Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
25. mar 2014

@mimika1973 Odpisal mi, ze AMH je OK a ze mozeme ist d dalsej stimulky. Som momentalne chora, takze asi az po Velkej noci. Stihnem aj kontrolu u hematologicky, u endokrinologa aj dokoncim HP u gyndaka. Takze o zabavu mam dovtedy postarane 😀

lienka_1
25. mar 2014

@sarasota To vazne? Priepustky uz nie su? Ale ty si statocna a mas pred sebou krasny ciel 🙂 tak to urcite vydrzis. Ved toto uz je urcite malina oproti vsetkym predchadzajucim neuspechom. Ja som raz povedala, ze aj nohy zauzlim, len aby ten spunt vydrzal 9 mesiacov, kde ma 😀

tinkatinulka
25. mar 2014

@lienka_1 a Dcko si si nedala zmerat? mne to teraz brala gynda tak som zvedava

mereni_iq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lienka_1
25. mar 2014

@tinkatinulka Dam si u endokrinologa. Pytala som sa na to gyndaka, tak na mna spravil velke oci, ze on toto vysetrenie nikdy neordinoval, aj na hematke som sa pytala a tam, ze najskor mi to spravi endokrinolog. A ze si mam pytat aj testy na inzulinovu rezistenciu, ze aj toto mi moze haprovat. Myslela som, ze toto sa robi iba zenam s PCO. Tak som zvedava, co mi na to na endokrinoloogii povedia.
A D-cko som zvisila na 5000j denne. Tak som naozaj zvedava.

mimika1973
25. mar 2014

@lienka_1 tak super, revizia tela bude aspon hotova, a Ty sa rychlo uzdrav! ;)
Miesta v tehu vlaciku je este veeela!!! 😵

nelly3
25. mar 2014

@skaredekacatko
ja som tam mala tiez napisanu sumu myslim, ze este vacsiu ufff, ale mne to aj tak neschvalila poistovna 😠

sarasota
25. mar 2014

@lienka_1presne toto je uz malina kazda jedna by vydrzala 🙂 .Aspon vsetci mi tak tvrdia ze uz iba na reverz.

timona
25. mar 2014

@nelly3 to za IVF-ko v Brne?Dlhy protokol?a co spravis ked ti to neschvalili?zda sa mi to strasne drahe..

nelly3
25. mar 2014

@timona
ano za IVF v Brne, to je dlhy protokol a mi to neschalili, sice pisomne vyjadrenie mi este neprislo a je to uz vyse mesiaca 😠 😝

lienka_1
25. mar 2014

@sarasota Hlavne nech je Matejkovi v brusku dobre. 😉

lienka_1
25. mar 2014

@mimika1973 Len dufam, ze mi uz nic ine nenajdu 😀 😀 😀 Lebo u mna je zvykom, ze kazdy dalsi gynekolog najde nieco nove. Dufam, ze to neplati u emdokrinologa a hematologa.

skaredekacatko
25. mar 2014

@timona neposlali mi papier ze co kolko bude stat len sumu dali na tu ziadost. Ale viem ze bude kratky protokol vacsia davka inekcii a aj tie infaralipidove infuzie a frakiparin a bude aj viac vajicok. A este predtym pojdem na hysteroskopiu ale ta je vraj zadara.Doktor sa zmienil ze to bude viac ale aj tak ma suma prekvapila 🙄

skaredekacatko
25. mar 2014

@nelly3 Ja som doktorovi vravela ze to nechcu moc schvalovat a on ze vsak tu boli aj spoistovni a ze vsetko v poriadku ze on problem nevidi. Ale musim mu nspisat nech posle kalkulaciu lebo oni dali iba sumu do papiera.

ivulenka34
25. mar 2014

ahoj je tu někdo,kdo chodí do Reprofitu v Brně?????

nelly3
25. mar 2014

@ivulenka34
vsetky co sme v tejto teme 😉

vlasatica
25. mar 2014

neviete mi prosim povedat ako a ci budu robit aj cez velku noc. cakam na mrchu a chcem zacat stimulovat

ivulenka34
25. mar 2014

@nelly3 🙂)))) potřebuji vědět kolik to tam stojí atd....jaký úspěch...já jsem ted po ivf a nezdařeném KET...a chci jít do Reprofitu

nelly3
25. mar 2014

@ivulenka34
dobra volba ist tam, maju vysoku uspesnost, treba sa objednat na konzultáciu, tam ti to vseko gyn. povie atd.
my zo slovenska tam chodíme ako samoplatci, takze ty pojdes asi cez poistovnu, to su ine ceny ako co my platime.

ria191
25. mar 2014

@sarasota
@speranza1
@mimika1973
@falin
@nely3
@lienka_1 ďakujem vám korčulky ste kámošky cením si to 😀 😀 😀 . Sperča a lienočka tak my tri si dáme stretko a všetky budeme mať pukaniny v lavóriku dáme si nejaké to vínko a bude lavórová žúrka 😀 😀 😀. Inak korčule to bola cesta uffff vyrážala som boli 3 hodky samozrejme panička spala zhruba 2 hodky a pred Zvolenom kríza ako hovado mne klopilo oči ako "j...té" každé dve minúty mikrospánok ja som sa fackovala, spievala, otvárala okienko ale "pičku májovú" nezaberalo normálne som si chcela hodiť šlofíka na krajnici ale na diaľnici by to bolo trošku čudné a nebezpečné tak som to nejako vydržala a šťastne dorazila do cieľa 😀 😀 😀. Ešte nikdy som sa netešila na narkózu ako teraz že si konečne schrupnem, ale čo Bielčo bol príliš rýchly takže som si ani nepospala a to ma ešte čakala cesta naspäť ešte že nikto o tom nevedel to by ma asi nakopali do rici 😀 😀 😀 . Síce postojačky sa mi točila hlava ako po riadnej opici ale v aute to bolo v poho 😀 😀 😀 ešte som stihla nákupy v Nitre šikovnica som ja 😀 😀 😀 . Horšie to je dneska vačky ako Derrick, poopičník je slabý výraz ach ja nešťastný zemepán idem si zobrať stovky klince do skladu nech nezaspím 😀 😀 😀 ale vy si tu kľudne môžte vykecávať 😀 😀 😀

ria191
25. mar 2014

@speranza1 čo si pipi vieš si mňa predstaviť čakať 9 mesiacov ??? hm už dneska skočím na mm je to síce zakázané ale mne to zakázané najviac chutí mňam 😝 😝 😝

ria191
25. mar 2014

@tinkatinulka no jasné že aj prirodzene máme šancu síce neviem akú veľkú ale keď nájdem nejakého fešného poštára tak možno coby dup 😀 😀 😀 . Inak bol tam taký krásny mladý lekár ktorý mi prízvukoval, že aj zázraky sa dejú jednoznačne máme skúšať prirodzene ževraj mali pacientku, ktorá zostala tehuľa a nemala vajcovody tak som na neho čumela ako puk že "oj...áva" ale on tvrdil že je všetko možné 😝 😝 😝 😝 😝 tak možno aj u nás vystrelí motyka 😀 😀 😀

ria191
25. mar 2014

no kde sa zase všetky zatrtkávate nerobte sa že robite 😀 😀 😀 😀 😀 to vám nezožeriem 😀 😀 😀

ria191
25. mar 2014

@izzie27 opäť bojujete ??? tak veľa šťastia 😀 😀 😀 tfuj tfuj tfuj

tinkatinulka
25. mar 2014

@ria191 jasne ze aj zazraky sa deju nasat doma vitaminovu kuru podla zibi a uvidis ale divy sa budu diat.. 😝 a co hlina pockala na teba? ja som sobotu 1x kosila travu konecne je to trosku oki ale disiala som dalsi sacok a hned po mne svokkra vyhrabavala mach takže zase raz trefa do cierneho..no nemiluj ju že 😀

ria191
25. mar 2014

@lienka_1 ja na tvojom mieste by som si radšej niečo iné zauzlila 😝 😝 😝 alebo najlepšie zašpuntovala 😀 😀 😀 takým riadnym mužškým špuntom a na deväť mesiacov 😀 😀 😀 😀 garantujem ti, že by ti odtiaľ nič nevypadlo 🙂 🙂 🙂

tinkatinulka
25. mar 2014

@ria191 ty si po narkoze isla autom??? ty si ale koledujes..no ja mam podt po punkcii sa len premiestnit a nie to ist autom..no pekne, a co si nakupovala?

ria191
25. mar 2014

@tinkatinulka počkala počkala 😀 😀 😀 už sa na ňu teším myslíš, že už môžem lietať s táčkami ??? Tak to ma pobavilo tuším máme rovnaký osud 😀 😀 😀 . Mne raz pohnojila umelým hnojivom bylinkovú záhradku. Jej sa muselo stráááášne štikútať kým som vyzbierala všetky guličky . Fúha niečo mi ušlo od zibi aké vitamínky??? jedine ak tekuté 😀 😀 😀 😝 😝 😝

ria191
25. mar 2014

@tinkatinulka nóóóóó ale psssssssssssssssssssssst ja som si totižto myslela, že ma tam nechajú prespať ale hovno hovno zlatá rybko 😕 😕 😕 ☹ ☹ ☹ . No ale keby som sa na to necítila, tak by som nešla to je jasné hľadala by som iné riešenie ale bola som v pohode 😀 😀 😀 veď ma poznáš 😀 😀 😀. Chcela som nejaké bolestné ale nič nemali tak som aj ušetrila 🙂 🙂 🙂

nelly3
25. mar 2014

@ria191
rius ty si ale pripad 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre