Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

donatela
23. mar 2014

@haimi drzim palce, nech ti to schvalia...

haimi
23. mar 2014

@donatela dakujem, dam vediet ako to dopadlo, aby ostatne kocky vedeli, ci ma zmysel sa namahat 😉

mimika1973
23. mar 2014

@izzie27 ahojky, uz si vosla do kola? 😉 drzim moc paluchy, a aby si zacala tehu vlnu na tento rok! 🙂

pgaba
23. mar 2014

@haimi mozem sa spytat bola si v Brne a chcela si dat preplatit cyklus cez Doveru? museli Ti dat k tomu nejake papiere v centre RF a to si tu podala alebo ako to funguje? Neviem ako to funguje lebo ja sa chystam do Brna len na konzultaciu po sklamaniach a neuspechoch. Dik

haimi
23. mar 2014

@pgaba musis mat dopredu schvalenu ziadost a az potom mozes zacat stimulovat. Refundacia bez dopredu schvalenej ziadosti uz nie je mozna - zmena zakona platna od 1.10. Treba si vytlacit ziadost na stranke dovery a mozes sa pustit do strasnej byrokracie 😉 a ked sa ti na slovensku nepodarilo, kam si chodila a kolko ivf mas za sebou?

ludinka
24. mar 2014

@donatela vyslo to cele do 1000 eur aj so zamrazenim 2 embrii.. 😉

speranza1
24. mar 2014

@ria191.... prevelmi ti drzim palce..na rukach a aj na nohach...cmuuuuk

kuchi
24. mar 2014

@haimi Ahojky, aj ja držím päste, alby ti to schválili. Ja idem tiež do rizika, tiež budem mať potvrdenú fakultnú v Tn, tak som zvedavá. pekný deň 🙂

tinkatinulka
24. mar 2014

@speranza1 bre ranko..no riuska už spinka cooo

tlucka
24. mar 2014

Dobré ránko kočky 🙂
Všetkým, ktoré zháňate Utrogestan a ste z okolia BA, dávam na vedomie, že v lekárni A-Medical na Záhradníckej 42 v BA ho majú k dispozícii (cena za 1 krabičku je 7,06 E). 🙂 🙂 😀 🙂

sarasota
24. mar 2014

@ria191 drzime palceky a Matejko posiela pusinku 😲

speranza1
24. mar 2014

@tinkatinulka dobre ranko zlatko... no neviem, kedy ide na sal....aky si mala vikend? 🙂

tinkatinulka
24. mar 2014

@speranza1 hned rano..juj ano neviem že bol kedže stale sme nieco robili al vcera skor flakanie sak pocasie desne bolo...a potom sa drahy pohadal so svokrou tak bolo o zabavu postarane..ale dnes sama dom a tak bozsky klud

donatela
24. mar 2014

@ludinka dakujem🙂

speranza1
24. mar 2014

@tinkatinulka uf, takze uz je tam.... ja trpnem aj za nu....ale verim, ze vsetko pojde hladko a tak ako ma byt...
ja som bola v sob. v práci a v nedelu sme sa s mm flakali.... 😉 a my kedze byvame sami, tak sa so svokrovcami nehadame 😀 😀 😀 😀

mimika1973
24. mar 2014

Dobre ranko vsetkym! 🙂
Tak mile prebudenie dnes rano: SNEH!!!! a to bol cely tyzden uz jarovy a rozkvitnuty tu, fuha tato priroda si robi teda svoje! 😉
Ria, drzim palce na dnes, nech uz je vsetko v poriadku a mozes sa pustit do noveho kola! 🙂
Tinkkatinulka, a ty kedy do toho ides vlastne? 😉
Sarasotka, kuku, drzte sa! 😵
Pekny den vsetkym

ludinka
24. mar 2014

@donatela nemas za co, inak to ci je vo filokule aj dozrete vajicko ti nikto nepovie...to sa uvidi az po opu, ja som mala den pred tym ako som isla pichat pregnyl foliky okolo 14-19mm a vo vsetkych boli dozrete vajicka, a potom som mala este 3 mensie foliky ako tych 14mm a tie uz boli prazdne

tinkatinulka
24. mar 2014

@mimika1973 nooo chystavam sa veru ale samej sa mi nechce.. 😉

falin
24. mar 2014

ahojte dievcence 🙂

@ria191 - riuska , velmi ti drzim palce 😵

@speranza1 - cauko kočka, uz dosla mrsina?

@sarasota - tesim sa ze je Matejko ok. Uzivaj si all inclusive 😉

@mimika1973 - to je neuveritelne, ze sneh. Pozerala som a aj u nas sa ma dost schladit, rana maju byt znovu 2-3 st., dufam ze uz nepojdu pod 0, uz som vsetky kvety z pivnice dalo von 😖

speranza1
24. mar 2014

@mimika1973 ahojky...a to kde nasnezilo???
@falin .. nie este cakam.... termin mam bud 24alebo 25... uz nepamatam 😀 😀 😀 😀 ...ale u mna je to stale +2 dni..alebo presne na den... tak uvidim, ako dopadnem teraz... len neroumiem jednej veci..uz cca 2 tyzdne ma pobolieva stale podbrusko... nechapem, ci som prechladla..alebo sa mi tam siri volajaka pliaga... 😲 😲 😲 😲 a ty? uz mrskujes??? co ste porabali cez vikend?

nelly3
24. mar 2014

@speranza1
pocuj, no ci sa tam nieco nedeje hmmmm 😉
@ria191 moja drzim moc palce
@falin ahojjjjjjjj

nelly3
24. mar 2014

@tlucka
takze na recept uz nefunguje? myslim, ze nieco poistovna preplati?

tlucka
24. mar 2014

@nelly3 Ahoj, mala som recept, ale teraz som na nete našla, že liek nie je kategorizovaný, takže nie je stanovená max. cenu a doplatok. Tak asi preto som toľko platila 😒 Podstatné však je, že sa aspoň niekde dá zohnať 😉

nelly3
24. mar 2014

@tlucka
aha, no ved preco by sme si to nezaplatili vsakze 😠 ked si to vyratas tak jedno balenie ti vyjde na 3,5 dna, ak budes tehulka sa to berie do 12 tyzdna tehotenstva ci tak nejak, takze je to pekne palka 😝

falin
24. mar 2014

@speranza1 - moja, coby pliaga 😖 , mozno nieco ine 😉 a mrsina nepride. Mne by mala dorazit 26., tak uvidim. Vikend ubeho ako voda, v sobotu sme boli brachovi na 40-tke, v nedelu som robila mm danove priznanie 😝 a vikend je fuc. By som uvitala 3 dnove vikendy 😀
A vy ste co porabali?

@nelly3 - ahoooooj. S tym utrosom, to je teda radost. Najprv sa neda zohnat a potom tu palku co si za to vypytaju, no katastrofa. To je teda podpora plodnosti a rodin ktore chcu mat deti 😠 😠

tlucka
24. mar 2014

@nelly3 práve preto som si teraz nechala predpísať aj Agolutin. Už ma ide šľak trafiť z toľkých výdavkov na IVF. ALe verím, že investujeme posledný krát a konečne sa zadarí. Už by som chcela stovky euráčov investovať aj do niečoho iného ako reprodukčným centrám 😒 ☹ Čo všetko sme za tie prachy už mohli mať.... 😠 ☹ 😒
Ale čo neurobíme pre naše deti, však? 😉

nelly3
24. mar 2014

@tlucka
presne ako pises, ja tiez uz nechcem investovat do IVF 😝 uz mam toho dost. urobime vselico, ale niekedy je toho fakze toho vsetkeho uz vela. V dobrom zavidim zenam, co otehotneju v pohode, porodia............

donatela
24. mar 2014

@ludinka no ved to mi je jasne, ze to sa dopredu neda vediet... Len som bola zvedava, kolko vajok si mala pri clostile. Ja som clostil mala pri troch iui, ale tam neviem kolko zrelych vajok bolo (nejake ano, kedze som mala 2x biochem.hodnoty hcg) a pri ivf som zrele vajka mala temer vsetky a bolo ich akurat, ale to uz bola ina stimulka...:(:( ale naozaj dakujem, aspon mam predstavu...🙂 teraz by som v brne chcela len soft, tak preto sa pytam....

janikajanka
24. mar 2014

Ahojte baby, boli ste prosim vas niektora na odbere len s jednym folikulom? Ja mam druhu stimulaciu v brne ( clostilbegyt a merional). Pri prvej stimulke som mala 3 folikuly a teraz len jeden. ☹ ak mate taketo skusenosti, budem rada, ak sa o ne somnou podelite.

Dakujem

izzie27
24. mar 2014

@mimika1973 dakujem, dnes som zacala prvu injekciu, tak snad hadam to uz tentoraz dobojujeme az do uspesneho konca. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre