Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

motiv
6. apr 2014

@donatela mailik som nedostala
pa

vivianamk
6. apr 2014

ahojte REPROFITačky tak my sme prišli na svet skôr v 38tt, sme zdravé. naša dcérka volá sa Adelka a čakame už len na ideálnu vahu aby sme mohli isť domkov.

jahoda333
6. apr 2014

@gagik neber to je to najvacsie svinstvo ja som to po mesiaci vysadila dali mi to tu v centre na svk ale z dobrych rad som ho vysadila

jahoda333
6. apr 2014

@melisska ahojcek ano mame uz filipenka a je taky sikovnucky uz hlavku dvyha a uz by normalne rozpraval je strasne zlatunky nasa laska ved uz mame 15dni 🙂 😉

gagik
6. apr 2014

@jahoda333 a preco svinstvo? mala si nejake problemy?

sarasota
6. apr 2014

@vivianamk Gratulujem dalsie Reproficatko som rada ze ste zdravucke Adelka nech pekne pribera nech moze ist co najskor domkov a robit radost maminke a tatinkovi.Kolko vazila? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

stastenka42
6. apr 2014

@vivianamk jeeej...gratulujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja som myslela ze cakas chlapceka....super 😀 😀 😀

jahoda333
6. apr 2014

@gagik bolo mi velmi zle z toho ja som to prestala brat a radsej som zasla bylinkarke a homeopatovi ako cpat sa tykymi liekmi ale je to na zvazeni kazdej z nas

sarasota
6. apr 2014

@stastenka42 a ty si este 2v1 🙂

stastenka42
6. apr 2014

@sarasota no prave ze stale kinderko...hoci uz by mohla blška prist...zajtra idem do indikacnej poradne,mali by mi dat uz pevny termin na sekciu,predoperacne mam hotove....tak uvidime....vy sa ako mate ? este si v nemocke ?

lonara7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karlito2
6. apr 2014

@rebeka33 vďaka nakoniec sa z toho stala predĺžená kultivácia pretože sa oplodnilo ďalšie takže sú tri a v pondelok možno transfer, ďakujem za povzbudenie

speranza1
7. apr 2014

@izzie27 ahojcek... jaaj tak to sa tesim ze su 3...prevelmi drzim paluchy...
.............vsetkym prajem nadherne pondelkove - zahmlene ranko 😉 🙂 😀

tinkatinulka
7. apr 2014

@speranza1 tu na strede je slniecko..posleme na východ? vcera bolo nepekne..inak krasne ranko.juhuuu dnes smer endokrynologia.

falin
7. apr 2014

Dobre ranko dievcence a dobry start do noveho prac.tyzdna 😉

falin
7. apr 2014

@denulkl - jjje, super, blahozelam a prajem vam nech je vsetko oki 😉

falin
7. apr 2014

@vivianamk - ahoj vivianka, srdecna gratulka k dcerke. Prajem vsetko dobre, nech sa vam dari a nech malinka cim skor priberie, aby ste mohli ist domov 🙂

speranza1
7. apr 2014

@tinkatinulka ahoooj drahusik... no tu je este hmlisto...a vcera bolo aj u nas chladnejsie.... a aj prsalo.... (samozrejme prsalo celu noc, lebo ja som si krasne vycistila auticko 😀 😀 😀 😀 )
A co ti budu vysetrovat stitku??? alebo aj nieco ine??? vies nejaky hormon a tak....

speranza1
7. apr 2014

@falin ahojky...tak aky ste mali vikendik? 🙂

tinkatinulka
7. apr 2014

@speranza1 no idem po vysledky krvicky a sono idme po roku na kontrolu..mam skvelu doktorku a nechce nic podcenit, takže toto cakanie využivam chodenim po kontrolách 🙂 juj aj my sme vcera umyvali ale u nas neprsaLO Užžžžž dlho ale mohlo by lebo mame posadene na zahrade a polievat sa mi teda nece.a ty ako?

tinkatinulka
7. apr 2014

@speranza1 ale dobra strava je že aspon strihnem nakup daky..lebo pri dr je super obchod 😀

speranza1
7. apr 2014

@tinkatinulka ja som umyla auto v sobotu.... bolo naadherne cistuckeeee.. fuu a teraz... ach jaj.... no nic....
u nas sme na bode nula 😨 🤐

denulkl
7. apr 2014

@falin dakujem moc ale nesmierne sa bojim MA,mam taky blby pocit lebo uz mam za sebou take nieco...ale tento tyzden sa rozhodne ci pokracujeme v tehu dalej lebo som nebola este u lekara.

tinkatinulka
7. apr 2014

@speranza1 no ja tiež hladam nieco coho by som sa chytila ale nemam chut na nic, po tom ako DOvera totalne zmarila preplatenie v RF mi je z toho do placu ale sak ja sa otrasem a daco vymyslim..inak boli sme na kontrolnom SPG 🙂 fešáci sa nejak vylepsili až sa mi tomu nechcelo verit ale drahy od radosti aj kabelu kupil tak že super 🙂

speranza1
7. apr 2014

@tinkatinulka 😀 no supis.... kabela padne vzdy vhod 😀 😀 😀 😀 ... a som rada, ze spmg. sa zlepsil...a nasadila si manzelovi nejaku kuru? alebo sa to zlepsilo len tak same od seba a co sa u vas zlepsilo? pohyb, morfo? alebo?.... ja nemam ani ponatia, aky mame teraz spmg.... riesime v rodine, neprijemne nestastia, takze neriesime teraz nic.... a pravdupovediac..cim dalej tym viac zacinam byt zmierena s myslienkou, ze deti vlastne ani nemusim mat.... 😨

speranza1
7. apr 2014

@lienka_1... a ty mas co nove ??

lienka_1
7. apr 2014

@tinkatinulka Jej to je super! Aj mal mm nejaky zvlastny rezim? Vitaminy, vyzivove doplnky? Ci same od seba? Aj ja mam dnes termin u endokrinologa. A ked som si bola pozriet kde presne to je, tak som tam nasla velky cerveny oznam, ze nepritomnost do konca aprila a telefon nikto neberie. Super! Ja aby som nieco absolvovala bez stresov a problemov. 🙄

lienka_1
7. apr 2014

@speranza1 Stolik v obyvacke, ale to sa asi nerata 😀 😀 😀 😀 😀 Inak cakame a cakame a cakame. Dnes mam endokrinologa, tak som zvedava, ci tam vobec bude.

speranza1
7. apr 2014

@lienka_1 jasne, ze sa rata aj konf. stolik v obyvke.... 😉 😉 😉 😉 a nezufaj.... vsetko ide v zivote stale len tak ako to ma byt.... 😉 ... aspon ja sa tym riadim...a aj to ze endokrinolog nerobi ma urco svoje vyhody.... 😉

tinkatinulka
7. apr 2014

@lienka_1 @speranza1
kocky nasadila som mu ale už dlho Profertil, Pycnogenol, Tribulus, E400,Q10,Dcko a obcas este aj Lcarnitin..a doprajem mu viac sexualneho potesenia 😀 kedže po liekoch je nejak :nadržaný: 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre