• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

27. marca 2017 
@miskanr1 ahoj Miska, tak zacali sme 6 mesiac a citim sa zatial skvele, chodim do prace a vobec sa nesetrim :slight_smile:...ale obavy mam stale, to budem mat asi dokonca :wink: ...vek, rozum, informacie, tuzba - robia svoje :wink: a ty sa mas ako? ako pokracujete?
10. apr 2014 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@stastenka42 -parada, srdecna gratulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tesim sa s tebou :wink:
10. apr 2014 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin tak co falinka, kedy ideme na to my??? kedy uz budeme nasim bambulkam oznamovat uz aj my taketo naaadherne spravicky?????
10. apr 2014 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe No my zatialbeháme po vyšetreniach. Respektíve už čakáme len na jedno kedy nám lekárka zavolá, že sa máme dostaviť. Mám hotovú hematológiu na trombofilné mutácie a celkový krvný obraz a všetko mám v poriadku. Tiež mám imunológiu a zatiaľ všetko v norme. Majú nás volať ešte na jedno vyšetrenie aby sme to uzavreli.
10. apr 2014 o 13:36  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@miskanr1 urcite si uplne zdrava....je to len otazk casu, kedy sa to podari....ono je to vzdy nahoda a zhoda okolnosti...budem mooooc drzat palceky a mysliet na teba :wink:
10. apr 2014 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dakujem pekne moja. Aj ty sa drž a užívaj si tehotenstvo :slight_smile:
10. apr 2014 o 13:42  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskanr1 ahoj, ja som sa teda nakoniec rozhodla ze ten ket odlozim na neskor, po velkej noci idem do tych lucok tak dufam ze sa tam dostanem do formy :slight_smile: a s tebou to teda ako vyzera? na buduci mesiac ides nato?

@kako23 a ty sa ako mas? kedy ides do dalsieho boja?? vybavila si nieco v tej vseobecnej poistovni??
ozaj a ked ti prisli tie papiere z brna tak tam bolo na tej obalke napisane ze je to od nich? nechcem aby svokra vedela ze nieco riesime v brne preto sa pytam... :wink:

@lusipe tebe tie tyzdne krasne pribudaju :dizzy_face: , coskoro budes aj rodit :grinning:
10. apr 2014 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka vies, ze mne sa ani nezda? :wink: niekedy mam pocit, ze sa to vlecie a inokedy,ze ved uz sme za polovicou... :wink: jej, pekne si uzi kupele, dobre zrelaxuj a potom sa to urcite podari :wink: drzkaj sa.. :wink:
10. apr 2014 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe aj ja dufam ze to pomoze :slight_smile:
10. apr 2014 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@miskanr1 ozaj a tebe sa z tej dovery uz ozvali??
10. apr 2014 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanr1 Ahoj, to je super ze mas vsetky vysetrenia v poriadku. Tak hurá do dalsieho boja! :slight_smile: Ja mam tu hematologiu tiez OK, tak by som chcela ist na KET v majovom cykle. Mozno budeme bojovať naraz :wink:
10. apr 2014 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka Ahojcek, ak som dobre sledovala, ty uz si po KET? Cakam ze sa ozves a zavesis tu dobru spravicku :wink: Myslim na Teba a držim pršteky :slight_smile:
10. apr 2014 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit to by bolo super. :slight_smile: Uvidím ako to celé víde. :slight_smile: Držím palce
10. apr 2014 o 14:32  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, Vy co ste absolvovali vysetrenie reprodukcnej imunologii, viete mi povedat co je to celk.IgM?
10. apr 2014 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 ahoj, dlho si tu nebola, no rada by som ti povedala ale neviem....skus sa opytat zibi alebo lienky
10. apr 2014 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka ahoj moja, my sa zatial nechystame do dalsieho boja. Absolvovali sme vsetky vysetrenia v marci - imunologia, genetika, hematologia a teraz cakame na vysledky. Z Prahy nam prisli dnes vysledky a vyzeraju uplne v poriadku a ostatne ocakavame v polke maja. Koncom maja pojdeme na konzultaciu do Brna a potom uvidime co dalej. Poistovnu neriesim. Ked my posielali papiere tak na obalke mali normalne svoju peciatku. Tebe sa ako dari? Citam, ze ides do kupelov, super aspon si poriadne oddychnes.drz sa :slight_smile:
10. apr 2014 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit Ahoj Sonička, ďakujem že na mňa myslíš. :slight_smile: Pekne si ma odhalila :wink: Často sem nakukujem, avšak len ako pozorovateľ, keďže prispievam len sporadicky, pretože nemám nič pozitívne a nechcem kočky zahŕňať negatívnymi správami :unamused: :frowning2:
10. apr 2014 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 tak to je dobre ze mas tie vysledky z prahy ok, nazabudni si dat to vysetrenie refundovat-aspon nejake prachy vratia..
ano do kupelov sa uz tesim , dufam ze mi to pomoze...
10. apr 2014 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stastenka42 Gratulujem k Taminke a zelam vela zdravicka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. apr 2014 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskanar1 sizo nieco riesi ale skus sa jej opytat
10. apr 2014 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit A ty Soni ako sa máš? Čo máš nové? :slight_smile:
10. apr 2014 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pufa ani mi nehovor :slight_smile: ved len nedávno som bola na vklade :dizzy_face: :dizzy_face: strašne rýchlo to zbehlo :sunglasses:
10. apr 2014 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stastenka42 srdecne blahozelam k Tamarke :slight_smile: , uzivajte si to
10. apr 2014 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy @tinna13 teraz ste na rade Vy koculky :slight_smile: :slight_smile:
10. apr 2014 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Prosim Vas kde sa da spravit v Bratislave reprodukcna imunologia?
10. apr 2014 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 Tak moja, len aby kazdy zostam na SK......aby tu tahali z nas peniaze..........
10. apr 2014 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sizo cau ved mas pravdu majitel dovery vlastni aj lekarne a aj par nemocnic co viac dodat.
10. apr 2014 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko No ved o to im ide, nie????????????
10. apr 2014 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sizo veru teraz by trebalo tv co je fickovi naklonena lebo on bol proti ziskom poistovni a za jednu tam by to radi odvysielali len aby dovere uskodili
.
10. apr 2014 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stastenka42 velka gratulacia nech je mala zdravuckaam a robi vam radost :slight_smile: . Drzkajte sa
10. apr 2014 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok