• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

9. decembra 2016 
@ludinka jaaaj..no ved uvidime...snad na nic nezabudnem ...pisem si taky zoznamik ze co sa budem pytat......tak vas baby nieco "špeci" napadne tak mi dajte echo... :sweat_smile:
3. apr 2014 o 12:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
dievcata, kam ste si pichli pregnyl? dakujem
3. apr 2014 o 15:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@izzie27 do bruška :grinning: :grinning: :grinning: takže už ideš asi v sobotu na OPU veľa šťastia :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2014 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ria191 ano idem v sobotu, som zvedava ako to dopadne, a dakujem. Vzdy som si to bola dat pichnut ale nechcem stale niekoho otravovat
3. apr 2014 o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak volala som do blavu do nemocnice ohladom tej peciatky klinickeho pracoviska a ppvedala mi to co som si myslela kedze som u nich nebola operovana ani hospitalizovana tak mi peciatku nedaju. Volala som do dovery a tam mi povedali ze mi prezistia ci by mohla byt peciatka aj z nemocnice kde som bola hospitalizovana
3. apr 2014 o 16:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ria191
@annavi Uz aj na Slovensku jedno centrum v Ke(spojene s fazou mesica) ponuka soft. Kamoska sa to v ramci 2. IVF chysta absolvovat, tak som velmi zvedava, lebo uz caka mrchanu. Potom dodam podrobnosti. Ale Rius nic sa neboj, zostavam verna Brnu :wink:
3. apr 2014 o 17:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@donatela Ja som pri hodnote 0,9 mala 7 vajicok a 5 bolo zrelych, takze sancu mas velku :wink:
3. apr 2014 o 17:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
ahojte, dlho som tu nebola. Chcem sa opýtať? Ktoré ste mali po 39r. ešte vajíčka schopné vkladu. Ja som bola teraz v cykle a z 8 vajíčok nedošlo ani jedno,čiže dnes sa et nekonal. Štelc tvrdí,že je to môj vek. Aj ked to skúsim znovu tak sa to môže opakovať. som na vážkach či to ešte raz. skúsiť ,alebo sa tešiť už len zo Simi :slight_smile:
3. apr 2014 o 18:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lienka_1 jej, dakujem. To si ma potesila:slight_smile: nechcem klasicke ivf, iba soft...
3. apr 2014 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@annavi ano. Chcela by som soft. Klasicke ivf mam za sebou na sk:(
3. apr 2014 o 18:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievcata ktore ste sa chystaki na KET ako ste brali utrogestan? 2-2-2? Nie som si ista ako mi bolo povedane :unamused: .
3. apr 2014 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zulla
v RF sa berie 4-0-4 :wink: ale mozno tebe dali ine davkovanie, vacsinou na SK sa berie ako si pisala.
3. apr 2014 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@donatela perfektne vysledky, hlavne amh. Zavidim :wink:
3. apr 2014 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@annavi Neviem,Kozumplik mi vravel, ze zakazat mi to nemoze, ale pri mojej diagnoze mozno ani jedno nebudem mat.....Ked uz idem naposledy, tak idem normalne...
3. apr 2014 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@skaredekacatko coze????No pekne...........
3. apr 2014 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sizo fakt som na prasky ta v dovere povedala ze to zo zakona maju dat fakt degesi. Este zajtra volam do kosic.
3. apr 2014 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sizo ak sa smiem spytat co s tym ma spolocne Detska fakultna nemocnica v NZ? Mne hovoril moj gyn.ze klinika - je fakultna nemocninca napr. aj v NR nakolko to patri pod UKFku. Takze som zvedava co povedia v Brne. No neviem ci vobec mam aj ja dobre tlacivo. Ty si stahovala tlacivo z netu alebo Ti dali v zdravotnej poistovni?
3. apr 2014 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nelly3 no tak som zvedava ako sa k tomu postavi Brno a co oni povedia. Asi nasi gynekol. na SR sa boja hoci co podpisat lebo aj moj to zacal lamentovat a ja som myslela, ze pridem napise par viet a da mi razitko a utekam dalej. ale nie :(
3. apr 2014 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nelly3 ak sa smiem spytat aky je rozdiel medzi soft a to co Ti odmietli? Inak aj mne to hovoril gyn. na SR, ze zdravotka sa vyhovara na to ze sa to aj na SR liecit. Ale treba to skusit ;)
3. apr 2014 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nelly3 ak s miem tak k tomu len tolko, ze aj mne ako 10rocnej operovali slepak a vtedy mi zacvakli pravy vajcovod co som po 20ich rokoch zistila po laparke, ze je nepriechodna a lava nie je uplne najlepsie. Takze nase zdravotnictvo je katastrofa, ze takto neberu ohlrad na mlade baby, ze raz budu chciet mat deti. :(
3. apr 2014 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zacinam chytat taku jemnu paniku, ze co dalej, ked mi dovera zamietne ziadost a prasule sa minu. Predpokladam, ze tu mate viacere este pokusy cez poistovnu, pokial vam to zamietnu, zvazovali ste vratit sa na svk a vyuzit svoje pokusy? Pokial hej, tak ktore car su na slovensku skor tie lepsie ? Dik
3. apr 2014 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@haimi už sa to tu viacej krát písalo že soft ťa bude stáť cca okolo 1500€ a to doplácaš v najlepších centrách na SK tak či tak takže jednoznačne si kočky vyberú Brno nie je o čom :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2014 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rebeka33 ja, cora41 a neviem , ale mame babatka :wink:
4. apr 2014 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@nelly3 pošlem ti to v pondelok nech sa to cez víkend nikde nekotŕca :grinning: :grinning: :grinning: .
4. apr 2014 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@haimi je ta hodnota amh dobra? Nemam skusenosti... Vidim tu hodnotu prvy raz. V car na sk som sa k svojim hodnotam nikdy nedostala...
4. apr 2014 o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby tak aj ja som zacala po troch pokusoch som dala sancu v reprofite u dr.stelca velmi sa bojim,predpisal mi kombinaciu menopur s clostylom ,tak uvidim no chcela by som sa spytat i ked som uz samoplatca mam vseobecnu co ma kod tusim 25 a oni mi uviedli 444 az doma som to kukla nebude to problem?
4. apr 2014 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@donatela velmi dobra. Normalne rozpatie 1-3, pod 1 zle, nad 3 zle. Idealne okolo 2,4 :slight_smile:
4. apr 2014 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ria191 preto co pises som rozmyslala jedine na ferticentom, kde je icsi a predlzena kultivacia v cene bez priplatku, cize cez poistovnu sa doplaca len za lieky
4. apr 2014 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marculik 444 znamená samoplatca
4. apr 2014 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rebeka33 to mi je luto,skus sa spytat stagy a rienok
4. apr 2014 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok