Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
31. mar 2014

@bergalm ahoj...tvoj pribeh pravdupovediac vôbec nepoznam...ale strata dietata je urcite nesmierne bolestiva.... 😔 😔 😔 😔 😔 ... prajem vela vela vela sil..... v takýchto pripadoch neviem najst spravne slova......ale je mi to nesmierne luuto 😔 😢

ludinka
31. mar 2014

@bergalm je mi to strasne luto 😔

kako23
31. mar 2014

@bergalm mam slzy v ociach, ked citam co sa stalo. je mi to nesmierne luto... ☹ ☹ ☹ prajem Ti velmi vela sil.

lenka2013
31. mar 2014

@bergalm Je mi to stašne ľúto,čo sa také udialo,veď si mala amnio v poriadku.To je strašne.Cítim s tebou ako ti je.

sarasota
31. mar 2014

Ahojte nove spravicky v stredu nas vysetria a ked bude vsetko v poriadku tak pojdeme domkov jupi 😀

lusipe
31. mar 2014

@sarasota juj, tak to je skvela sprava....drzkam palce, aby to tak bolo.... 😉 a potom uz pekne opatrne uzivat si maminka 😉

falin
31. mar 2014

ahojte dievcence, pekny dnik vam prajem, aj ked pondelkove vstavanie po zmene casu bolo narocne 😖

@jahoda333 - drobček je krasny, oplatilo sa bojovat a cakat

@stastenka42 @dafy kočky , vy to uz mate zachvilku. Drzim palce, nech je vsetko ok

falin
31. mar 2014

@bergalm ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ posielam objatie, je mi to velmi luto ☹

yanka1
31. mar 2014

@bergalm je mi to nesmierne luto ☹ ☹ ☹ myslim na teba

dafy
31. mar 2014

@bergalm jeminenky toto som prehliadla ani neviem čo sa stalo,ale tvoj príspevok ma šokoval že malinká dobojovala 😢 😢 😢 😢 je mi to stráášne luuuuuto moja .. toto sa nemalo stať 😢 😢 😢 😢 😢

dafy
31. mar 2014

@falin áno uz posledné dníky ale o to dlhšie 🙂 a vy ako ???kedy idete po bračeka pre slečnu?? 😵 moja uz chodí domov s hláškami od spolužiakov ,ze ako ju ľutuju ze uz nebude vediet sa ani vyspať ,lebo malé bude stále plakať 😀 😀 😀 😀 a čerešnička na torte to už uplne zabili s pred prípravou psychickou že ju si uz nebudeme vobec všímať a vsetko budeme kupovat iba malému 😀 😀 😀

AAAle aj napriek tomu sa na neho veľmi tešííí odrátava dni kedy uz príde na svet ani známka toho žeby žiarlila na neho 😎

miskanr1
31. mar 2014

@bergalm ☹ Je mi to veľmi ľúto moja Drž sa a načerpaj nové sily. ☹ Je to určite veľmi ťažké a smutné

lusipe
31. mar 2014

@dafy jej, tak toto je uz riadna puberta 😉 my mame to iste 🙂 ...nasa ma 12 rokov a tie hlasky...no dovi dopo 🙂...ale tiez sa strasne moooc tesi, ze bude mat sestru a je mi strasnou oporou...ked ma obcas prepadne strach, ci je mala v poriadku, tak ona uplne s istotou...mami ved je zdravucka a pekne nam rastie 🙂...co by som bez nej robila 🙂

ria191
31. mar 2014

@bergalm je mi to nevýslovne ľúto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ . Drž sa mojenko. Posielam srdiečko aj keď viem, že tú bolesť to vôbec neutlmí ☹ ☹ ☹

ria191
31. mar 2014

@dafy ahoj sesilko no tak je mi jasné, že aj ja budem tehuľa to by som predsa nebola ja keby som to vzdala 😀 😀 😀 a prečo cisarák hm??? lepšie je normálne vieš po toľkých pôrodoch mám skúseností 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
31. mar 2014

@sarasota to je perfektná správička veľmi sa teším tam to vždy býva na mašľu fujjjj 😝 😝 😝

dafy
31. mar 2014

@lusipe 😀 😀 ...no ja mám zas výčitky lebo sa dosť nervačim a potom furt kričím na nu teraz mi nejako všetko vadí 😀 😀 ale zas puberta s nou lomcuje takže mne teraz fajne na nervičky 😀

dafy
31. mar 2014

@ria191 no to dufam drahá ze sa na to nevybodneš 😝
cisarák preto lebo aj prvé tak bolo som riziková...najprv váhal ze mozem aj normalne skusit ale tak potom radsej ze cisársky kedze som prekonala boreliozu,zlatu žilu mám nonstop no a aj to ze som po IVF 😉

renka5
31. mar 2014

ahojte žienky bola som na IVF a ostal mi utrogestan ak by dakto poreboval posli te mi IP

falin
31. mar 2014

@dafy - ahojky, neboj, ani sa nenazdas a bude to cobydup 😉 . Mala je zlata ze sa tak tesi. Ta predpriprava v skole, no comment, deti su proste popredu.
My momentalne stagnujeme a nic neriesime 😖
Drz sa, nech ti to rychlo zbehne

ria191
31. mar 2014

@dafy tak tú zlatú žilu ti uznávam 😀 😀 😀

ria191
31. mar 2014

@renka5 ale no aká si ty tajnostkára 😀 😀 😀 dostaneš po rici že si sa nepriznala a kde si bola renča??? v Heliose hm??? daj nejaké echo podrobnú správu si prosím 😀 😀 😀

renka5
31. mar 2014

@ria191 moja zlatučka nikde len som este mala doma utroš a zbadala som ze dojde zaruka tak ho nechcem vyhodit.Ale na IVF dalsie sa chystám na buduci rok.A ty co mas noveho??

ria191
31. mar 2014

@renka5 uff to ho máš ešte odvtedy 😀 😀 😀 ??? Ja stále bojujem veď vidíš ešte žiadne týždne mi nenaskakujú, ale budú dúfam, že čoskoro 😀 😀 😀. Tak potom sa ozvi keď pôjdeš znova do toho 😀 😀 😀

renka5
31. mar 2014

@ria191 a ty kedy ideš na dalšie IVF?

ria191
31. mar 2014

@renka5 september - október 😀 😀 😀

lusipe
31. mar 2014

@dafy tak toto sa aj mne stava...ale nejako som sa zacala tusim viac ovladat ako pred tehu 😉 ...mam pocit, ze som sa na nu este viac upala ako predtym 😉

bubo780
31. mar 2014

@bergalm je mi to neskutocne luto.. :( :( :( vela sil a energie vam posielam.. ani neviem, co k tomu napisat.. drzte sa..

marverka
31. mar 2014

@bergalm veľa sil ☹ prajem

izzie27
31. mar 2014

@bergalm je mi to luto ☹ , drzte sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre