Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miscok
14. apr 2014

@melisska @lusipe Uz letime z kopca 🙂 Velmi sa na maleho tesim. Potom to bude iste znacny sok v zabehanom systeme,ale tak to ma byt. @lusipe Neboj,vsetko dobre dopadne. Zbehne ti to ako voda a male budes mat v naruci 🙂

melisska
14. apr 2014

@lusipe veľká zmena, na mm som nala cas ani nemyslela, len janík, ....jaaaj skor maly šok 😀

gaga83
14. apr 2014

@miscok ahoj tebe to krasne utekaaa 🙂 pekne oddychuj doma kym este mozes. A ako sa inac mas?
@lusipe aj tebe to krasne pribuda si v tesnom zavese za mnou 😲 😀 . Ja krasne priberam 13 kg a gulatiem neviem kto sa bude za mna pomaly hybat 😝 uz som strasne rychlo unavena.
Baby a uz mate veci pokupene pre drobcov? Ja uz len tie drobnosti najdraksie 😀 😀 😀 musim kupit kocik, postielky, monitory duchuu, detsku pestunku.

lusipe
14. apr 2014

@gaga83 ja sa za tebou dotahujem🙂kolky teraz tyzden presne si?🙂 nevadi,to pojde rychlo dolu...ja mam tak 5 kg navyse...pri dcere som pribrala 13🙂...tak este mam rezervu🙂...ja uz som zopar veci pokupila a nejake sa chystam v maji,v juni ked uz bude pekne tak budem chodit po obchodoch🙂

lusipe
14. apr 2014

@melisska ale zvladas to skvele..malinky rastie do krasy 😉

miscok
14. apr 2014

@gaga83 Necudujem sa,ze si unavena,ved nosis dva poklady.Mne dava zabrat jeden 🙂
V praci to bolo horsie,ked som doma,je to pohodlnejsie. Uvidime do kedy 😀 A kupene uz mame skoro vsetko,po kocik idem v stredu,uz mi chyba len postielka a prebalovacia podlozka. A pre mna nocne kosele a podprdy 😝

gaga83
14. apr 2014

@lusipe ty sa mas ze 5 kg 😀 😀 😀 😀 😀 na mna sa to lepi posledne dva mesiace kazdy tyzden kiloo 😒 . najhorsia je na tom ze ma nohy bolia, krize a bed klby, nohy mi zacali puchnut a brusko ma taha k zemi 😝 . no nejak to musim vydrzat. Ja som rada ze vecickh uz mam lebo si neviem predstavit tak o mesiac chodit po obchodoch. Teraz jeden obchod a staci lahnem a koniec 😅 😅 . Som v 25+1.

gaga83
14. apr 2014

@miscok Si sikovna potom, ja uz aj veci do porodnice mam nachystane pre istotu ak by sme skor museli ist. Urcite doma ti je lepsie mozes i slofika hoditncez den 😀 😀 😀 A aky kocik idete mat?

lusipe
14. apr 2014

@gaga83 tak ale moja ty tam mas dve deturence... 😉 to je urcite podstatny rozdiel,ci uz na vahe alebo na chodeni a unave....zvladas to uplne super... 😉 hlavne sa setri a ostatne urobis potom 😉

miscok
14. apr 2014

@gaga83 Mna sa ludia pytaju ci mam zbalene a ja furt nic 😀 Mame gesslein f4. Cakala som nan skoro dva mesiace,tak sa nan uz velmi tesim 😵 A ty si sa nakoniec ako rozhodla-budete mat vedla seba vanicky alebo za sebou?

haimi
14. apr 2014

Kocky, mam na vas taku otazku, je bezne ze v ramci ivf, alobo iui robi kazdy krok iny lekar ? Dnes som sa objednavala na sono a na recepcii mi povedali ze v piatok robi sono uz si nepamatam kto. Bola som z toho taka prekvapena. Som si myslela, ze cez tyzden kazdy chodi k tomu lekarovi, ktoreho si vybral. Vikendy a sviatky chapem. ☹

gaga83
14. apr 2014

@miscok krasny kocik konstrukcia sa podoba nasmu. Budeme mat baby jooger city select a za sebou vanicky. Aj my ho ideme zobrat v stredu 🙂 🙂 Ale pouzity ideme kupovat. To ste riadne dlho nan cakali potom mi ho odfot do ip🙂 🙂

miscok
14. apr 2014

@haimi Nie je to nic nezvycajne.Lekary zvyknu sluzit len urcite dni. Mne robil tiwz kazdy ukon niekto iny. Nemaj preto ale obavy - kazdy jeden je tam odbornik 🙂

miscok
14. apr 2014

@gaga83 Tak deturence sa budu v dobrom vyvazat 😎 Asi to da dost zabrat,kupivat vsetko dvojmo. A odfotim,sama som zvedava 😉

skaredekacatko
14. apr 2014

Pichala ste si niektora inekcie na riedenie krvi aj ked to nebolo zistene nemoze to uskodit?

sarasota
15. apr 2014

@skaredekacatko ahoj ja mam vsetky vysledky v poriadku a beriem fraxiparin preventivne.Zacala som asi 4 dni pred vkladom a budem az do konca tehu.Je to najnizsia davka a kazdy mesiac mi berie krv na hematologii a zatial je vsetko v poriadku a aj tak ostane 🙂

donatela
15. apr 2014

@skaredekacatko ani mne nebola zistena ziadna porucha zrazanlivosti a pri najblizsom pokuse by som mala pichat fraxik preventivne (mala som 2xbiochemko a 1x MA tak preto...). Odporuca mi to moja hematologicka...

donatela
15. apr 2014

@vlasatica co mas nove? bol vklad v sobotu?

vlasatica
15. apr 2014

ahoj ano vkladali dve CM+, nic lepšie nebolo na vklad ☹

donatela
15. apr 2014

@vlasatica tak super!!!🙂 nech sa babatkam u teba paci🙂 a co to je CM+ ?

vlasatica
15. apr 2014

je to kompaktna morula lepsiek kvality. ziadna blactocysta ☹ boli vsetky spomalene.ale hadam v brusku sa im bude lepsie pacit

donatela
15. apr 2014

@vlasatica jasne, ze v brusku sa im bude pacit. U maminky v brusku je predsa 1000x lepsie ako v petriho miske🙂 kedy mas testovat? Budem drzat palceky!!!

vlasatica
15. apr 2014

@donatela testovat budem az 26.to bude 14 dni od vkladu.

melisska
15. apr 2014

@dafy drzkaj sa moja aj s damiankom 🙂

donatela
15. apr 2014

@vlasatica urcite daj vediet, budem na teba mysliet🙂 pekne hladkajbrusko🙂🙂🙂

vlasatica
15. apr 2014

@donatela urcite dam vediet 😉

ria191
15. apr 2014

@dafy sordénko moje nemám vôbec čas, ale intenzívne na vás dneska myslím 😀 😀 😀 . Verím, že ste v poriadku tak sa držkajte obaja posielam pre istotu srdco 😀 😀 😀

ria191
15. apr 2014

@melisska ahoj melli ty si úžasná kočka ty si pri tých povinnostiach vždy nájdeš na nás čas. Malý je krásny ja by som ho stískala 24 hod. denne 😀 😀 😀 . Viem to na 100% máme nového člena rodiny a chudák ten je skoro rozpučený 😝 😝 😝 (haf haf) a to má šťastie, že ešte nie je na dve polovice keď sa oňho s mm bijeme 😀 😀 😀 a to si neviem predstaviť keby sme mali dieťa šudáto 😎 😎 😎

ria191
15. apr 2014

korčulky moje nejako to tu viazne musím sa občas zastaviť, ale teraz nemám šancu do pijavice 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ahojholky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre