• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

19. októbra 2017 
@melisska @lusipe Uz letime z kopca :slight_smile: Velmi sa na maleho tesim. Potom to bude iste znacny sok v zabehanom systeme,ale tak to ma byt. @lusipe Neboj,vsetko dobre dopadne. Zbehne ti to ako voda a male budes mat v naruci :slight_smile:
14. apr 2014 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe veľká zmena, na mm som nala cas ani nemyslela, len janík, ....jaaaj skor maly šok :grinning:
14. apr 2014 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miscok ahoj tebe to krasne utekaaa :slight_smile: pekne oddychuj doma kym este mozes. A ako sa inac mas?
@lusipe aj tebe to krasne pribuda si v tesnom zavese za mnou :astonished: :grinning: . Ja krasne priberam 13 kg a gulatiem neviem kto sa bude za mna pomaly hybat :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz som strasne rychlo unavena.
Baby a uz mate veci pokupene pre drobcov? Ja uz len tie drobnosti najdraksie :grinning: :grinning: :grinning: musim kupit kocik, postielky, monitory duchuu, detsku pestunku.
14. apr 2014 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gaga83 ja sa za tebou dotahujem:slight_smile:kolky teraz tyzden presne si?:slight_smile: nevadi,to pojde rychlo dolu...ja mam tak 5 kg navyse...pri dcere som pribrala 13:slight_smile:...tak este mam rezervu:slight_smile:...ja uz som zopar veci pokupila a nejake sa chystam v maji,v juni ked uz bude pekne tak budem chodit po obchodoch:slight_smile:
14. apr 2014 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska ale zvladas to skvele..malinky rastie do krasy :wink:
14. apr 2014 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gaga83 Necudujem sa,ze si unavena,ved nosis dva poklady.Mne dava zabrat jeden :slight_smile:
V praci to bolo horsie,ked som doma,je to pohodlnejsie. Uvidime do kedy :grinning: A kupene uz mame skoro vsetko,po kocik idem v stredu,uz mi chyba len postielka a prebalovacia podlozka. A pre mna nocne kosele a podprdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. apr 2014 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusipe ty sa mas ze 5 kg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na mna sa to lepi posledne dva mesiace kazdy tyzden kiloo :unamused: . najhorsia je na tom ze ma nohy bolia, krize a bed klby, nohy mi zacali puchnut a brusko ma taha k zemi :stuck_out_tongue_closed_eyes: . no nejak to musim vydrzat. Ja som rada ze vecickh uz mam lebo si neviem predstavit tak o mesiac chodit po obchodoch. Teraz jeden obchod a staci lahnem a koniec :sweat_smile: :sweat_smile: . Som v 25+1.
14. apr 2014 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok Si sikovna potom, ja uz aj veci do porodnice mam nachystane pre istotu ak by sme skor museli ist. Urcite doma ti je lepsie mozes i slofika hoditncez den :grinning: :grinning: :grinning: A aky kocik idete mat?
14. apr 2014 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 tak ale moja ty tam mas dve deturence... :wink: to je urcite podstatny rozdiel,ci uz na vahe alebo na chodeni a unave....zvladas to uplne super... :wink: hlavne sa setri a ostatne urobis potom :wink:
14. apr 2014 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gaga83 Mna sa ludia pytaju ci mam zbalene a ja furt nic :grinning: Mame gesslein f4. Cakala som nan skoro dva mesiace,tak sa nan uz velmi tesim :dizzy_face: A ty si sa nakoniec ako rozhodla-budete mat vedla seba vanicky alebo za sebou?
14. apr 2014 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kocky, mam na vas taku otazku, je bezne ze v ramci ivf, alobo iui robi kazdy krok iny lekar ? Dnes som sa objednavala na sono a na recepcii mi povedali ze v piatok robi sono uz si nepamatam kto. Bola som z toho taka prekvapena. Som si myslela, ze cez tyzden kazdy chodi k tomu lekarovi, ktoreho si vybral. Vikendy a sviatky chapem. :frowning2:
14. apr 2014 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok krasny kocik konstrukcia sa podoba nasmu. Budeme mat baby jooger city select a za sebou vanicky. Aj my ho ideme zobrat v stredu :slight_smile: :slight_smile: Ale pouzity ideme kupovat. To ste riadne dlho nan cakali potom mi ho odfot do ip:slight_smile: :slight_smile:
14. apr 2014 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi Nie je to nic nezvycajne.Lekary zvyknu sluzit len urcite dni. Mne robil tiwz kazdy ukon niekto iny. Nemaj preto ale obavy - kazdy jeden je tam odbornik :slight_smile:
14. apr 2014 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 Tak deturence sa budu v dobrom vyvazat :sunglasses: Asi to da dost zabrat,kupivat vsetko dvojmo. A odfotim,sama som zvedava :wink:
14. apr 2014 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pichala ste si niektora inekcie na riedenie krvi aj ked to nebolo zistene nemoze to uskodit?
14. apr 2014 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko ahoj ja mam vsetky vysledky v poriadku a beriem fraxiparin preventivne.Zacala som asi 4 dni pred vkladom a budem az do konca tehu.Je to najnizsia davka a kazdy mesiac mi berie krv na hematologii a zatial je vsetko v poriadku a aj tak ostane :slight_smile:
15. apr 2014 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko ani mne nebola zistena ziadna porucha zrazanlivosti a pri najblizsom pokuse by som mala pichat fraxik preventivne (mala som 2xbiochemko a 1x MA tak preto...). Odporuca mi to moja hematologicka...
15. apr 2014 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasatica co mas nove? bol vklad v sobotu?
15. apr 2014 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ano vkladali dve CM+, nic lepšie nebolo na vklad :frowning2:
15. apr 2014 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlasatica tak super!!!:slight_smile: nech sa babatkam u teba paci:slight_smile: a co to je CM+ ?
15. apr 2014 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to kompaktna morula lepsiek kvality. ziadna blactocysta :frowning2: boli vsetky spomalene.ale hadam v brusku sa im bude lepsie pacit
15. apr 2014 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vlasatica jasne, ze v brusku sa im bude pacit. U maminky v brusku je predsa 1000x lepsie ako v petriho miske:slight_smile: kedy mas testovat? Budem drzat palceky!!!
15. apr 2014 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela testovat budem az 26.to bude 14 dni od vkladu.
15. apr 2014 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy drzkaj sa moja aj s damiankom :slight_smile:
15. apr 2014 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasatica urcite daj vediet, budem na teba mysliet:slight_smile: pekne hladkajbrusko:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
15. apr 2014 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela urcite dam vediet :wink:
15. apr 2014 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy sordénko moje nemám vôbec čas, ale intenzívne na vás dneska myslím :grinning: :grinning: :grinning: . Verím, že ste v poriadku tak sa držkajte obaja posielam pre istotu srdco :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2014 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@melisska ahoj melli ty si úžasná kočka ty si pri tých povinnostiach vždy nájdeš na nás čas. Malý je krásny ja by som ho stískala 24 hod. denne :grinning: :grinning: :grinning: . Viem to na 100% máme nového člena rodiny a chudák ten je skoro rozpučený :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (haf haf) a to má šťastie, že ešte nie je na dve polovice keď sa oňho s mm bijeme :grinning: :grinning: :grinning: a to si neviem predstaviť keby sme mali dieťa šudáto :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
15. apr 2014 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
korčulky moje nejako to tu viazne musím sa občas zastaviť, ale teraz nemám šancu do pijavice :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
15. apr 2014 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
15. apr 2014 o 13:04 • ahojholky
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok