Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gaga83
16. apr 2014

@dafy gratulujem riadny chlapcek, nech ste obaja zdravuckyyyy 🙂 🙂 🙂

ria191
16. apr 2014

@dafy veľká GRATULKA 😀 😀 😀 aké drobátko 😀 😀 😀 hlavne nech ste zdravučkí aby ste si to mohli spolu užívať. Skoré zotavenie dafčiatko moje 😀 😀 😀

lusipe
16. apr 2014

@dafy moooc velka gratulacia...krasne miery 🙂....pekne si to uzivajte a prajem vela krasnych spolocnych chvil

rot
16. apr 2014

@dafy gratulujem! 🙂 poriadne si to uzivajte a nech je drobcek zdravucky 😵

mimika1973
16. apr 2014

@dafy Super novopecena mamina! Nech ste s drobcekom zdravi a stastni! 😵 😵

sarasota
16. apr 2014

@dafy gratulujem, zelam vela zdravicka a uzivajte si to spolu. 🙂 🙂

sarasota
16. apr 2014

@meliska nechceme predbiehat este je narade @tina13 😉

donatela
16. apr 2014

@dafy gratulujem!!!! Hlavne vela zdravia prajem🙂

donatela
16. apr 2014

@bergalm kolko teraz musite cakat?

bergalm
16. apr 2014

@donatela lekarka a aj moj gynekolog mi povedali 6mes. minimalne

bergalm
16. apr 2014

@dafy gratulujem moooc nech ste zdravucky

donatela
16. apr 2014

@bergalm 6 mesiacov utecie ako voda... Mne ked v januari po potrate poovedali, ze najskor v maji az juni budeme moct, tak sa mi to zdalo ako vecnost, ale uteka to...🙂
Velmi ti drzim palceky, nech sa na vas usmeje stastie🙂🙂

bradik
16. apr 2014

@dafy Gratulujem k malemu Damiankovi

bradik
16. apr 2014

@gaga83 Ahoj,mam sa dobre, pekne rastiem, uz mam asi 8 kil na sebe... nechcem vediet kolko bude este dokonca 😉 . A ty ako s drobcekmi, je to narocne s dvomi detickami v brusku co? Viacmenej uz mam pochystane a pokupovane, nebude sa mi chciet v tych horkach a s bruchom lietat po obchodoch, takze uz len drobnosti chybaju, drobec moze prist 😉 ... Drzte sa

bergalm
16. apr 2014

@donatela dakujem a podobne aj Vam no uvidime ci to September isti 🙂 aj toto tehu co bolo vyslo v septembri tak uvidime budeme sa spoliehat na to ,ze KET v RF je celkom uspesny 🙂

donatela
16. apr 2014

@bergalm to je perfektne, ze si plna optimizmu! Velmi sa mi to paci🙂 Musis byt silna zena... Klobuk dole🙂

ludinka
16. apr 2014

@bergalm si silna zena!!
neboj sa ket sa urcite podari a vsetko dobre konci 😉, musi!!
cas bezi rychlo, snaz sa v lete pozitivne nabudit a pripravit telo na tehu coskoro je tu september, ja som tiez po mmt myslela ze sa nedockam dalsieho ketu ale prebehlo to celkom rychlo

beava
16. apr 2014

Ahojte, máte prosím niektorá z vás skúsenosti so zlepšením počtu (možno aj kvality) vajíčok pri stimuláciach na IVF? Pri prvej stimulke, dlhý protokol, maxi dávky menopuru, som dosiahla len 3 vajíčka (z 5 folikúl). AMH mám pritom 2,3 takže som z toho bola dosť nemilo prekvapená. A ešte, mám 35r. Pri stimulke na IUI clostibegytom som pritom tiež mala 3 vajíčka. Dá sa pri budúcom IVF tento počet nejak zvýšiť?

ludinka
16. apr 2014

@beava ak lespie reagujes na clostyl ako na konske davky hormonov tak urcite lekari v rf pojdu tymto smerom....
ak si napr. pri tom iui uzivala len jednu tabletky clostylu tak mozno bude stacit aby ti ju zvysili pri ivf na 1-0-1, niektore kocky tu mali aj stimulku 2-0-2 c clostylom,popripade este dopichavali aj menopur

beava
16. apr 2014

Díky za odpoveď. Pýtala som sa na to v CAR, a bolo mi povedané, že pri clostyle môžu vzniknúť prázdne folikuly, že ide o iný spôsob stimulácie. Z odpovede v CAR sa zdalo, že týmto smerom nechcú ísť a že len vymýšľam s clostylom a takto sa IVF nerobí. Ja však nevidím zmysel v dopovaní sa tými konskými dávkami, aj peniaze, aj som z toho už viac ako mesiac ubolená a nervná. Hmm, a nevieš o niekom kto mal stimulku raz hormónmi a raz clostylom? čisto náhodou🙂 Na porovnanie.

kuchi
16. apr 2014

Babeny mali ste niektorá po transfere akokeby svalovicu na bruchu? Som 7 deń po transfere a začalo ma brucho ťahať ako keby svalovica, najviac keď sa vystriem, a mám ho aj dosť nafúknuté

ludinka
16. apr 2014

@beava no ja nemam skusenosti s normanou stimulkou ale len s tym clostylom....ja som mala 5 velkych folikulov a v kazdom bolo aj vajicko
a ty chodis do reprofitu?

zabka1124
16. apr 2014

@dafy GRATULUJEMMEEEEEEEEE 😀 !!Mooc sa s vami tesime🙂!PRajem len to naj, hlavne zdravicko, prdkanie a vela mliecka maminkee🙂

zabka1124
16. apr 2014

Taaak kocenyy, ktore idete v juny do RF???My ideme 🙂🙂!!Uz sa nemozem dockat,lieky kupeneee, uz len mesiac pockaat🙂!!! 😉

rebeka33
16. apr 2014

@beava na sk som mala dlhé cykly. Boli únavné ,po neúspechoch dlhé prestoje a málo kvalitné vajíčka. Teraz v rf mám clostil+merional a zatiaľ som bola vždy tehu. Len teraz naposledy nedošlo predlženú kultuváciu ani jedno z 8mich, Štelc to ale pripisuje môjmu veku. Som už stará korčula 😀 Ak niečo zistíš dobré na podporu tak daj vedieť. Za mesiac sa tam zasa chystám. 🙂

@kuchi rastie maternica 😉

beava
16. apr 2014

@ludinka Aha, parada. A ako si dopadla s IVF nakoniec? Nie nechodim, priznavam, som z heliosu🙂 len som chcela vediet nazor na stimulky aj z inych centier..... a pomohlo. A clostyl sa asi dava pri akom protokole?

tinna13
16. apr 2014

@dafy srdecne gratulujem, prajem vela mliecka a krasnych chvil 🙂

tinna13
16. apr 2014

@sarasota ano mam termin sekcie 22.4, uz aby to bolo 🙂

ludinka
16. apr 2014

@beava nakoniec z tych 5 vajicok som mala jedno na vklad a dve este zamrazili, prvy vklad nevysiel a druhy vysiel ale bolo to mimomaternicove tehotenstvo ☹ teraz sa zotavujem po opercii a potom pojdem na posledne KET....myslim ze nato ze som nemusela pichat ani jednu inekciu tak 3 blastocysty vhodne na vklad je pekny vysledok aj ked zatial nic z toho 😒
aj ja som chodila do heliosu, tam takyto protokol vobec nerobia, ide o soft protokol......a reci ze clostyl nie je pri ivf vhodny su len reci slovenskych carov-vidis v cechach to ide!! vela kociek je tu tehotych takze neviem preco su v heliose taky obmedzeni... pravdepodobne to bude aj tym ze lekaren a centrum ma ten isty majitel a za vsetky tie lieky co sa beru pri ivf maju pekny zisk 😝

melisska
16. apr 2014

@tinna13 wau to je zachvilu🙂)) drzime palceky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre