Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
7. máj 2014

@dafy čau lásko totálne nestíham, ale toho tvojho krásavca som si nenechala utiecť 😀 😀 😀 . Nádherný je a ešte aj dobručký čím si si to zaslúžila ??? 😀 😀 😀

tinkatinulka
7. máj 2014

@ria191 že sa aj ukažes..sak je tu nuda ked nemas cas, ani lienka ani nely..no pekne baby

ria191
7. máj 2014

@tinkatinulka no do "rici" mi hovor keby si vedela ako rada by som tu cválala a váľala sa od smiechu ale ja nestíham ani v roboške ani doma no čo ti poviem rola rola rolička veď to poznáš a ešte aj kopa hliny o svokruše ktorá mi zdvíha tlak ani nehovorím 😀 😀 😀 . Ale sledujem po očku čo sa tu deje aj teba špehujem ver mi 😀 😀 😀 všicko vím 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎 . Ja len čakám na tie koľajnice čo tu o chvíľku pribudnú 😀 😀 😀 . Na budúci týždeň smer B. B. bude výletík už sa teším . MM si ešte nezodrala ???

tinkatinulka
7. máj 2014

@ria191 no poznam poznam..sak vies aj natajnasa daco aj tak vseliak ale teraz mame 2 mesiace stopky, drahy ma ATB takže spermose su KO, haha takže žiaden sex povinny a este sa uci aj do skoly tak ma plnu hlavu ineho. no sak to zahrada riesime ploty so susedmi tam mam nervy ale inak posaden vseckokrsne..juj len aby zaprsalo..a cez vikend ideme sesterke na stavbu na sichtu takže super, ale ved ja jrasny den. takže Bielko ta rad uvidi..len davaj pozor na dialnici nieže zabudnes zijst na spravnom mieste 🙂 a dokedy mas pauzu? do jesene? nepamatam..inak asi tu bude uhorkove obdobie kedže koceny co vedeli tak otehotneli, ine rodia a my korcule to budeme strasit večne..hlavou my beha milion možnosti pre nas ale strach velky ist do cohokolvek..

lienka_1
7. máj 2014

@tinkatinulka
@ria191 Caute zeny! Ja sem-tam zabehnem, co stiham precitam a frcim dalej. Ale teraz ma priputali na "lozko" tak si mozem napravit resty 😀

ria191
7. máj 2014

@lienka_1 tak to je dobré "lôžko" keď môžeš na ňom cválať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 len aby bolo s kým 😝 😝 😝 😕 😕 😕

ria191
7. máj 2014

@tinkatinulka dobre "pamatáš" dobre, ale zabúdam schádzať z diaľnice iba z Brna tak víš to som mimo z Marcela 😀 😀 😀 tak sa nečuduj 😀 😀 😀 😎 😎 😎. Tak pauzička by mala byť do septembra, ale to iba na umelé (to ja som si tak prispôsobila 😀 😀 😀) ale doma budeme skúšať tak to teda určo aj keď teraz je to veľká bieda ja neviem čo dám mm "žrať" aby som ho prebrala k životu. Chcela som ho ošáliť šťavou zo zelera ale to mi ani do huby nedá, tak vyskúšam macu lebo už mám na neho nervy ako zlenivel už sa mu "vyhrážam", že skočím na poštára 😝 😝 😝 ale ani to nezaberá 😠 😠 😠 😠. Poraď mi niečo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kľudne aj "sado maso" 😀 😀 😀

lienka_1
7. máj 2014

@ria191 Cvalam iba rukami....dolna cast tela ma kludovy rezim 😀 😀 😀 😀 A vidim, ze nastastie je s kym cvalat......ved robota je nie je zajac, neutecie 😀 😀 😀

lienka_1
7. máj 2014

@ria191 A co tak skusit na medveda? Ved @dafy sa oplatilo 😀 😀 😀

ria191
7. máj 2014

@lienka_1 čo hrali ste sa na medveďa a vymklo sa vám spod "controle" ??? 😀 😀 😀 ak áno tak mi pošli toho tvojho kanca 😀 😀 😀

ria191
7. máj 2014

@lienka_1 no ale evidentne dafča učila hru na medveďa niekoho iného tá podoba malého sa nedá uprieť 😀 😀 😀

ria191
7. máj 2014

@lienka_1 inak vieš si predstaviť, že ja besné "tela" sa zmením na besného medveďa ??? 😀 😀 😀

ria191
7. máj 2014

@lienka_1 nooo kočko nie som si istá či len pačmagy nefungujú veď tu cválam sama ☹ ☹ ☹

ria191
7. máj 2014

@lienka_1 musím ísť makať inak bude kuca paca ☹ ☹ ☹

tinkatinulka
7. máj 2014

@lienka_1 a ty co lezis? si po vklade??? cisi tu vetriiim

tinkatinulka
7. máj 2014

@ria191 no pamatam ako zmatkujes na dialnici 🙂 sak kto by si to nepamatal..hej hej u nas postarka tak mi už svagra nukal ten obe deti na 1x dal..no len neviem tie modre oci by sa tazko vysvetlovali 😀

lienka_1
7. máj 2014

@ria191 Tu som, iba som sa zahrala na zienku domacu a zapla mikrovlnku 😀 Ten moj by Ti teraz nepomohol, je za krotkeho baranka...a ty potrebujes selmu 😀 😀

bradik
7. máj 2014

@haimi Ahoj ja som bola po vklade 2 dni doma a to som normalne fungovala, chodila na prechadzky,jedla ananas a asi 2 dni som si davala aj decku cerveneho vinka na sliznicu 😉 ... Ale je to individualne, niekto ide hned do prace a niekto doma lezi, neviem ci to vie ovplyvnit vysledok, i ked psychicka pohoda je dolezita.. Drzim palce 😉

tinkatinulka
7. máj 2014

@ria191 no moj sam pekne krmi vsetkým co mu davam lebo sa polepsili vysledky tak je tazko motivovaný ale ked terat antibiotika tak sme zabili aj posledneho mohykana kurna, ale no co už mal to dlho zapalene a ja tajne dufam že sa zlesia aj spermose potom..len ked bude tie dobre aby som ja este aj dake vajucho vyprodukovala..no uvidime, chcem skusit daco nove takked to bude aktualne napisem ti 😝

lienka_1
7. máj 2014

@tinkatinulka Ja po vklade nikdy nelezim, by mi z toho svihlo.....Mi vcera vybrali znamienko na takom blbom mieste, tak sa mam setrit, aby sa stehy nepotrhali.

tinkatinulka
7. máj 2014

@lienka_1 jaj to poznam ja som sa nesetrila a mam na chrbatiku jazvu ako svina a hnusne to je ale tak mi treba lebo som machrovala skoro mesiac sa to dotrhane hojilo..hlavne že plastický chirurg sa s tým trápil..no trafena som

haimi
7. máj 2014

@bradik dakujem. Ani mi neslo o to, ze lezat po vklade. Nemam fyzicky narocnu pracu, ale viem, ze v robote sa stale nieco deje, stres a panika a presne tomuto sa chcem vyhnut. Ja som este aj taka sprosta povaha, ze sa hned aj kvoli debiline vytocim a potom nad tym rozmyslam este aj doma po robote 🙂

lienka_1
7. máj 2014

@tinkatinulka Dufam, ze pekne kriziky povysival a bude to v pohode.....ale mne sa tak blbo hoja rany, tak si davam extra pozor 😖

tinkatinulka
7. máj 2014

@lienka_1 nooo aby si bola kočka..a praca ako?

bradik
7. máj 2014

@haimi Tak ak mas aj fyzicky narocnu robotu, tak ostan par dni doma a skus sa niecom zabavit nech na to nemyslis (i ked vsetky vieme,ze sa to neda 😒 )... Budem drzat palce. Kedy mas vklad?

lienka_1
7. máj 2014

@tinkatinulka Najskor som cakala na cisla, tie isli na kraj, tam usudili, ze ano, ze ma potrebuju, ale ze im to este musi schvalit ministerstvo.....no jedna parada....tak som zienka domaca a valam sunky 😀 😀 😀 Uz sa zacinam obzerat po niecom inom, nebudem na stat cakat donekonecna

ria191
7. máj 2014

@lienka_1
@tinkatinulka no kočule nedá sa mi nezapojiť 😀 😀 😀 kde by som sa ja "netrtkala" že? 😀 😀 😀 mne pred mesiacom brali tri dve na chrbáte a jedno na lýtku a čo prvé sa pýtam sestričky či môžem behať s táčkami a ona že jafné kočko 😀 😀 😀 a pri vyberaní stehov zase tá istá trápna otázka či môžem behať s táčkami a ona že bez problémov tak som aj behala a klasika tiež sa mi zle hoja rany takže sa mi to porozťahovalo ale podľa mňa to nemá nič spoločné s kľudovým režimom ale s genetikou bohužiaľ 😠 😠 😠

tinkatinulka
7. máj 2014

@ria191 zase sme fasovali podobnu diagnozu..ale nechod ved už len neplodnost a svokra staci nie 😀

ria191
7. máj 2014

@tinkatinulka čo si pipi ja som plodná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale jedine s poštárom 😀 😀 😀 len nemám gule si to potvrdiť 😀 😀 😀 takže to viem na 99%. Počúvaj trošku od veci nevieš prečo sa im hovorí znamienka krásy ??? "svine ošklivé" 😝 😝 😝 😕 😕 😕

zabka1124
7. máj 2014

@leontinka27 ja osm tiez zhanala merional 75UI,ale lacnejsie ma vysiel GOnal,kedze ja si vse hradim sama 😉 .v RF nebol problem vymenit to,kedze este lacnejsie by ma vysiel merional 150UI ,ale to nemozu predpisovat, tak som ich poprosila o gonal🙂!!Ide stimulovat v juny?????Ja zacinam v juny,uvidime ako pride MS🙂!!!Mozno sa tam stretnemee;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre