• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. marca 2017 
@skaredekacatko Ahoj, ja som tiez dostala dnes papier, kde je suma presne 2318€.
Je tam IVF 26 000Kč, 8000 Kč, 4000Kč
Lieky Merional 50x 21 600Kč
Orgalutran 3x 2985Kč
Celkom 62 585 Kč-2318€
Ja som vravela ze mam doma Pregnyl, tak to nemusim kupovat.
Takze som zvedava kolko z toho preplati poistovna....
26. mar 2014 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sizo ty mas az 50x merional ? To je co za brutal davka? A tych 8000 je icsi? To som tam ja ani nedavala, aj takto poistovna nepreplaca :slight_smile:
26. mar 2014 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuchi na ziadosti je speci pole - vyjadrenie klinickeho pracoviska. Primar bol z toho zufaly. Napisal len, ze odporuca starostlivost v centre asistovanej reprodukcie. Vidim, ze ideme vsetky do kratkeho :slight_smile: mohla by sa najst nejaka "obet", ktora by isla do toho softu, aby sme zistili, ci by to dovera schvalila :slight_smile:
26. mar 2014 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sizo aku mas poistovnu?
26. mar 2014 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi Ja by som aj isla, ale ja som po limite...vekovom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2014 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 Cakam na tu fotku v plavkach! :grinning:
26. mar 2014 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby tak nasa laska Filipko je uz na svete narodil sa 22.3.2014 s mierami 3400g a 50 cm je nadherny a je to ten najkrajsi pocit na svete fotky dam neskor teraz nas dost zamestnava :slight_smile: :wink:
26. mar 2014 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
@jahoda333 jej velka gratulacia:slight_smile: krasne miery a urcite to je krasny chlapcek...uzivaj si tie krasne momenty a ked budes mat trosku casu,tak aspon v skratke napis ako to prebehlo:slight_smile: drzkajte sa...:slight_smile:
26. mar 2014 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kuchy tebe ake klinicke pracovisko da peciatku a ako si sa tam objednavala?
26. mar 2014 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, soft protokol je obmedzeny vekom? Preco vacsina z vas ma kratky protokol, ako vam to zdovodnil lekar v brne?
26. mar 2014 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahoda333 gratulujem:slight_smile::slight_smile: a prajem vela zdravia drobcovi aj tebe!
Kiezby sme tu najneskor do roka mohli vsetky pisat taketo krasne spravy:slight_smile::slight_smile:
26. mar 2014 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jahoda333 gratulujem a zelame vela zdravicka .Ved v Reprofite robia iba krasne deticky :slight_smile:
27. mar 2014 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jahoda333 gratulujem :slight_smile:
27. mar 2014 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jahoda333 veľká gratulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. mar 2014 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@donatela neviem o tom, aby bol soft obmedzeny vekom....
27. mar 2014 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahoda333 - srdecna gratulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Tesime sa na fotecky drobceka. Prajem vam obocb vsetko dobre, najmä vela zdravicka. Uzivajte si krasne spolocne chvile :slight_smile:
A hned je den krajsi, ked sa tu objavila tvoja krasna spravicka :wink:
27. mar 2014 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ria191 - no kočka, kde je ta foto ? Radsej sa ani neukazes :grinning:
27. mar 2014 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela - soft nie je obmedzeny vvekom. Lienka to skor myslela tak, ze preplacanie ivf (je jedno ci klasickeho alebo soft) poistovnou je iba do urciteho veku (do 39 rokov). Potom musis uz iba ako samoplatca :confounded:
27. mar 2014 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 - ahojky moja :wink: , uz dorazila milostiva. U mna nie a nie sa rozbehnut, len na intimke mam trochu bledej krvi, je to nejake divne, ale podbrusko citim aj dnes. Dokelu nech uz sa rozbehne, toto nemam rada, citim ze uz uz pride a nie anie sa robehnut :angry: :angry: :angry: :confounded:
27. mar 2014 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahoda333 veľká gratulka k Filipkovi :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2014 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin ale nie som tu :grinning: :grinning: :grinning: no ale smola dneska ráno nemrzlo takže žiadna fotečka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :confused: :confused:
27. mar 2014 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ja hlasim 1dc :grinning: :grinning: :grinning: , takze u mna sa to uz rozbehlo.... konecne... hned mam aj plet krajsiu a aj svet uz nie je cely proti mne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2014 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jahoda333 Gratulujem k babetku Filipkovi a nech prinasa len radost svojim rodicom! :dizzy_face: :dizzy_face:
Na fotecky sa tesim :slight_smile:
Drzkajte sa, stastna mamina! :dizzy_face:
27. mar 2014 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin dakujem za vysvetlenie... Chapem. Uz som sa zlakla, ze mi nieco uniklo :wink:
27. mar 2014 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, prosim o vase skusenosti...
Urcite sa tu najde niekto po MA a naslednej kyretazi. Baby aky ste mali prvy resp. druhy ms? Silny, slaby, dlhy, kratky, iny ako pred tehu...?
Ja uz mam 2.ms po kyrete a som z toho v pomykove... 1.ms bola ako tie pred tehu. Dlha, silna, bolestiva, koagulaty krvi... A teraz, druha ms, jeden den spinenie a jeden den som kratko a slabo zakrvacala a je po parade. Je to oka? Bola to vlastne ms? Ale bolo to presne na cas... Teraz neviem. Mam ist 3dc na novy HP, ale teraz neviem, ci to uz bolo ono...? Poradite?
27. mar 2014 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela ja osobne ti neviem poradit - nezazila som kyret, ale zrejme by som este pockala..toto mohlo byt len volajake"spinenie" mimo menštruácie.... a aj hormony mas iste este rozhadzane..pockaj do dalsej menstruácie(ale do krvacania) a tak chod na 3dc na vysetrenie HP - tot moja rada ako by som to asi urobila ja :wink: :slight_smile:
27. mar 2014 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@speranza1 -aj ja uz chceeeeem. Uz ked ma prist, nech pride, nech ma netrapi :confounded:

@donatela - rado sa stalo :slight_smile:
Ohladom ms po kyrete, ja som mala prvu o nieco silnejsiu a potom uz boli klasicke. Ale to co popisujes, som mala minuly cyklus, z nicoho nic, uplne slaba a kratka ms. Takze mozno to u teba ani nesuvisi s kyretom. Iba telo zastrajkovalo. Neposunies HP radsej na dalsi cyklus, je mozne ze by ti to mohlo skrelit hodnoty
27. mar 2014 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe no moja prebehlo to vo velkych bolestiach ale tak oplatilo sa zabojovat Filipko je nadherny a prespinka mi celu noc aj cez den spinka velmi dobre je to zlate dietatko :wink: :slight_smile:
27. mar 2014 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin tak tak dobre ty hovoris :slight_smile: :wink:
27. mar 2014 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Babenky dakujem vam velmi pekne za gratulacie mat dietatko je ten najkrasnejsi pocit vsetkym vam drzim palceky aby si to kazda jedna mohla takto uzivat ako ja teraz a netreba sa vzdavat stoji to za ten pocit stastia :slight_smile: :wink:
27. mar 2014 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok