• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

12. decembra 2017 
@falin Machac je velky pohodak, aj vie povedat negativnejsie spravy pozitivne.
11. apr 2014 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariquita11 ahoj, moja skúsenosť je taká, že som špinila od 7 dňa po vklade a tehotná som bola a teraz nešpiním, nekrvácam a tehotná nie som :unamused: :wink: Takže ti neviem poradiť, čo je dobrý príznak a čo nie.. A aj testy sú rôzne spoľahlivé. Mne napr. test u RF ukázal // a mamatest nie. :wink:
11. apr 2014 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 pojdem si kupit teda dnes ten mamatest.dakujem
11. apr 2014 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tlucka ten test z RF si spravim az v nedelu. Zaujimave....malo by to byt opacne.. Ked si tehu nespinit a ked niesi tehu spinit...
11. apr 2014 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin Zeby piatocek? :grinning: :grinning: :grinning: A ja nic nove. Stale som doma, vydrziavana manzelka :grinning: :grinning: :grinning: Som v pohode, lebo zatial iba cakam na vsetky vysledky. Snazim sa pozhanat menopur, lebo ak bude vsetko OK ideme na to. Ale je to podpultovy tovar :grinning: :grinning:
11. apr 2014 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Pekny den dievcata prajem, :slight_smile: Vcera sme vlozili CM tak uz len cakat na vysledok. Este mam HB/1 ale tu sme dali zamrazit. :slight_smile:
11. apr 2014 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@izzie27 tak drzim palce nech je o par dni // na teste :wink:
11. apr 2014 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariquita11 ja som pri utrogestene nikdy nespinila ked som nebola tehu, a ked som bola tak som spinila(ale ja som mala mimomaternicove) ale co viem tak vela kociek ma spinenie pru uhniezdovani :wink:
11. apr 2014 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izzie27 a nechceli ste radsej najprv vlozit tu peknu HB??? :wink:
Alebo obe naraz?
11. apr 2014 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 uz si ho aj mohla mat! :wink:
11. apr 2014 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska smejko a baculko, dobre papkame! :dizzy_face: :dizzy_face:
11. apr 2014 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimika1973 No! Kto zavaha, neze....nema menopur :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2014 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 opat sa mi vytvoril polyp, takze sme radsej vlozili to slabsie. ked sa uchyti, bude to dobre ale ak nie tak si musim ist dat polyp vybrat a az potom vlozime to kvalitnejsie :slight_smile:
11. apr 2014 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prosím Vás tie ktoré ste si dali zamrazovať, kedy vám posielali z RF informačný email čo zamrazili + cenu? díky
11. apr 2014 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuchi
mne myslim do tyzda.
11. apr 2014 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 díky, takže ešte počkám ešte sú to len tri dni .-)
11. apr 2014 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuchi ahoj zavolaj si na linku ( medzi 13-14), kde sa informuje o vývoji embrii a tam ti to povedia
11. apr 2014 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka Ahojček, to ma mrzí, že to nedopadlo OK :frowning2: Som dúfala, že teraz na jar sa to lepšie rozbehne. Čítam tu, že Ti to aj vyšlo a potom nič z toho, ja už neviem že kde je chyba! Čo je to s nami a čo robiť aby sa to podarilo?! Ja som si dala urobiť tiež len tú hematológiu, myslím že to bolo len základné vyšetrenie a nič mi nezistili a na imuno mi doktor gynekolog povedal že načo... Tak to neriešim. Na KET chcem ísť až v máji, bola som teraz chorá tak sa potrebujem dať do formy. Budem sa Ta potom informovať keď si dáš urobiť do imuno že o čo vlastne ide, dobre? Tak sa mi drž a pekný víkend prajem.
11. apr 2014 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska krasavec ako krasne rastie :wink: :slight_smile:
11. apr 2014 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stastenka42 srdecne blahozelam k dcerenke nech ste obe zdravucke :slight_smile:
11. apr 2014 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute koceny,chcem sa spytat ked sa rozhodneme za nejaky cas na KET v RF ako to tam prebieha?chodim k Stelclovi treba si dat konzultaciu a uzivaju sa aj nejake lieky alebo sa ide bez liekov???mame este 4embrya a to 1,1zvlast a 2ks spolu zamrazene vobec nevieme ako to rozmrazuju diky za kazdu radu
11. apr 2014 o 19:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm ahojky,niekomu davaju estrimax ale mne nedali kedze mavam dobru sliznicu a inak nic ine...normalne mi ju zmerali a prisla som na vklad...ani neviem kedy to rozmrazovali ale myslim ze kazdemu sa podarilo sa ich rozmrazit...
11. apr 2014 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe dakujem to len predbezne zhanam infosky kedze zrejme na par mesiacov odidem do Nemecka zarobit peniazky a ine prostredie nakolko okolo mna su same tehulky a to ma nici este viac po tom ca sa nam stalo ale vsetkym Vam to tu zelam a aj Tebe samozrejme
11. apr 2014 o 19:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm moje je mi to velmi luto..uplne ta chapem,ze teraz je asi lepsie niekam na chvilku vypadnut...ani neviem najst slova...niekedy ma to az nahneva..ze clovek sa uz konecne tesi a pride taka rana... :frowning2: ...prepac ze sa tak blbo spytám ale kde si bola v nemocnici?
11. apr 2014 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe veru mas pravdu ze rana je to pre nas neskutocne velka lezala som na Antolskej v BA
11. apr 2014 o 21:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm moja zlata...ja tam chcem prave rodit ze je tam vraj najlepsia neonatologia...
11. apr 2014 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe to neviem je to mozne primarka je tam celkom fajn aj doktor co som pri nom rodila bol mily a sikovny mozno to bolo ale aj preto,ze vedel aky pripad som neviem ked tam chces tak je to dobre bolo tam vela bab co rodili predcasne a vsetko bolo fajn len mne akosi nedokazali pomoct
11. apr 2014 o 21:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm je mi to uprimne luto..su to hrozne veci...keby som vedela menit veci,urobila by som tak...ale verim ze malinka vam coskoro posle maleho anjelika...posielam velke objatie...
11. apr 2014 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska Zasa ste narastli :wink:
11. apr 2014 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe dakujem a drzim Ti palce nech vsetko je o.k
11. apr 2014 o 21:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok