• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. júla 2017 
@dafy gratulujem riadny chlapcek, nech ste obaja zdravuckyyyy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. apr 2014 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy veľká GRATULKA :grinning: :grinning: :grinning: aké drobátko :grinning: :grinning: :grinning: hlavne nech ste zdravučkí aby ste si to mohli spolu užívať. Skoré zotavenie dafčiatko moje :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2014 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy moooc velka gratulacia...krasne miery :slight_smile:....pekne si to uzivajte a prajem vela krasnych spolocnych chvil
16. apr 2014 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy gratulujem! :slight_smile: poriadne si to uzivajte a nech je drobcek zdravucky :dizzy_face:
16. apr 2014 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy Super novopecena mamina! Nech ste s drobcekom zdravi a stastni! :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2014 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy gratulujem, zelam vela zdravicka a uzivajte si to spolu. :slight_smile: :slight_smile:
16. apr 2014 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meliska nechceme predbiehat este je narade @tina13 :wink:
16. apr 2014 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy gratulujem!!!! Hlavne vela zdravia prajem:slight_smile:
16. apr 2014 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm kolko teraz musite cakat?
16. apr 2014 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela lekarka a aj moj gynekolog mi povedali 6mes. minimalne
16. apr 2014 o 09:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy gratulujem moooc nech ste zdravucky
16. apr 2014 o 09:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm 6 mesiacov utecie ako voda... Mne ked v januari po potrate poovedali, ze najskor v maji az juni budeme moct, tak sa mi to zdalo ako vecnost, ale uteka to...:slight_smile:
Velmi ti drzim palceky, nech sa na vas usmeje stastie:slight_smile::slight_smile:
16. apr 2014 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy Gratulujem k malemu Damiankovi
16. apr 2014 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 Ahoj,mam sa dobre, pekne rastiem, uz mam asi 8 kil na sebe... nechcem vediet kolko bude este dokonca :wink: . A ty ako s drobcekmi, je to narocne s dvomi detickami v brusku co? Viacmenej uz mam pochystane a pokupovane, nebude sa mi chciet v tych horkach a s bruchom lietat po obchodoch, takze uz len drobnosti chybaju, drobec moze prist :wink: ... Drzte sa
16. apr 2014 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela dakujem a podobne aj Vam no uvidime ci to September isti :slight_smile: aj toto tehu co bolo vyslo v septembri tak uvidime budeme sa spoliehat na to ,ze KET v RF je celkom uspesny :slight_smile:
16. apr 2014 o 11:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bergalm to je perfektne, ze si plna optimizmu! Velmi sa mi to paci:slight_smile: Musis byt silna zena... Klobuk dole:slight_smile:
16. apr 2014 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm si silna zena!!
neboj sa ket sa urcite podari a vsetko dobre konci :wink:, musi!!
cas bezi rychlo, snaz sa v lete pozitivne nabudit a pripravit telo na tehu coskoro je tu september, ja som tiez po mmt myslela ze sa nedockam dalsieho ketu ale prebehlo to celkom rychlo
16. apr 2014 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, máte prosím niektorá z vás skúsenosti so zlepšením počtu (možno aj kvality) vajíčok pri stimuláciach na IVF? Pri prvej stimulke, dlhý protokol, maxi dávky menopuru, som dosiahla len 3 vajíčka (z 5 folikúl). AMH mám pritom 2,3 takže som z toho bola dosť nemilo prekvapená. A ešte, mám 35r. Pri stimulke na IUI clostibegytom som pritom tiež mala 3 vajíčka. Dá sa pri budúcom IVF tento počet nejak zvýšiť?
16. apr 2014 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beava ak lespie reagujes na clostyl ako na konske davky hormonov tak urcite lekari v rf pojdu tymto smerom....
ak si napr. pri tom iui uzivala len jednu tabletky clostylu tak mozno bude stacit aby ti ju zvysili pri ivf na 1-0-1, niektore kocky tu mali aj stimulku 2-0-2 c clostylom,popripade este dopichavali aj menopur
16. apr 2014 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky za odpoveď. Pýtala som sa na to v CAR, a bolo mi povedané, že pri clostyle môžu vzniknúť prázdne folikuly, že ide o iný spôsob stimulácie. Z odpovede v CAR sa zdalo, že týmto smerom nechcú ísť a že len vymýšľam s clostylom a takto sa IVF nerobí. Ja však nevidím zmysel v dopovaní sa tými konskými dávkami, aj peniaze, aj som z toho už viac ako mesiac ubolená a nervná. Hmm, a nevieš o niekom kto mal stimulku raz hormónmi a raz clostylom? čisto náhodou:slight_smile: Na porovnanie.
16. apr 2014 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babeny mali ste niektorá po transfere akokeby svalovicu na bruchu? Som 7 deń po transfere a začalo ma brucho ťahať ako keby svalovica, najviac keď sa vystriem, a mám ho aj dosť nafúknuté
16. apr 2014 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beava no ja nemam skusenosti s normanou stimulkou ale len s tym clostylom....ja som mala 5 velkych folikulov a v kazdom bolo aj vajicko
a ty chodis do reprofitu?
16. apr 2014 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy GRATULUJEMMEEEEEEEEE :grinning: !!Mooc sa s vami tesime:slight_smile:!PRajem len to naj, hlavne zdravicko, prdkanie a vela mliecka maminkee:slight_smile:
16. apr 2014 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Taaak kocenyy, ktore idete v juny do RF???My ideme :slight_smile::slight_smile:!!Uz sa nemozem dockat,lieky kupeneee, uz len mesiac pockaat:slight_smile:!!! :wink:
16. apr 2014 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@beava na sk som mala dlhé cykly. Boli únavné ,po neúspechoch dlhé prestoje a málo kvalitné vajíčka. Teraz v rf mám clostil+merional a zatiaľ som bola vždy tehu. Len teraz naposledy nedošlo predlženú kultuváciu ani jedno z 8mich, Štelc to ale pripisuje môjmu veku. Som už stará korčula :grinning: Ak niečo zistíš dobré na podporu tak daj vedieť. Za mesiac sa tam zasa chystám. :slight_smile:

@kuchi rastie maternica :wink:
16. apr 2014 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka Aha, parada. A ako si dopadla s IVF nakoniec? Nie nechodim, priznavam, som z heliosu:slight_smile: len som chcela vediet nazor na stimulky aj z inych centier..... a pomohlo. A clostyl sa asi dava pri akom protokole?
16. apr 2014 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy srdecne gratulujem, prajem vela mliecka a krasnych chvil :slight_smile:
16. apr 2014 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota ano mam termin sekcie 22.4, uz aby to bolo :slight_smile:
16. apr 2014 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@beava nakoniec z tych 5 vajicok som mala jedno na vklad a dve este zamrazili, prvy vklad nevysiel a druhy vysiel ale bolo to mimomaternicove tehotenstvo :frowning2: teraz sa zotavujem po opercii a potom pojdem na posledne KET....myslim ze nato ze som nemusela pichat ani jednu inekciu tak 3 blastocysty vhodne na vklad je pekny vysledok aj ked zatial nic z toho :unamused:
aj ja som chodila do heliosu, tam takyto protokol vobec nerobia, ide o soft protokol......a reci ze clostyl nie je pri ivf vhodny su len reci slovenskych carov-vidis v cechach to ide!! vela kociek je tu tehotych takze neviem preco su v heliose taky obmedzeni... pravdepodobne to bude aj tym ze lekaren a centrum ma ten isty majitel a za vsetky tie lieky co sa beru pri ivf maju pekny zisk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. apr 2014 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinna13 wau to je zachvilu:slight_smile:)) drzime palceky :slight_smile:
16. apr 2014 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok