Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gagirl
30. apr 2014

@zoji79 tak ti vel,mi silno drzim palce a prajem necj je vsetko v poriadku a embryjko pekne rastie aby ste coskoro poculi aj srdiecko..)..hcg si mala pekne vysoke..dve ti vkladali?uvidime teda ako sa rozhodneme..ale urcite dobre..🙂potom ti dam vediet..poslala som im vypisany ten formular kratky co mali na straneke a maju sa vrja do dvoch dni ozvat..potom sa asi mozem objednat na konzultaciu..ze,?

miscok
30. apr 2014

@sarasota Tak potom chapem tu sekciu. O chvilku mas maleho pri sebe. Daj vediet,kedy mame na vas mysliet 😉

donatela
30. apr 2014

@vlasatica co sa to nepodarilo teraz, ze sa zaujimas o imuno?

vlasatica
30. apr 2014

@donatela veru nepodarilo ☹ a pisala som so Stelclom tak mi odporucil este toto vysetrenie. Lebo nevie ci je chyba v embryach alebo v maternici. a po tolkych neuspechom sme rozmyslali nad nahradnou matkou,sme sa pytali kamaratky. ta sice rozmysla, ale tiez by to nerobila zadara. a keby ju mam hladat v cechach tak si mozem zobrat dalsiu hypoteku. od tohoto riesenia ma aj stelcl odhovara,ze je to psychicky narocne. ale clovek v zufalstve rozmysla nad vsetkym ☹

vlasatica
30. apr 2014

@zoji79
@speranza1 dakujem vam za info 😀. a este jedna otazka ako dlho sa caka na termin a to robia imuno iba mne alebo aj partnerovi ?

zoji79
30. apr 2014

@vlasatica to zavisi od toho naco ti robia vysetrenia, mne malickova za 2 dni posielala uz emalom vysledky.
Mne robila: Komplement + Autoimunita reproduk: + Autoimunita základ: + Subpopulace LYMFO: + Intracel. cytokiny. Mozem ti poslat do IP aj cennik co mi poslala za jednotlive vysetrenie ak chces

zoji79
30. apr 2014

@gagirl no mali sme et aj ket, ale cez brucho co mi robili sono bol iba jeden 7 mm vak...zatial prazdny. A jasne ze mozes sa objednat....budu len radi :-P

vlasatica
30. apr 2014

@zoji79 ano mozes mi to poslat do IP. a to si tam len zavolala ze potrebujes objednat a spravit imunologicke vysetrenie? uz som z toho domotana

zuzanka05
30. apr 2014

@zoji79 Nie nechodim...mam doktora dr.Baran..Preco?

donatela
30. apr 2014

@vlasatica tak to m je luto, ze to nevyslo:(:(:( este mate zmrazene, vsak? Asi by som isla na tu imunologiu najprv, nech viete, ci tam nie je pes zakopany... Nahradna matka co znamena?

vlasatica
30. apr 2014

ano jedno je v mraznicke 😀 ale to pojdeme riesit az v januari. a pisala som dnes so stelclom,tak som sa ho aj pytala ci ma moze objednat, vraj to robia v prahe, aspon budeme mat vilet, byvaju nam v prahe znami, aspon nebude problem s ubytovanim,lebo nema vyznam tam ist na otocku.
Nahradna matka je ze tvoje embryo sa vlozi do inej zeny, na slovensku to neni legalne ale v cechach to je normalne. zakony su zakony. ale stoji to riadne prachy co za to pytaju. by si aj dom postavila 😀
Preto som z casti nalomila kamaratku

zoji79
30. apr 2014

@vlasatica prepac neide mi to tam nakopcit. Do IP ak posles emailovu adresu, tak ti to preposlem.
Objednala som sa ku nej cez email.

marverka
30. apr 2014

Morfologia spermii

donatela
30. apr 2014

@vlasatica tak do januara si urobte to imuno. Vraj v podoli su najsamlepsi odbornici🙂
Ved preto som sa pytala, lebo sa mi to zdalo, ze u nas je to nelegalne... Je to take nespravodpive, ze niektore pary musia riesit taketo veci a takto sa trapit:(:( preco dofrasa??

vlasatica
30. apr 2014

@donatela budeme mat aspon pekny vilet po Prahe🙂 je to nelegalne ale robia to aj slovenske pary 🙂 cely svet je nespravodlivy.niekto dieta odhodi do smetiaka a rodi ako jablon a niekto robi pre to vsetko a aj tak to stoji za prd.

bradik
30. apr 2014

@gaga83 Jooj ved ty mas dve bambulky, tak je to narocnejsie trosku... Rychlo to utecie, neboj a budes mat dievcence pri sebe. Kedy mas termin? Drzkaj sa

bradik
30. apr 2014

@haimi Ja som si vzdy pichala vecer a bolo to v pohode, vecer sme mali s mm vacsi klud 🙂 . Lieky si kludne mozes pozhanat tu na MK. Mne rovno Stelc napasoval protokol na tie lieky co som mala ( niektore mi ostali z predchadzajucich IVF a niektore som si rovno kupila vopred ked niekto predaval, skus merional alebo menopur). Budem drzat palce

pgaba
30. apr 2014

@donatela asi si nezachytila zaciatok. zacinam s liekmi clostilbegyt na 2dc do 6dc. a až potom idem na UTZ a tam mi povie ze ci zacnem pychat inekciu ak ano tak aku davku. Som rada lebo vsetky vysledky mam super a mozem v juni plne sa sustredit na RF.
Mozem sa spytat o aku tabulku z RF sa rozpravate? mi sme nic nedostali.

gaga83
30. apr 2014

@bradik termin mam 27.7 a bude to parik 😀 😀 😀 . dakujem nech i tebe to rychlo utecie

haimi
30. apr 2014

@bradik ako pises, zohnala som merional tu cez konika a usetrila som nejake euraciky 🙂 presne preto som chcela pichat aj ja vecer. Rano som taka prispata ze ani netrafim striekackou do tej flasky 🙂

haimi
30. apr 2014

@pgaba neviem ci to je excel, alebo co. Je tam rozpisany stimulacny protokol na takej matici. Horizontalne mam dni a vertikalne lieky, sono, opu... a kriziky, ktore dni mam co brat. Potom kolko a ake velke mam folikuly... Neviem ci to davaju vzdy 😉 taka som stastna ze je zajtra sviatok, kludne by take mohlo byt aj kazdy tyzden 🙂

bradik
30. apr 2014

@gaga83 Jaaj prepac, neviem preco som si myslela, ze to budu baby 🙂 . Parik je super...Drzte sa

skaredekacatko
1. máj 2014

@haimi ja som vcera bola hsk a potom po inekcie. Tiez som sa pytala ci nemozem pichat vecer mne to vzdy ksmoska pichala a oni ze rano kvoli pregnylu nech je pisledny den odstup. Tak teraz z muxom riesime ze co ako. On to nemoze on omdlieva aj vcera ked vydel ihly mu bolo zle.

lienkalienocka
1. máj 2014

@nelly3 dakujem 🙂 budem vas tu dovtedy citat a potom tam pojdem ako profik 😉

ddiankaa
1. máj 2014

S Reprofitom som veľmi spokojná. Po dvoch neúspešných IVF na Slovensku, tretie sa podarilo práve v Reprofite 🙂 Pila som čajíky na podporu IVF a čaj podľa Ľ. Mojžišovej a s manželom sme si dávali do vody bio extrakt Maca. Myslím, že pomohlo 🙂
Ak by mal niekto záujem ostali mi čajíky aj maca a mám aj knižku cvičenie podľa Ľ. Mojžišovej. Tiež mi ostal MERIONAL 75 m.j. 2 kusy a ORGALUTRAN 0,25mg.
Všetkým držím palce 🙂 🙂

skaredekacatko
1. máj 2014

@ddiankaa a kedy si zacala cvicit lebo ja za 9 dni idem pichat a nad tymi cvikmi som rozmyslala. A este ake caje si pila?

haimi
1. máj 2014

@ddiankaa orgalutran prave potrebujem, napisem do ip 🙂

ddiankaa
1. máj 2014

@skaredekacatko len tieto čaje čo som spomínala pravidelne. A ten extrakt maca, nechutil mi vôbec, ale vydržala som to a oplatilo sa 😀 Cvičila som až do vkladu, tie cviky nie sú nejako namáhavé, všetky cviky sa robia v kľude.

skaredekacatko
1. máj 2014

@ddiankaa aha dikes skusim aj ja tir cviky ak najdem na nete.

ddiankaa
1. máj 2014

@skaredekacatko neviem či nájdeš na nete, ja som nenašla. Objednala som si knihu, ak by si mala záujem napíš mi IP.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre