• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

30. marca 2017 
@bergalm ahoj...tvoj pribeh pravdupovediac vôbec nepoznam...ale strata dietata je urcite nesmierne bolestiva.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ... prajem vela vela vela sil..... v takýchto pripadoch neviem najst spravne slova......ale je mi to nesmierne luuto :pensive: :cry:
31. mar 2014 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm je mi to strasne luto :pensive:
31. mar 2014 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm mam slzy v ociach, ked citam co sa stalo. je mi to nesmierne luto... :frowning2: :frowning2: :frowning2: prajem Ti velmi vela sil.
31. mar 2014 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm Je mi to stašne ľúto,čo sa také udialo,veď si mala amnio v poriadku.To je strašne.Cítim s tebou ako ti je.
31. mar 2014 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte nove spravicky v stredu nas vysetria a ked bude vsetko v poriadku tak pojdeme domkov jupi :grinning:
31. mar 2014 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@sarasota juj, tak to je skvela sprava....drzkam palce, aby to tak bolo.... :wink: a potom uz pekne opatrne uzivat si maminka :wink:
31. mar 2014 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte dievcence, pekny dnik vam prajem, aj ked pondelkove vstavanie po zmene casu bolo narocne :confounded:

@jahoda333 - drobček je krasny, oplatilo sa bojovat a cakat

@stastenka42 @dafy kočky , vy to uz mate zachvilku. Drzim palce, nech je vsetko ok
31. mar 2014 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bergalm :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: posielam objatie, je mi to velmi luto :frowning2:
31. mar 2014 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm je mi to nesmierne luto :frowning2: :frowning2: :frowning2: myslim na teba
31. mar 2014 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm jeminenky toto som prehliadla ani neviem čo sa stalo,ale tvoj príspevok ma šokoval že malinká dobojovala :cry: :cry: :cry: :cry: je mi to stráášne luuuuuto moja .. toto sa nemalo stať :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
31. mar 2014 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin áno uz posledné dníky ale o to dlhšie :slight_smile: a vy ako ???kedy idete po bračeka pre slečnu?? :dizzy_face: moja uz chodí domov s hláškami od spolužiakov ,ze ako ju ľutuju ze uz nebude vediet sa ani vyspať ,lebo malé bude stále plakať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a čerešnička na torte to už uplne zabili s pred prípravou psychickou že ju si uz nebudeme vobec všímať a vsetko budeme kupovat iba malému :grinning: :grinning: :grinning:

AAAle aj napriek tomu sa na neho veľmi tešííí odrátava dni kedy uz príde na svet ani známka toho žeby žiarlila na neho :sunglasses:
31. mar 2014 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bergalm :frowning2: Je mi to veľmi ľúto moja Drž sa a načerpaj nové sily. :frowning2: Je to určite veľmi ťažké a smutné
31. mar 2014 o 11:31  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy jej, tak toto je uz riadna puberta :wink: my mame to iste :slight_smile: ...nasa ma 12 rokov a tie hlasky...no dovi dopo :slight_smile:...ale tiez sa strasne moooc tesi, ze bude mat sestru a je mi strasnou oporou...ked ma obcas prepadne strach, ci je mala v poriadku, tak ona uplne s istotou...mami ved je zdravucka a pekne nam rastie :slight_smile:...co by som bez nej robila :slight_smile:
31. mar 2014 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm je mi to nevýslovne ľúto :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Drž sa mojenko. Posielam srdiečko aj keď viem, že tú bolesť to vôbec neutlmí :frowning2: :frowning2: :frowning2:
31. mar 2014 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy ahoj sesilko no tak je mi jasné, že aj ja budem tehuľa to by som predsa nebola ja keby som to vzdala :grinning: :grinning: :grinning: a prečo cisarák hm??? lepšie je normálne vieš po toľkých pôrodoch mám skúseností :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2014 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota to je perfektná správička veľmi sa teším tam to vždy býva na mašľu fujjjj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2014 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe :grinning: :grinning: ...no ja mám zas výčitky lebo sa dosť nervačim a potom furt kričím na nu teraz mi nejako všetko vadí :grinning: :grinning: ale zas puberta s nou lomcuje takže mne teraz fajne na nervičky :grinning:
31. mar 2014 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 no to dufam drahá ze sa na to nevybodneš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
cisarák preto lebo aj prvé tak bolo som riziková...najprv váhal ze mozem aj normalne skusit ale tak potom radsej ze cisársky kedze som prekonala boreliozu,zlatu žilu mám nonstop no a aj to ze som po IVF :wink:
31. mar 2014 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky bola som na IVF a ostal mi utrogestan ak by dakto poreboval posli te mi IP
31. mar 2014 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy - ahojky, neboj, ani sa nenazdas a bude to cobydup :wink: . Mala je zlata ze sa tak tesi. Ta predpriprava v skole, no comment, deti su proste popredu.
My momentalne stagnujeme a nic neriesime :confounded:
Drz sa, nech ti to rychlo zbehne
31. mar 2014 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy tak tú zlatú žilu ti uznávam :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2014 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renka5 ale no aká si ty tajnostkára :grinning: :grinning: :grinning: dostaneš po rici že si sa nepriznala a kde si bola renča??? v Heliose hm??? daj nejaké echo podrobnú správu si prosím :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2014 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 moja zlatučka nikde len som este mala doma utroš a zbadala som ze dojde zaruka tak ho nechcem vyhodit.Ale na IVF dalsie sa chystám na buduci rok.A ty co mas noveho??
31. mar 2014 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renka5 uff to ho máš ešte odvtedy :grinning: :grinning: :grinning: ??? Ja stále bojujem veď vidíš ešte žiadne týždne mi nenaskakujú, ale budú dúfam, že čoskoro :grinning: :grinning: :grinning:. Tak potom sa ozvi keď pôjdeš znova do toho :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2014 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 a ty kedy ideš na dalšie IVF?
31. mar 2014 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renka5 september - október :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2014 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy tak toto sa aj mne stava...ale nejako som sa zacala tusim viac ovladat ako pred tehu :wink: ...mam pocit, ze som sa na nu este viac upala ako predtym :wink:
31. mar 2014 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm je mi to neskutocne luto.. :( :( :( vela sil a energie vam posielam.. ani neviem, co k tomu napisat.. drzte sa..
31. mar 2014 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm veľa sil :frowning2: prajem
31. mar 2014 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm je mi to luto :frowning2: , drzte sa
31. mar 2014 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok