• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

24. mája 2017 
@jahoda333 je užasný..na toto sa oplatilo čakať :slight_smile: gratulujem
28. mar 2014 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak začíname našu poslednú prípravu na KET...už ani neverím že sa to podarí....ale čo ak :slight_smile:
28. mar 2014 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka veru je to poklad :wink:
28. mar 2014 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haimi No moja nahradny plan nemam:frowning2:(((((((
28. mar 2014 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sizo :frowning2: ja som predbezne dohodnuta na softe, aby to nebolo take drahe. So slovenskymi car si to vzdala?
28. mar 2014 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pgaba ahoj, zacala som ti odpisovat do ip, ale v polke mi to cele padlo, skoro ma porazilo a uz som na to nemala nervy :wink: . Treba si vytlacit na stranke dovery: ziadosť o schválenie úhrady nákladov plánovanej ústavnej starostlivosti v inom clenskom state eu. Prvy krok je si vyplnit tuto ziadost. Treba to mat vyplnene a potvrdene:
1. Tvoj gynekolog - vypisuje skoro vsetko. Celu hlavicku, dovod preco ivf, anamneza, prilohy, doteraz poskytnuta starostlivost, ine ochorenia.
2. Klinicke pracovisko = primar univerzitnej nemocnice, z fakultnych jedine banska bystrica. Potrebujes peciatku a vyplnit to druhe pole - potvrdenie zdravotnej indikacie klinickym pracoviskom
3. Reprofit - vypisali mi od casti navrhovane vecne davky... , kde mi rozpisali kalkulaciu + typ stimulacie, vsetko az do konca.

Ked to budes mat, treba to zaniest do zdravotky a cakat a dufat :slight_smile: . Ked budes mat to stastie a schvalia ti to, mozes zacat stimulovat. Skor nie, lebo ti to nepreplatia. Dufam, ze ti to trochu pomohlo. Ja som si doniesla ziadost uz na prvu konzultaciu a rovno sme to vyplnili. Pokial mas nejake vysledky - horm. Profil, amh, spermiogram, prip. Laparku / hysteroskopiu...., zober si to na konzultaciu so sebou. Drzim palce :slight_smile:
28. mar 2014 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zlatunke babenko :slight_smile:

Kocik mate aky? Vyzera byt priestranny.
29. mar 2014 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 Neviem ci to patrilo mne ale kocik mame cam dinamico je velky a uplne super sa s nim ide velmi som s nim spokojna a je aj krasny taky elegantny uplnaaaa spokojnost aj cenovo je dostupny 550eur a je to trojkombinacia stvorkolka inak vrele odporucam a dakujem maly je na spapanie :slight_smile: :wink:
29. mar 2014 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jahoda333 to je fesacisko ,krasnucky je pre taketo baby sa oplati bojovat dalej nevzdavajte to babulky :slight_smile:
29. mar 2014 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, stalo sa vam niektorej, ze vam nezabrala stimulacia clostilbegyt 3x a merional 1x? Mne clostil :slight_smile: vzdyz zabral, mala som aspon 3 foliky a pri tejto stimulke bol len jeden a prazdny :frowning2: prave sme sa vratili z brna:frowning2: ozvite sa mi prosim ak mate podobnu skusenost.
29. mar 2014 o 13:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vcera som bola pozriet prdolku a mame 1724.V noci si robil disco a maminka mala rano kontrakcie takze sme zase na infuzkach ale uz je lepsie.Zelame vam krasny slnieckovy vikend :slight_smile:
29. mar 2014 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahoda333 jéééj gratulujéém tak už je na svete malinký :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: je krásny
29. mar 2014 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarasota moja zlatá ty si už od kedy v tej nemocnici?? :confused: ..ale hlavne ze bábo je v poriadku ..a kvoli čomu vás tam držia???
29. mar 2014 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janikajanka
mne sa to stalo 2 x po sebe minuly rok, najskor som mala len jedno vajicko, ktore sa ani neoplodnilo a 2x som mala na utz 5 folikov, ale vsetky bolo prazdne :confused: ani vo sne by ma to nenapadlo a to som mala clostilbegyt a 2 x menopur :pensive:
29. mar 2014 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 nečítala som síce všetko ......aáále mrzí ma ze ti neodstránili tu pliagu ktorá ti robí šarapatu :angry: :angry: :angry: no verím ze aj napriek tomu sa ti podarí otehotnieť :slight_smile: :slight_smile: .....kedy by si mohla ísť zase???
29. mar 2014 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janikajanka ahoj,ja podobne ako. Nelly3, 2x sme mali po 4 foliky a vsetky prazdne. A teraz 1 vajko,tak cakame ci zabojuje.
29. mar 2014 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy ahojcek no v utorok bude mesiac a pobudneme pravdepodobne az do sekcie.Pre Matejka vydrzime vsetko.Mala som caste tvrdnutie bruska ,skrateny a mekky krcok trosku som sa uz aj otvorila +dalsich 5 diagnoz.Hlavne ze je prdolka v poriadku.Pochval sa ty bude prirodzeny porod?Ty uz :slight_smile: to mas za par.
29. mar 2014 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarasota ja som pri Emmke bola v nemocnic od 3mesiaca az do porodu takže viem ze je to o držku :unamused: ale ako hovoríš pre bábo vydržíš :wink:
Ja idem na cisársky takze cca o týžden skor ako mám termín ,ale už nevladzem mám dosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2014 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota drzim palceky..to uz vydržíš,presne ako píšeš pre drobceka vsetko...ja uz si tiež vybavujem predoperacne,dala mi na poradni v nemocnici a ked do stvrtku neporodíme tak mam nastup na sekciu...ale uz sa tesime aj my...
@dafy aj tebe uz dali termín ?
29. mar 2014 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahoda333 velka gratulka..je prenadherny .. :slight_smile:
29. mar 2014 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy klobuk dolu ja som iba slaby odvar :wink:
29. mar 2014 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 buduci týzden mi určí termín ale povedal ze najskor v 39tt takze cca týzden pred TP :dizzy_face: no ale skusim spravit nejaké tie očká na neho aby sme do sviatkov uz boli doma :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2014 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy no aj mne to asi tak vyjde o tyzden skorej..to uz lahko vydrzime..tiež som ako slon,mam +18kg a fucim ako .....tak drzim palceky nech je vsetko ok..
29. mar 2014 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 ja mám +22 :grinning: :grinning: :grinning: ...mne to celkom rýchlo zbehlo len tento posledný mesiac sa vlečie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2014 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy tak to sme na tom rovnako..mne sa to vlecie od poslednej poradne u mojej gyndosky..hoci teraz chodim kazdy tyzden,mam pocit ze ten tyzden ma 14dní...toto budu najdlhsie dni . :wink: :slight_smile:
29. mar 2014 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 dakujeme a drzime palceky nech vsetko hladko prebehne :slight_smile:
29. mar 2014 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy aj tebe drzime palceky nech je vsetko v poriadku a potom sem hodte fotecky nech sa potesime :slight_smile:
29. mar 2014 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota jeje dakujeme :slight_smile: :wink:
29. mar 2014 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 dakujeeeme :wink:
29. mar 2014 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy Dakujeme ano uz je na svete nasa laska :slight_smile: :wink:
29. mar 2014 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok