienky čo sa zabijeme ??? 😀 😀

ria191
20. mar 2014

@speranza1 čau lásko dneska si už nahodila plavky ??? 😀 😀 😀

dafy
20. mar 2014

@speranza1 ja som nepočuvla rovno som mu napísala ze chcem ísť na KET s liekmi a fraxík+prednison tiez som brala aj ked vobec mi to nebolo treba ale už som skušala kadečo... 😀

ria191
20. mar 2014

@dafy achoj krásavica 😀 😀 😀 bože to si jej nemala písať zrovna som jej chcela napísať nech seká dobrotu a ty mi to pokazíš 😀 😀 😀

ria191
20. mar 2014

@dafy že 36 týždeň uff aj ti cviká riťka ??? alebo už vieš do čoho ideš tak je to v pohode ??? Ako sa mi máš(te) ???

ria191
20. mar 2014

@speranza1 ja na tvojom mieste a pri tvojom "intímnom" vzťahu s Marcelom, by som iba šúchala nohami a plnila jeho "rozkazy" 😕 😕 😕

dafy
20. mar 2014

@ria191 😀 😀 😀 .....drahá a ty ako??? už sa rozbiehaš????

ria191
20. mar 2014

@dafy a kg ako???

ria191
20. mar 2014

@dafy ja som sa "zamilovala" do B.B. takže tam idem znova a dúfam, že sa už kámoša zbavím, lebo toho príživníka mám už plné zuby a potom sa hádam rozbehnem možno ťa aj predbehnem a hneď strelím trojky 😀 😀 😀

speranza1
20. mar 2014

@ria191 dakujem za nazor.... dam na lekara... iste vie, co a preco to robi....

speranza1
20. mar 2014

@ria191 a v pondelok sa budem za teba modlit... velmi ti drzim palce 🙂

dafy
20. mar 2014

@ria191 riťka necviká ešte ,ale už mám dosť
polovička je uz na nervy ,kedze som podráždená dosť často ale tak stále mi povie že to ešte vydrží ten mesiac 😀 😀 😀 ...rodit idem zrejme cisárskym tak viem do čoho idem 😲 😲

speranza1
20. mar 2014

@dafy ty si si sama nasadila vsetky lieky??? jezisi no co mam robit...ja naozaj neviem... 😢

speranza1
20. mar 2014

@ria191 hej iste kancli sedim v plavkach a pisem si s tebou 😀 😀 😀 😀

dafy
20. mar 2014

@ria191 na kg sa ani nepýtaj cítim sa jak veľryba na suchu 😀 😀

speranza1
20. mar 2014

@dafy ja si ani neviem predstavit aka by som bola podrazdena ja, ked mne staci 2 tyzdne pred menzesom a sama so sebou neviem vydrzat 😲 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
20. mar 2014

@speranza1 😀 😀 😀 neboj sa ja som sa teda navyskakovala koľko som len mohla a predstav si vždy mal Marcel pravdu 😀 😀 😀 . Kde sem mohla byť keby som nebola tvrdohlavá mulica a počúvala Marcela. Škôlku som si mohla otvoriť 😀 😀 😀

dafy
20. mar 2014

@speranza1 niééééé 😀 😀 😀 on mi navrhol ze bez liekov na KET ale ja som mu rovno napísala ze s liekmi chcem pretoze stale som mala nízku sliznicu a fraxík +prednison som uz brala predtým tak som aj pokračovala vobec som sa ho nepýtala či to vysadiť a to som uz isla do Brna tretí krát 😎

lienka_1
20. mar 2014

@speranza1
@ria191
@jahoda333 Jaj, zeny! Co by som ja bez vas robila? Urcite by som sa utapala v totalnej beznadeji 😖 Takze este nie som az taka stara skatula 😀 😀 😀 Len preco nechce ten moj jeden biedny vajecnik makat je zahada. Vselijake fajnoty sme mu uz podstrcili a on nic. Speri, D-cko hltam uz rok. Ale od poslednej katastrofy som zvysila davku a dnes mi hematologicka iba potvrdila, ze dobre robim.
Tak ja sa este vzmuzim a nejdem hadzat flintu do zita 😉

speranza1
20. mar 2014

@lienka_1 ine nam ani nezostava draha, len nehadzat flintu do zita, ked chceme mat aspon to jedno zdrave babatko....a Dcko som brala cca 4 mesiace aj ja..potom som prestala a teraz si ho znova nasadim... ved nemoze mi ublizit, ze?

ria191
20. mar 2014

@lienka_1 no seso ale to musí byť D3 aj tú troječku tam máš??? a akú flintu do žita hm??? pokiaľ máš maternicu tak musíš bojovať chápeš 😀 😀 😀

lienka_1
20. mar 2014

@speranza1 No po zime urcite nemoze uskodit. 😉

speranza1
20. mar 2014

@ria191 noo ja som mala to D3.....
...zeny to aj vy ste take "divne" pred menzesom, ci to len ja som za totálneho debila.. 😲 😲 😲 😖 😖 😝 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre