Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bocianoviny
8. apr 2014

@pgaba Tušíte o tom, že pre niektoré poisťovne robí posudkového lekára niekto z centra. Aká je potom pravdepodobnosť, že bude schaľovať zákroky v iných centrách? Smutné.

vlasatica
9. apr 2014

@kama2
@nelly3 to sa takto plati aj v pripade ze odobrali vajka a oplodnili.ale embrya neboli vhodne na transfer?

kama2
9. apr 2014

@vlasatica hej,ja som tak platila pri 1 vajku,ktore kultivovali 3 dni a nic z neho nebolo

nelly3
9. apr 2014

@vlasatica
ano, mne vtedy odobrali jedno, ktore bolo sice zrele, ale sa neoplodnilo, takze to bolo bez ET.

vlasatica
9. apr 2014

@kama2
@nelly3 dakujem. ja som mal 13 z toho 7 zrelych.4 sa oplidnili ale nevyzera to ruzovo ☹ uvidime ako to cele dopadne
uz sme s manzelom uvazovali nad darovanymi enbryami. a suhlasil.tak som rada. s adopciou nesuhlasy.

donatela
9. apr 2014

@vlasatica veeeeelmi ti drzim palceky a posielaj tym 4 drobcom pozitivnu energiu aspon na dialku🙂🙂 urcite sa najde mezdi nimi dostatocne silne embryo! Kedy by mal byt vklad?

vlasatica
9. apr 2014

@donatela dakujem za povzbudenie. hadam aspon jedno poriadne zabojuje.v sobotu by mal byt vklad

donatela
9. apr 2014

@vlasatica tak tphuj tphuj a budem na teba silno mysliet! Nech sa to uz podari!!! Pozdravuj mm🙂

donatela
9. apr 2014

@bocianoviny je aj niekto z gynfivu ba ako revizny lekar vo vszp?

vlasatica
9. apr 2014

@donatela pozdrav odovzdam.a ako pokracujes s tou ziadostou?

donatela
9. apr 2014

@vlasatica vsetko mam pripravene, moja gyn tlacivo potvrdila, uz len konzultacia v brne. Mame termin po velkej noci. Snad vypisu papiere aj hned a poslem to do poistovne... Porobila som si nejake vysetrenia. MA z neznamych dovodov. Som zdrava zena... Tak snad sa to uz konecne povrdi zdravym tehotenstvom coby dub!🙂🙂

donatela
9. apr 2014

Kocky a ako je to s parkingom pred RF? Da sa priamo tam, alebo kde ste parkovali?

sasa1983
9. apr 2014

@gaga83 cmuk!

sizo
9. apr 2014

@pgaba Ahoj nie, ja som este ani nepodala, lebo mi povedali v dovere ze plati iba pol roka ziadost a ja sa chystam iba niekedy v augeste na ivf, tak preto.Ja len riesim tu peciatku.....z klin.pracoviska.No GF mi to urcite nepotvrdi a ani ine centrum , lebo ja nemam soft ale kratky protokol....Tak som nahnevana, lebo ked si mozes vybrat lekara preco pi...u, ked chces ist do caru v zahranici????????Je to nefer.....

sizo
9. apr 2014

Odpoved z dovery na moj nahnevany mail:
mrzi nas, ze uvazujete o zmene zdravotnej poistovne. Pristup lekarov nam vsak neprinalezi hodnotit. Podla nasich zisteni je sice v Brne vyssia uspesnost IVF, ale v slovenskych zariadeniach je vyssia porodnost po IVF, co je pre nas dolezitejsi udaj.

nelly3
9. apr 2014

@sizo
no coment 😠

sizo
9. apr 2014

@nelly3 Ani mi nevrav.............ked som to rano citala, este dobre ze nebola blizko kancelaria dovery a cakala som u svojho gyndosa, inak by to nedopadlo dobre.........ale pockaj, ideme bojovat, ja sa este nevzdaaaam😀DDDDD

nelly3
9. apr 2014

@sizo
nechces napisat do tv markiza alebo joj? nech urobia reportaz, nech sa do toho obuju, ked si taka rozbehnuta? 😉

skaredekacatko
9. apr 2014

@sizo napis do markizi alebo jojky a kludne ma menuj ze nas je viac nespokojnych.

sizo
9. apr 2014

@skaredekacatko
@nelly3
Ved pockajte baby........este som nezacala....🙂)))

skaredekacatko
9. apr 2014

@sizo stahujem zakon precitam hodim srm znenie nech co najrychlejsie koname.aj telku som normalne zrusila 😀

haimi
9. apr 2014

@donatela da sa pred, my sme tam vzdy nasli miesto

pgaba
9. apr 2014

@sizo nieco hrozne co napisali! :(

sizo
9. apr 2014

@pgaba je......to je nase zdravotnicstvo.........

pgaba
9. apr 2014

@skaredekacatko mozes napisat cislo zakona prosim?
dik

skaredekacatko
9. apr 2014

@pgaba zatial nenasla hladam stiahla som nieco tam to nebolo idem dalej ale hlavna vec ze mam v mobile 200 stranove cislovanie chorob. 😀

pgaba
9. apr 2014

@sizo netreba to vzdat a treba dalej bojovat ja tiez uvidim co odpise dovera a podla toho budem tiez konat. Lebo si myslim ak som nespokojna v SR preco by som nemohla ist inde. Ja si myslim, ze je to loz alebo velmi velka nahoda ak je pravda co Ti napisali ohladne porodnosti - uspechov u nas. ;(

pgaba
9. apr 2014

@skaredekacatko a o aky zakon vlastne ide o ten 580/2004 co je aj na tlacie?

skaredekacatko
9. apr 2014

@pgaba toto som stiahla a na strane 9 je to

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre