• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

25. marca 2017 
@speranza1 - neboj, na velku noc budes mat eskimacika uz u seba :wink:
Apropo, sladke a cokoladu mozem teda aj ja. A kazdy den. Ale uz som sa premohla a zacala cvicit, aby som sa nemusela hanbit obliect do plaviek (aj tak sa sice budem, ale co uz :grinning: :grinning: :grinning: )
21. mar 2014 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tea284 - maly je krasny smejko :slight_smile: . Hned je den krajsi

@bergalm - myslim na vas a ver malej bojovnicke

@speranza1 - ahoj kraska, konecne piatoooook, ze . Vcera ste tu mali krasnu diskusiu, som nebola na konovi :confounded:
21. mar 2014 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota
@bergalm dievcence, moooc vam drzim palceky, nech krasne babuska odpocivaju co najdlhsie v brusku a nech su krasne zdravucke...presne toto sa ja stale bojim, ze pri mojom tempe v praci, ma toto chyti a uz si polezim......
21. mar 2014 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe nic take sa nestane dakujeme .Tak trosku uber prace. :wink:
21. mar 2014 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota :slight_smile:....ved sa snazim....dnes od 12.00 balim a idem si dat caffe latte bez kofeinu na terasku :slight_smile:....a ty pekne hladkaj malinkeho, urcite si tak este pobudne....aby ste ho nemuseli este vyhanat.... :slight_smile:...kamoska tiez lezala cele leto, lebo sa otvarala a potom prenasala asi tyzden :slight_smile:
21. mar 2014 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mozem zacat dlhy protokol od 20DC? nie je to skoro?
21. mar 2014 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 nie je to skoro, dhly protokol je bezny od 20.dna cyklu :wink:
a aku mas presne stimulku na tento protokol? decapeptyl? ci ine, a potom ake injekcie a ake davky?
21. mar 2014 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 máš aj proveru? ja som začínala proverou 16. deň cyklu a 23. deň cyklu som začala pichať diphereline takto som to mala 2x pri dlhom protokole :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. mar 2014 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973
mam decapeptyl a potom 3 ampulky menopuru denne :wink:
@ria191 nemam, mam antikoncepiu :wink:
21. mar 2014 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 takže od 20. dňa picháš decapeptyl no ja som začínala až 23. deň cyklu, ale veď Kouďák vie čo robí :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2014 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 Ahoj moja ideš nato aj bez poistovne?
21. mar 2014 o 11:36  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 - nelus, ides uz teraz ?
21. mar 2014 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte korculky moje dnes som bola pozriet Matejka sme dolu hlavickou a vazime
1586g.Pan doktor nas potesil :grinning: mozme si uzivat dovolenku dalej :wink:
21. mar 2014 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@speranza1 neviem ake zazracne pohladenie si poslala ale teraz stale vytrca ritusu prdola jeden :grinning:
21. mar 2014 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sarasota skvela info...tak uz ma krasnu vahu...ale este len nech pekne hovie:slight_smile::slight_smile:
21. mar 2014 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@miskanr1
no ved nemam ziadnu odpoved od nich a uz je to vyse mesiaca, myslim pisomne vyjadrenie. hruza :angry:
21. mar 2014 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 hlavne ze na ich stranke je ze odpoved do 15 pracovnych dni
21. mar 2014 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi
presne, ja som aj na ich linku predvcerom volala dovery, ze haloooo kde to je a pani no vidim to, je to u nejakého lekara co to ma na starosti, akoze super :angry: ved ked to mam zamietnute co este cakaju??? nechapem. som zvedava ako ty pochodis. potom daj vediet :wink:
21. mar 2014 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patrissia ahoj, tak ako čo nové, už si oficiálne tehuľka aj z krvi? :wink: :slight_smile:
21. mar 2014 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 mozno este lekar duma, ci ti to neschvali :wink: ja moc neverim, ze mi to schvalia, ale ved uvidim. Kedze im to tak dlho trva tak sme sa dohodli, ze vyskusame v aprili jedno iui, aby sme ten mesiac vyuzili. A ides teda ako samoplatca? Dlhy protokol je asi dost brutalna financna supa. Ja mam zatial kratky a ked mi to zamietnu tak vyskusam asi soft
22. mar 2014 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky davame si odobrat pupocnikovu krv a dostala som poukazku na nakup monitoru dychu.Ja uz mam kupeny poukazka sa da darovat je to 33%zlava na Babysense-ll len je tam podmienka ze musite byt poistencom Doveri.Cena pristroja po zlave je 74,37.Viac o monitore najdete na www.sewex.sk.Ak by ste mali zaujem rada poslem poukazku.
22. mar 2014 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka ďakujem za info:slight_smile: ja neviem aké mám amh... moja gynekologička mi sľúbila, že mi urobí nový HP, tak sa dozviem. Ja keď som stimulovala clostilom (2tbl/denne) pri IUI, tak som mala 3 folikuly... ale koľko bolo zrelých vajíčok to neviem...?
a koľko ťa vyšiel takýto soft iba s cllostilom, ak sa smiem spýtať?
22. mar 2014 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm Juj co to citam :frowning2: Velmi vam drzim palusky,aby vsetko dobre dopadlo a aby bola mala u teba co najdlhsie.Posielam srdiecko a vela pozitivnej energie.
23. mar 2014 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky, robia sono aj v nedelu a o ktorej ste boli objednane? dakujem :slight_smile:
23. mar 2014 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi a ty si si teraz na ziadost neuviedla soft? Preto sa bojis, ze ti to neschvalia?
23. mar 2014 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela ja som mala dohodnuty so Stelclom kratky protokol, nie soft . Osobne si myslim, ze mi to neschvalia,kedze si to osetrili aj v zakone, ze mi mozu zamietnut ziadost, pokial sa da moj problem vyriesit na uzemi sr. Podla mna zalezi na tom, ci maju nastavene v dovere nejake plosne pravidla, alebo mozno od toho kto to chyti do ruky
23. mar 2014 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izzie27 ano aj v nedelu sme boli na obed objednaní
23. mar 2014 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. mar 2014 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi @nelly v akom klinickon pracovisku sye si davali ziadost na schvalenie podpisat a objednavali ste sa tam telefonicky? Ja cakam kym mi to poslu z brna a potom uz len toto.
23. mar 2014 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko ja som si to dala potvrdit vo fakultnej v trnave, cize idem do rizika, ze mi to kvoli tomu zamietnu.isla som tam preto, lebo som tam bola na laparke. Isla som tam v ten den, ked ordinoval primar a v pohode mi to potvrdil. Ked chces mat istotu, radsej chod do univerzitnej nemocnice a zober si vysledky. Na stranke ma primar vzdy mail (aspon v BA), tak mu popr. napis. Drzim palce :slight_smile:
23. mar 2014 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok