Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinka9075
5. máj 2014

@gagik nad tým ani nerozmýšľaj že sa nepodarí ja som začínala ako 24 ročná síce to trvalo dlho ale porodila som keď som mala 39 treba bojovať a nevzdávať sa 🙂 🙂 🙂

skaredekacatko
5. máj 2014

@haimi ty cim stimulujes? Moj nemoze pichat bo omdlieva ja budem chodit ku kamoske

haimi
5. máj 2014

@skaredekacatko merional + clostil od 2dc. Radsej by som pichala vecer, uz vidim zajtra rano ten stres, hlavne ked to bude prvykrat 😉

skaredekacatko
5. máj 2014

Tebe este nepichali ja uz treti krat idem vecer aj ja kamoske to viac vyhovuje a zase v nedelu sa rano trepat niekam sa mi nechce, ale som si povedala ze to robim kvoli babu tak sa obetujem a vstanem
Ty kedy budes rano pichat?

gagirl
5. máj 2014

@mimika1973 dakujem pekne..a vam blahozelam a prajem vela zdravicka..v kolkatom si tyzdni?..

gagirl
5. máj 2014

@sasa1983 dakujem..🙂

argenti
5. máj 2014

Ahojte, ja som pichala pobede po práci a sestřička mi dnes pri objednani na 2. Ultrazvuk povedala, aby som si to postupne přesunula na doobeda, lebo ze je to lepsie, pretoze vecer budem pichat potom pregnyl. Mozem si to postupne presunut na doobeda, ked na stranke maju pisane ze så to ma pichat v tu istu hodinu . Nevøen co mam spravit. Dakujem za každu skusenost a radu.

donatela
5. máj 2014

@argenti
a bola si na utz v rf, či u svojej dr.? ak ti povedali v rf, že posunúť na dopoludnie, tak to tak rob. každý deň o hodinku včašie... ide o to, aby počas 24 hodín bola hladina hormónov v tel vyrovnaná, tak asi preto postupne...

a ktorý dc si bola na 1.UTZ a ktorý dc máš ísť na 2. UTZ, prosím ťa? Ja mám totižto dlhý cyklus 31-35 dňový a obávam sa, že UTZ 8dc neukáže ešte veľa a aby mi podľa toho jedného utz už naplánovali termín OPU...?
a čo si sa dozvedela po 1.utz, ako si na tom?

donatela
5. máj 2014

@haimi
@skaredekacatko
baby žiaden stres, zvládnete to v pohode aj samé a stačí si na to vyčleniť 5min... ja som si pri 1.ivf pichla do brucha 45 injekcií... a poviem vám, už po druhej to bola úplná malina! 😀 😀

skaredekacatko
5. máj 2014

@haimi ty pichas prvy krat?este ja uz treti krat idem. aj kamoske to viac vyhovuje viac vecer a zase v nedelu sa rano trepat niekam sa mi nechce, ale som si povedala ze to robim kvoli babu tak sa obetujem a vstanemTy kedy budes rano pichat?

skaredekacatko
5. máj 2014

@donatela to by si ma musela poznat 😀 ja som posero a preto mam aj vodicak v cistiarni 😔 a teraz by sa zisiel ale co uz. Tych 40 som absolvovala aj ja z kamoskou.

donatela
5. máj 2014

@skaredekacatko tak potom máš super, že máš kamošku, čo to zvláda 😀 .
ale podľa mňa stačí prekonať tú prvú injekciu a potom to už ide ako po masle🙂🙂

zabka1124
5. máj 2014

@sarasota rodila som prirodzenee🙂🙂!!!Malemu asi chybal tatino,lebo bol na SVK v nemocnici, tak aby nmi nebolo smutno, tak si svihol, chalanisko maly🙂!!!A to som bola v stredu este v robote, stvrtok som radsej zostala doma+pobalila konecne veci a v piatok rano ma taxik viezol do nemocnice🙂🙂🙂!!Vodu mi nechtiac pustila midwife,ked chcela kuknut, dnu🙂🙂🙂!!Tak sa prestrasila az vyskocila,ked to buchlo🙂🙂🙂🙂

zabka1124
5. máj 2014

@haimi a ides na sono do Brna????Oni ti povedia,alebo sa radsej opytat, ci este treba prist🙂!Mne fesak Marcel uz nekazal prist az na Opu🙂

zabka1124
5. máj 2014

@speranza1 no rozkosny je, aj nezbednyyy🙂🙂🙂 huncut je🙂!!Prave zacina obdobie, ze sa hadzeme o zem a hned za vsetko idu slzicky(hlavne ked nesmie buchat po monitore 😀 )

zabka1124
5. máj 2014

@misen112 spravia aj hned spermiogram ,(mm hned zobrali aj krv na to co to potrebuju podla zakona,) nam hned spravili aj zamrazili🙂🙂🙂!My sme boli asi 4.6 na konzultacii,12.6 bol 1DC a potom uz len opu a Et!Manzel uz nebol so mnou.

zabka1124
5. máj 2014

@leontinka27 @gagig babyy takto nemozete rozmyslat:(!!!Potom sa to nikdy nepodari:(!!!!Sup sup dat si cokoladu a zacat mysliet pozitivne🙂!!Ja viem , mne sa to hovori,ale baby , hlavu hore, urcite sa vam to podari, sak ten HORE nemozebyt az tak kruty 😉 😉

mimika1973
6. máj 2014

@dafy joooj, to je idealne 😵 ked takto krasne prebuva nocku 🙂

haimi
6. máj 2014

@skaredekacatko pred odchodom do roboty, okolo 7:15. dnes premiera, uspesne sme to zvladli 😉

haimi
6. máj 2014

@donatela ja mam dost gramblave ruky. Naposledy som isla lepit nieco sekundovym lepidlom a namiesto toho, aby som zalepila, co som mala, som si zalepila o seba dva prsty. Nastastie mam doma sikovneho chlapa, kt. s tym nema problem 🙂

haimi
6. máj 2014

@zabka1124 hej, idem na sono do Brna. Chcela som si len urobit prieskum, aby som vedela priblizne povedat v robote, kedy budem potrebovat volno 🙂

donatela
6. máj 2014

@haimi krasne! Tak ste tonspolocne zvladli!!! Super🙂🙂🙂

skaredekacatko
6. máj 2014

@haimi super.Keby som ja nebola taky posero tak si picham sama a sa nemusim nikam trepat.

leontinka27
6. máj 2014

@zabka1124 ja som bola vzdy pozitivne naladena a dopadlo to este horsie ako som cakala ..snazim sa byt pozitivna ale nejde to stale raz som hore raz dole.roky utekaju a nic.robim mozne aj nemozne.

bradik
6. máj 2014

@dafy Nadherny chlapcek a krasne fotky... Kde ste dali robit? Drzte sa

zabka1124
6. máj 2014

@leontinka27 raz sa to podari 😉 😉 !!!Urcite🙂!!!!Ides teraz 1krat do RF ?????Budem Ti drzat vsetky prsteky aj Matuskove, aby sa to uz podarilo a aby si mala svoj uzlicek🙂!!!Drzkaj sa🙂!!!!Urcite to vyjde🙂

annavi
6. máj 2014

ahojte zienky..chcem vam len povedať ze dnes mi prisla schválená ziadosť zo vseobecnej...posielala som to 9 teho apríla a vcera to doslo...takze som rada... 😉
inac baby mam taky problémik...momentalne stimulujem clostilom...3x1 tbl ..lenze po dvoch dnoch mi zacalo byt zle z clostilu...strpla mi cela lava strana tvare....tak som musela znizit davku na dve tbl. denne...lenze uz asi tyzdnen mam nadchu...a posledne styri dni aj sem tam teploty...antibiotika neberiem...davala som si coldrex prasok...a teraz si davam acylpyrin.....som z toho nejaka smutna...zajtra ideme na UTZ do brna no neviem ci sa moze pokracovat v stimulke ked mam nadchu...hm,,..co vy na to? boli ste uz v takejto situacii??

leontinka27
6. máj 2014

@zabka1124 dakujem dakujem ano idem prvy krat ,znaham merional...dufam ze zozeniem a zacnem stimulovat.dufam ze raz sa to podari lebo uz ani spavat nebudem.

haimi
6. máj 2014

Kocky, mali ste po vklade zopar dni volna (dovolenku,pn) ? Rozmyslam, ze by som po vklade zostala tyzden doma. V robote by ma urcite hned prvy den nieco vytocilo. 🙂 ako ste to riesili vy?

rebeka33
7. máj 2014

@annavi v brne ti povedia,ale prechladenie nie je prekazkou stimulky. Priam acylpirin ti riedi krv co je dobre pre stimulku. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre