• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. júla 2017 
@speranza1 takze taky postup ako pri IUI ako správne rozumiem..vtedy som bravala na 2-5 DC clostil...a tie injekcie davaju hned na prvej konzultacii alebo az na druhej,..kolko krat sa vlastne tam vlastne chodieva?myslim pri softe...samoska ze sono je u mojho gyn....
26. mar 2014 o 08:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 boliestky ??? to čo je??? mňa teraz nič nebolelo ako keby som ani nikde nebola. Do rici robil vôbec Bielčo niečo so mnou alebo iba kuk spravil??? našťastie idem zajtra na sono k svojmu tak sa na vlastné oči dozviem či tam ten kámoško je alebo nieje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :confused: :confused:. A inak pracujem už od včera teda ak sa to tak dá nazvať :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2014 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 6 mesiacov pauza :confused: :confused: :confused: a inak máš pravdu už dlho tu veru strašíme a ja už nechcem strašiť :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. mar 2014 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi ak uz mas protokol a vies co mas robit... a ak pojdes na kontrolny utz ako rastu folikuly k svojmu lekarovi, tak do Brna pojdes uz len na OPU a na ET :slight_smile: ...tfuj tfuj tfuj..vela stasticka
26. mar 2014 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 dneska máš čo na sebe ? :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2014 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 uz viac ako mesiac chodim v ciernom..spominla som ti , ze mi zomrela babka.... ze? a kedze na plavky to dnes nie, tak som len tak faaadne oblecena v ciernom :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :wink: ...a len mi nepovedz, ze u vas je uz pocasie vhodne "na plavky" a ty si v plavkach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2014 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 jafné plavky ja vždy musím byť iná (výnimočná) :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2014 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 inak dneska som oškrabávala námrazu z auta :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže tie plavky boli úplne vhodné :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2014 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 noo...aj v nasledujúcich asi 2 dnoch hlasili rano namrazu..takze pozor pozor.... neviem, ci je dvakrát pohodlne v plavkach rano cistit skla na aute :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2014 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 veď to poznáš čo ťa nezabije to ťa posilní :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2014 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 tak navodili sme letnú atmošku môžme ísť pracovať :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2014 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 ... nelinka, zbytocne by som kupovala testik..... :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2014 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 - takze si zasluzis tak ci tak :sunglasses: To ta mm nechal ist samu?

@speranza1 -moja, ani mne este nedorazila, ale asi coskoro pride :confounded: , uz bol taky slaby krvavy vytok, tak som zvedava kedy milostiva pride
By bola sranda kebyze nepride .... Snivajte s nami

@nelly3 - si to vystihla neluš. Ale nam je tu tak dobre ze akosi odtialto nie a nie oddist :grinning:
26. mar 2014 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1
no zazraky sa deju aj obycajnym ludom :wink:
26. mar 2014 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin dakujeme aj tebe a Matejko posiela pusinku :astonished:
26. mar 2014 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 - ved to nevies ze rius @ria191 musi vzdy vynikat. A take skrabanie skla v plavkach, no nie je to super na zaujatie pozornosti :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2014 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota - dakujem moja, na dialku hladim Matejka. Ma stastie ze si vybral taku skvelu maminku :slight_smile:
26. mar 2014 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 - aj ja chcem byt obycajny clovek :sunglasses: (kvoli tomu zazraku)
26. mar 2014 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin
@nelly3 no ja neviem, kedy dorazi moja milostiva, ale mam podozrenie, ze bud som prechladla, alebo neviem, ci mi nerastu tie moje myomy a pobolievaju ma.... normalne mam strach ist aj na preventivku k mojej "milej" dr.
26. mar 2014 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit Ahoj Soňa no hematológia je v poriadku. Imunológia zatiaľ všetko v norme no ešte nemala lekárka všetky výsledky. Ale zatiaľ to vyzerá, že som zdravá. Tak neviem kedy naplánujem KET. Ešte nám budú na imunológii robiť jeden test
26. mar 2014 o 09:54  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura Ahoj moja no ešte máme jedno mrazené embrijko :slight_smile: Dotiahneme všetky vyšetrenia a pôjdeme si poň. Na Hematológii som mala všetko v poriadku , Imunológia zatiaľ tiež všetko v norme tak už to hádam víde
26. mar 2014 o 09:57  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskanr1 ahoj, tak to je super ze hematku mas ok aj imuno :slight_smile: posledne embrijko je to prave !!!
ja sa neviem rozhodnut ci mam ist na to KET alebo este pockat.....podla dr v brne mozem ist uz buduci cyklus, ale ja neviem ci to nie je skoro.....na jednej strane som nervozna z toho ako sa to natahuje a na druhej zase nechcem nic uponahlat :unamused:
ale to clovek asi aj tak nikdy nevie kedy je ten spravny cas :unamused:
26. mar 2014 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 - mna uz zacina boliet brucho, tak predpokladam ze vecer, najneskor zajtra rano, pride :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ty cho radsej k dr. ked sa necitis uplne fit, aj ked je to neprijemne, ale pre istotu
26. mar 2014 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin aaale aj mna uz zacina poriadne pobolievat brusko.... (uz som pre istotu zobrala aj liek od bolesti, kedze dnes musim fungovat na 200%), takze aj ja ocakavam, ze dojde vecer ...a ak nie, tak najneskor zajtra...ale to uz moze, pretoze uz budem mat troska volnejsie v praci :wink: :slight_smile:
26. mar 2014 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin
@speranza1 cholky cholky srandičky srandičky aby vám zajtra nepadla sánka dole keď sem vycapím foto v plavkách :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2014 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ria191
no to som velmi zvedava :wink:
26. mar 2014 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 zajtra ráno budú všetky korčule pučiť oči na koňovi :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2014 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 :grinning: :grinning: :grinning: tak na túto tvoju foto, som naozaj veľmi zvedavá :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2014 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973
ludinka
to dufam, ze je tam lepsi kolektiv ako v BA a sam všetkym podari náš vytúžený sen ;)
26. mar 2014 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 pevne verim ze ano. super ze mas vysledky v poriadku - tak uz by tomu nemalo nic branit. drzim palceky
26. mar 2014 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok